• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou hudbu mate radi?

18. května 2015 
autor
kdo me veme nekam na koncert daleko odsud aspon na 2dny??? :grinning:
13. bře 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie, tak ja te muzu vzit na nejakej festival...pac se na nejakej urcite chystam, akorat jeste nevim na jakej. :grinning:
13. bře 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych chtela Glastonbury :grinning: ale je me to celkem jedno hlavne at to stoji za to :grinning:
13. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvidime. :wink: :grinning: Nekam urcite vyrazime. :wink:
13. bře 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre beru te za slovo a jen zenske nebo sbalime cestou nejake fanousky? :grinning:
13. bře 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevim, nevim...pojedeme sami a uvidime jestli nejaky ty fanosci budou stat za to. :wink: :grinning:
13. bře 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zejo??nekdo kdo si nas zaslouzi :grinning:
13. bře 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak...ale nevim, nevim bude to tezky nekoho takovyho najit...navic ja jsem desne narocna. :grinning:
13. bře 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. bře 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty jo ja neskutecne.porad mam nejake vyhrady :grinning: ale predbezne navrhy uz mam takze se budu soustredit na detaily :grinning: :grinning:

julova:pojed taky
13. bře 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julova, neco k smichu??? :angry: Pochybujes snad o nas a o nasich kvalitach??? :grinning:
13. bře 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa smejem na sebe..akoby ste mi z duse rozpravali :grinning:...takze nepochybujem a pripajam sa - tiez som vysokokvalitna a narocna :grinning: :grinning:
13. bře 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nesnasim prumernost :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie, tak co myslis vezmeme ji s sebou??? :slight_smile: Ja bych byla pro. :wink:
Julova, s tou vysokokvalitni a narocnou jsi to vystihla...presne tak si taky pripadam. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
berem v jednote je sila :grinning:
13. bře 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sila troch.. :grinning:...trosku pozeravam serial carodejnice :zipper_mouth: :grinning: ...uz parkrat bola ako podmaz hudba DM :wink:
13. bře 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe tak to je parada :grinning: ja jdu neco delat chvilku a pustim si asiiii co ja vim zkusim nahodne vybrat v rade takze?::::hehe mad season matchbox twenty :grinning:
13. bře 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je hruza!neda se to poslouchat takze zmena:jukebox mi nabidl soundtrack z filmu Philadelphia :dizzy_face:
13. bře 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie,jj to je prijemna hudba, vcera jsem to zrovna poslouchala. :dizzy_face: Ja jdu na tu cinu. :slight_smile:
13. bře 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja sa idem odlahcit od par penazi - idem cez net poplatit seky :confounded: :grinning:...a pocuvam MLG - Counterfeit 2 :dizzy_face: :wink:
13. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak sem se neudrzela a usmazila 2kg kurecich rizku jenze nevim kdo to bude jist :grinning:..ja jsem dnes odevzdala par penez bance ac velmi nerada :angry: mela sem sluchatka a zapomela sem ,ze stojim v bance a tak sem si zpivala..Portishead..cumeli jak osli :grinning:

koukate nekdo o vikendu na noc s andelem?
13. bře 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja uz jsem platila v pondeli. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja zase udelala cinu z 1,5kg kureciho masa a taky nevim, kdo to bude jist, pac jsem doma akorat s Patou. :sweat_smile: Nejak si to neuvedomuju, predevcirem jsem zase udelala bramboraky jak pro min. ctyri osoby a pak jsem je jedla celej vecer. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jj, na Noc s andelem koukam pokazdy, kdyz jsem doma, coz je ted da se rict porad. :slight_smile:
13. bře 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To s tema sluchatkama, mne se stava celkem casto, ze jdu po ulici a najednou zjistim, ze si zpivam. :sweat_smile: :grinning: Nastesti vetsinou chodim s Patou a to sluchatka nemam. :slight_smile: I kdyz teda nemyslim si, ze zpivam hrozne, ale i tak to pro ostatni musi byt zazitek. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem neodolala, meli u nas v akci bily vino, kze jsem si rekla, neber to. :slight_smile: Kze si dneska udelam filmovej vecer, kterej se jak se znam protahne az do rana a otevru si k tomu vino a budu jist cinu. :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pocuvam vsetko okrem techna bavi ma rock,metal,sladaky,oldies a pod....az ku novodobym dokonca aj ludovky sa daju niektore pocuvat,ezoterika,vazna hudba,garrage,milujem cigansku muziku....ale techno....ludia pomooooc tak na to nestaci ani len moja myslienka nieto este ucho
13. bře 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli nekdo chcete, klidne se stavte, mam toho tady dost pro vsechny. :wink:
13. bře 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bubba, tak k tomu technu bych jeste pridala hip-hop, ten jsem zatim taky jeste nejak nepochopila. :sweat_smile:
13. bře 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jezisi prijde i k nam to je hruza tolik jidla... :grinning: sama s malou to nemam sanci snist..ja vcera jela v aute a mela otevrene okno a poslouchala Portishead opet pro zmenu pisnicku Glory box tak sem stala na krizovatce a rvala to z okna ja jsem uplne v jinem svete kdyz prijd ena hudbu jsem schopna to poslouchat do zblbnuti a texty znam na zpamet. :grinning:
a nejlepsi je kdyz muzu sama nekde lezet v lete na opustene louce treba pred bourkou z auta naplno hudba a nikdo me nerusi
13. bře 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a tady je máme všechny pohromadě :wink: http://www.youtube.com/watch?v=_TZDIIK-XFM&feature=related Jako děti jsme to poslouchali pořád dokola byly dvě desky, Nejhezčí dárek a Mys dobrých nadějí
13. bře 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie, nj mala si da aspon neco. Ale ja jsem doma akorat s Patou a ten si ve svych deseti mesicich jeste cinu jaksi dat nemuze. :sweat_smile: Jinac bych to do nej uz rvala, on je schopnej snist cokoliv, co mu dam. :sunglasses:
To ja obcas i udelam, ze se proste sbalim, odjedu na moje oblibeny misto, kde me nikdo nerusi a hlavne nikdo neslysi. :grinning:
13. bře 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek