Jaké jméno se hodí k příjmení Světik více a proč?

lerda
16. kvě 2014

Ahojky holky 🙂

Nemůžu se rozhodnout, jak pojmenovat mého syna, který brzy přijde na svět 😵 . Jsem typ člověka, pro kterého je strašně těžké se rozhodnout.. a čím víc možností, tím horší rozhodování 😀 Tak mně napadlo zeptat se vás... Neustále si opakuju různé kombinace jména a příjmení a jde mi z toho už hlava kolem 😅 😀
Takže, nejvíce uvažuji nad jmény Michal a Tadeáš. Mé příjmení je Světiková.. (š na konci jména vzhledem k příjmení se nebojím, brácha i tatka se jmenují Lubošové a nikdy s tím problém při vyslovování myslím neměli 😉 )

Co Vám zní líp? Michal Světik x Tadeáš Světik

Klidně napiště i nějaké jiné jméno, které by podle vás lépe znělo 🙂

agne
17. kvě 2014

Je to individuální, mě k výběru pomohla i knížka Jméno jako osud od Mandžukové. My třeba máme er v příjmení a já chtěla er nebo eř i ve jméně, takže jej tam máme. Spíš bych dala na pocit a to co ti víc rezonuje. Z těch dvou zřejmě Michal, ale stejně to rozlousknutí zůstane nakonec na tobě a partnerovi. Okolím bych se neřídila. Ona je vždycky nějaká "módní" vlna. Je důležitý, aby se to líbilo vám a dobře vám to znělo.
Jen, aby to nakonec nebyla holčička 😀 ... V tom případě, bych Michalku nedoporučovala, je hodně komplikovaná...

kocka5
18. kvě 2014

Ahoj, u nás v rodině je zvykem, že pokud v příjmení není R musí být ve jméně ,,, hlavně u kluků. Jinak je to měkké a nezvučné. Takže @agne mě předběhla a souhlasím s holkama výše.

Marek , Martin, Kryštof ............. Marek Světik

Pokud si nevybereš jméno s R.....dala bych Michala.

rerycha
19. kvě 2014

@domorodka tak jsem zkusila tu stránku a vyšla mi úplně stejná čísla na obě jména,co máme vybrané,tak zase neporadili🙂 ale dobrá stránka

rousss
17. led 2015

Ahoj holky,jaké jméno by se Vám líbilo k příjmení pro holčičku ŠOULOVÁ, a pro kluka ŠOUL? mě se moc líbí jméno pro holku Eliška Šoulová se mi zdá moc š,nebo by se mi líbilo Tereza a pro kluka by se mi líbilo jméno Lukáš Šoul také moc š nebo Tomáš.tak nevím které by se líbilo Vám? děkuji za rady a komentáře

olusik87
20. led 2015

Eliška a Lukáš @rousss

jane_1
15. říj 2019

Tak snad to je Michálek 🙂