• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jméno se hodí k příjmení Světik více a proč?

21. ledna 2015 
Je to individuální, mě k výběru pomohla i knížka Jméno jako osud od Mandžukové. My třeba máme er v příjmení a já chtěla er nebo eř i ve jméně, takže jej tam máme. Spíš bych dala na pocit a to co ti víc rezonuje. Z těch dvou zřejmě Michal, ale stejně to rozlousknutí zůstane nakonec na tobě a partnerovi. Okolím bych se neřídila. Ona je vždycky nějaká "módní" vlna. Je důležitý, aby se to líbilo vám a dobře vám to znělo.
Jen, aby to nakonec nebyla holčička :grinning: ... V tom případě, bych Michalku nedoporučovala, je hodně komplikovaná...
17. kvě 2014 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, u nás v rodině je zvykem, že pokud v příjmení není R musí být ve jméně ,,, hlavně u kluků. Jinak je to měkké a nezvučné. Takže @agne mě předběhla a souhlasím s holkama výše.

Marek , Martin, Kryštof ............. Marek Světik

Pokud si nevybereš jméno s R.....dala bych Michala.
18. kvě 2014 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@domorodka tak jsem zkusila tu stránku a vyšla mi úplně stejná čísla na obě jména,co máme vybrané,tak zase neporadili:slight_smile: ale dobrá stránka
19. kvě 2014 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jaké jméno by se Vám líbilo k příjmení pro holčičku ŠOULOVÁ, a pro kluka ŠOUL? mě se moc líbí jméno pro holku Eliška Šoulová se mi zdá moc š,nebo by se mi líbilo Tereza a pro kluka by se mi líbilo jméno Lukáš Šoul také moc š nebo Tomáš.tak nevím které by se líbilo Vám? děkuji za rady a komentáře
17. led 2015 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Eliška a Lukáš @rousss
21. led 2015 v 00:02  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2016 (39. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek