• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké máte politické názory? Volíte či nikoli?

23. ledna 2011 
Preji pekny vanocni vecer:slight_smile:
Rada bych se vas zeptala na vase politicke nazory a take zda volite anebo ne?
Pokud ano,jakou pol.stranu-pravici,levici? A z jakeho duvodu?
Dekuji
24. pro 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Tak v 18ti a v 19letech jsem nevolila.. Jednou to bylo proto, že jsem byla mimo ČR, a podruhé, že jsem o to neměla zájem..
Letos jsem volila ČSSD, a to, z toho důvodu, že chtěli aspoň něco pro nás normální lidi, a důchodce. Protože, kdyby měl člověk žít sám někde v pronájmu tak za 7000Kč, by si toho moc dovolit nemohl...
VV se mi zdáli, že všechno až moc uždibujou.. A taky, že jo.. Budou brát peníze sem.. Jim ve vládě to ani vadit nemusí, pže kdo z normálních lidí, má takové platy jako oni??? :angry: :angry:
25. pro 2010 v 00:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Naprosto s tebou souhlasim a napodobne
25. pro 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
25. pro 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Téma vytvořené na Štědrý den - fakt sedne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějaký úlet,ne? :astonished:
27. pro 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no maminka se kvůli tomu na Štědrý den i zaregistrovala, aby mohla to téma založit, ale je fakt, že proti gustu - žádný dišputát... nebo že by se blížily volby ?????
27. pro 2010 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak toto já nikde veřejně netroubím.... :sweat_smile: ale k volbám chodím, kdyby ne, tak bych pak neměla nárok nadávat :rolling_eyes:
27. pro 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ja volim pravidelne a vzdy a porad a porad stejnou stranu, jednu z tech vpravo :wink: :wink: :wink:
27. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
A není to náhodou gabrianka...nebo jak se onehdá ta paní jmenovala???

@berenika39 ty bys jí mohla pamatovat :wink:
27. pro 2010 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
a nejenom berenika :grinning: :grinning: :grinning: já bych to na gabrianku i tipla :grinning: :grinning:
27. pro 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
je, stačí se kouknout do mého fotoblogu - je veřejný - poslední komentář vpravo v šedém rámečku...dokonce se pochlubila, že je znovu přihlášená pod novým nickem...adigabi. je to naše milá bezduchá gabrianka. její věta "a ten vysavač s odsávačkou musím zapnout?" vstoupí do historie MK. je vidět, že o přestávce ducha nenabrala:slight_smile:)
27. pro 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
hledala jsem "pokec pro holky z hladového mléka" , ale nemohla jsem tu diskusi najít, bylo to vtipné období, ráda vzpomínám...že bychom se zase sešly na novoročním mejdanu:slight_smile:)))
27. pro 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Gabrianka má smůlu, že od té doby, co se MK přeměnil do nové modernější formy :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tu docela mrtvo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jóóó to v dobách její největší slávy by z takové téma bylo za den dva rozhádané a zamčené :grinning: :grinning: :grinning: Ale je fakt, že zakládat takovou blbost na Štědrý den ve 21:19 není normální :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@martimarti možná by ani nemusela na sebe upozornit ve fotoblogu, a trklo by mě to... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím, že určitě :wink: ...navíc vložila fotky děťátek :slight_smile: Ale proč na sebe upozorňuje zrovna u tebe, to mi hlava nebere :confused: :confused: :confused:
27. pro 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@martimarti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: protože mě asi má ráda, ráda pokecá, no...jsem pyšná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
27. pro 2010 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no a koho vůbec zajímá kdo koho volí, že? Jednak to je výsostné právo neříkat a nidko soudný to z druhého nepáčí, protože je to soukromé. Ovšem pokud ten, kdo se ptá nechce jen vyvolat hádku na osvědčené téma Politika, spokojení vs. nespokojení. Takže člověk se už z principu vyhýbá v jakékoliv diskusi tomuhle hospodskému tématu. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak dívky hezké mezisvátčí . Je tak mrtvo, až se nudím...
@martimarti
@berenika39
@peroli
28. pro 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já jasně volím krtečka :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
My mašinku Tomáše - náš favorit :sweat_smile:
28. pro 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
já pod nátlakem volím Červený traktůrek:slight_smile:
28. pro 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kubaka děkujeme, nápodobně:slight_smile:
28. pro 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás jednoznačně vítězí Fifi z Květíkova :grinning:
28. pro 2010 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kdyby to bylo na dětech tak u nás by se stopro volil Burák :dizzy_face: :grinning: :grinning: a pak ještě mr.Manny :grinning: :grinning:
28. pro 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
fajn, pomalu můžem začít sestavovat vládu. :grinning:
28. pro 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika39 :grinning: :grinning: :grinning: a můžem vyrazit s heslem "proletáři všech zemí spojte se" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
28. pro 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady se to rozjelo :grinning: :grinning: :grinning: ...my volíme Budulínka :wink: /...i když...já o něm čtu už pár týdnů před spaním a nesnáším toho spratka :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dcera ho miluje :slight_smile: /
29. pro 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@berenika39 není špatný nápad zkusit sestavit vládu -
za premiéra navrhuju Medvídka Pú - je to idiot k pohledání - "takovej blbec, jak ho může Krišťůfek milovat?? Otázal se mě kdysi malý Dan. takže myslím, že ideální kandidát.
Altruista krteček by mohl být ministr práce a sociálních věcí -
můžete pokračovat v návrzích... Na Nový rok bychom mohli mít komplet.
@martimarti
@peroli
@bufina
29. pro 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
strýček skrblík - ministr financí
29. pro 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kubaka Tak Fifi z Květíkova by se hodila na ministrini zemědělství :grinning:
29. pro 2010 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek