Jaké volíte oblečení pro děti na toto období?

pukuna
29. bře 2016

Ahoj chtěla bych vědět jaké oblečení volíte zimní nebo jarní? bunda a boty. Sabince jsem dnes dala ještě zimní bundu a sama chtěla i zimní boty tak doufám že to neni blbý... 🙂děkuji za názory

sarihy
Autor odpověď smazal
Zobraz
pukuna
autor
29. bře 2016

@sarihy
Taky jsem přemýšlela nad softsheelkou, ale má trochu rýmu a kašel tak nevim...

lenka5731
29. bře 2016

U nás bylo 6 st a dala jsem vše jarní. Až půjdou na procházku, tak bude předpokládám min. 10 stupňů, a to už je na zimní věci dost.

sarihy
Autor odpověď smazal
Zobraz
mamkamarketa
29. bře 2016

jsem asi divna, ale moje deti mely zimni boty presne tyden (kdyz byly ty mrazy) ted uz normalne nosi tenky tenisky a tenkou bundu, popr softsheelku

konidana
29. bře 2016

Větrovka, celoroční boty. Zimní boty - sněhule nosí jen do sněhu. Když odp. není přes 10st, tak dcera kozačky - už jsou 14 dní uklizené. Stejně tak zimní bundy.

zmuzle
29. bře 2016

Kdyby byl podzim a zima se teprve chystala, jsme nalehko.😉 Ty ptechdy ze zimy do jara jdou člověku hur. U nas tedy už kecky, triko s dlouhým rukávem a prechodova bunda. Softku ma, ale nějak ji neumím nosit ani já.😁

lv
29. bře 2016

dneska má zimní, zítra už dám celoroční boty+lehčí bundu. Odpo chodí v softshellce.

mandala
29. bře 2016

Dala bych už přechodovou bundu a botasky. Ale na druhou stranu - dnes jsem byla něco vyřizovat v ordinaci dětského lékaře a čekárna byla nabitá k prasknutí a všichni kašlali jak tuberáci. Takže podle mne není potřeba zase něco uspěchat, předpokládám, že se všichni svlékli do mikin, když bylo pěkné počasí a ted jsou nemocní. 😉

pukuna
autor
30. bře 2016

Tak jsem okoukala co mají ostatní a někteří ještě stále mají zimní bundy. Dnes šla Sabča v softshellce a řikala že ji neni zima. Toto počasí je na to oblékání hrozný. Byla jsem špatná z toho že jsem ji navlékla jak sněhuláka 😅 Jinak děkuji 😉 už aby bylo počasí jen na plavky 😎

krystalka
1. dub 2016

@pukuna - náš druhák teď nosí džíny, ponožky, botasky, tílko, tenké tričko s dlouhým rukávem, fleecovou mikinu se stojáčkem ke krku a takovou tu jarní pogumovanou bundičku z Lidlu, má taky vespod fleece....na hlavě tenčí čepici....a teda sám od sebe chce ráno tenké rukavičky....odpoledne mikinu strčíme do aktovky, nebo naopak bundu do ruky a jde jen v té teplejší mikině....nemocný nebývá, ale mám u něj vypozorováno, že musí být v teple hlava a krk a teplejší ponožky....potom nenastydne ani když má málo oblečení na těle.....

andelka
1. dub 2016

Mně nejvíc vadí ty změny. Včera 20 , měli tepláky,triko a mikinu a tenisky kožené. Dneska sotva 10. V takovém počasí nosí softshel kalhoty,bundy,mikiny. Zimní boty a bundy už asi ne,ale je to tak natěsno když je třeba 8, to i zimní boty se ještě hodí. A čepice na uši. Včera už vytáhli kšiltovky.

krystalka
1. dub 2016

@andelka - ty změny jsou nepříjemné a i ty přechody během dne......člověk se ráno nabalí, odpoledne je teplo....tak se vždycky snažím, aby se to dalo postupně sundávat nebo přidávat, podle toho, jak bude přes den....jinak boty už nosí jarní, ale do nich teplejší ponožky.....a čepice máme na uši všechny - máme zimního kulicha uvnitř s fleecem, pak takovou přechodovou tenčí čepici a pak takovou tu tenčí bavlněnou.....potom rovnou přejde na klobouček....nemá rád kšiltovky, odmalička dává přednost kloboučku, i teď v 8 letech 🙂

hpaja
1. dub 2016

Pár dní už dětem dávám softshellku /podšitou flísem/ a pod to mikču a triko s krátkým rukávem. Dnes jsem ale dala dceři ještě zimní bundu, pod ní slabší mikču a tričko. Slabě mrholí a ještě teď je jen 4,5 stupně. Myslím, že v softshellce by jí byla asi na procházce zima. Jinak boty mají z Tchiba - ty do každého počasí.

sarihy
Autor odpověď smazal
Zobraz
andelka
1. dub 2016

@krystalka taky nosili klobouky, je to super i ochrana na uši, to u šiltovky nejde. Ale už si ho nechá jen ten mladší.
Jo no, už od března je vždycky nabalím do školky ráno, a pak dopo trnu, že jim je horko nebo zima.

mandala
1. dub 2016

@andelka No jo no, dnes je počasí ještě na zimní, ale kdo má ráno v sedm tušit, jak se to počasí vyvrbí během dne ? 😒

sarihy
Autor odpověď smazal
Zobraz
mandala
1. dub 2016

@sarihy A může se zeptat, na co přesně se díváš ? Já, co jsem koukala na počasí, tak už mělo dávno vylézt slunko, ale ono je pořád zima jak v Rusku 😀

sarihy
Autor odpověď smazal
Zobraz
jmisa
1. dub 2016

Syn na špetku bundu. Softky kalhoty a goretexove celoroky. Jinak jen tenkou funkční mikinu a triko s krátkým.čepici nosí tenkou bavlnu. Zimní boty letos moc neužil.

mandala
1. dub 2016

@sarihy O.K., díky moc 😉

jmisa
1. dub 2016

Mělo být softku bundu. Mobil si to opravuje jak se mu zlíbí.