• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká máte jména pro miminka?

29. července 2014 
Já měla pro kluka Liborek a pro holčičku Violka. Máme Liborka :slight_smile: :dizzy_face:
30. led 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám tři děti. Jakub, Daniel a Nelly. Mám kamarádku Slovenku, její manžel je Čech a ty mají Kristiána
30. led 2014 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, co rikate na jmeno Cyril? Libi se vam, znate nekoho ve svem okoli a jak mu jinak jeste rikaji? Diky moc!
31. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabtcha Cyril se mi upřímně řečeno nelíbí... Znám tři, každý je hodně osobitý - k tomu osobité jméno , ale já bych to nedala. Jinak než Cyrile jsem nikoho neslyšela, že by jim řekl..možná když byli úplně malí , tak cyrilku, ale jinak to asi nejde :wink:
31. led 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co říkáte na Zuzku-Zuzanku?:slight_smile: A Gábinku? Respektive co by se hodilo za jméno k té Zuzance? :slight_smile:
31. led 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskav Zuzanku ma segra a dalsi chteli dat Helenku (Zuzana, Helena), ale narodil se jim syn, tak nevyuzili..toz takovy typ... a gábinka-no tak se jmenuju ja a trochu s tim bojuju, teda v zahranici super jmeno, mezinarodni, ale sama moc nemam rada Gabina, jiank jako Gabriela se mi libi, nicmene uz se po 30letech s tim zacinam szivat:slight_smile:) ale to je muj osobni nazor, treba jine Gabci jsou s nim velmi spokojene:slight_smile:
31. led 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas zacina byt jmeno boj :slight_smile:) ještě nevime, co nase mimco bude. manzelovi se libi spise jmena ceska klasicka --- nejradeji by pepika. jenze ja nechci jmeno po nikom z rodiny a ani jmena, která mají znami a jejich deti. chtěla bych něco originálního --- coz je nadlidsky vykon. dnes uz se pouzivaji jmena uplne všechna bezne. kazdopadne mame dlouhe prijmeni a s r, takze bych rada kratke jmeno a bez r. co kdyby dite rackovalo? to pak musí byt něco. mame par navrhu , ale prosim každý napad je vitan. asi se s manželem pozabíjíme :slight_smile:))))
27. črc 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se líbí Karolína, Markéta, Vanesa. pro kluka asi Ondřej, Patrik, Štěpán. Dále v rodině máme Jiříka, Danielku, Matěje, Romana, Michala, Petru.
29. črc 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek