• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou hudbu mate radi?

18. května 2015 
kajule,
mne dokonca aj hip hop sedi,nasla som v tej hudbe nieco,ale mne sa paci taky ten"eroticky"styl v mene jenifer lopez a pod...tie slovenske a ceske kapely co sa montuju do politiky a pouzivaju brutalne oplzle slova(sak to pouzivaju aj cernosi v rappe a hipp hope ale tam je to o niecom ino,o zivote na ulici a pod....)....a najjjjjradsej tancujem(sak doma iba bo mala ma este len 20mes:slight_smile:))na hipp hop!!
13. bře 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maci, tak japak se ma Adelka? :dizzy_face: Koukala jsem jaka z ni roste modelka. :dizzy_face: Budeme asi muset s Patou nekdy zajet do Nachoda. :grinning:
13. bře 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo zajeďte, ale spíš do Broumova :wink: Adu se má dobře, akorát má rýmu, no v tomhle počasí, není divu :angry: Jo a Aduška poslouchá pana Toto Cutugno a Al Bano a rOMINA POwer :grinning:
13. bře 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, ja taky strasne rada tancuju a doma hodne casto a u toho si zpivam...no komedie hadry, kdyby me nekdo videl. :grinning: Nastesti Patovi to nijak nevadi. :sunglasses: Taky miluju, kdyz si vecer muzu vlizt do vany a pustit si High hopes apod., to se mi pak ani nechce ven. :dizzy_face:
Maci, ja ted byla s Patou na desetimesicni prohlidce a ma trosku cervenej krcek, ale zatim jenom trosku kasle, tak snad se z toho nic nevyklube. Jakmile to bude lepsi, cekejte nas. :wink: :grinning:
13. bře 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klíďo brďo dorazte, jen napište předem :wink:
13. bře 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nerikej trikrat nebo te vezmu za slovo. :wink: Ja tam obcas v tom okoli opravdu jsem. :slight_smile:
13. bře 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.youtube.com/watch?v=xezmxnScGS4&feature=related

Pamatujete z Trainspottingu?? :grinning:
no jasne Terka sni rizek kdykoliv a zasadne bez chleba jen kecup :grinning: barakuda jedna malicka.musim ju jit vyvencit a sebe taky ,dneska sem udelala tolik prace a nikdo me nepochvalil :grinning:hehe Patovi cinu to by byla parada vecer myslim,ze by jsi s enevyspala.Me babicka prababicka teda rikala ,ze do mamky valila mouku v mlece ve 2mesich a prej s emam podivat jaka je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jtgjhfhgurugufhv
u nas porad neco hraje T ma sve cd radio a sve cedecka a pousti si porad dokola ABBA generation Pulp fiction Soundtrack Reservoir Dogs,Britney :stuck_out_tongue_closed_eyes: pozna spouty interpretu ted s eme ptala mamiiiiiZed is Dead??? :grinning:
13. bře 2008 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
říkám :wink: dorazte, aspoň poznám e ženicha :wink:
13. bře 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem dneska vyprala haldu pradla akorat, kdyz jsem to prala, nenapadlo me, kdo to bude potom zehlit. :grinning: Jinac ja uz jsem dneska s Patou venku byla a pekne jsme zmokli, ale ted tam je celkem hezky. :slight_smile:
Radsi tu cinu snim sama a kdo vi treba zavita i nejaka navsteva. :slight_smile: Jsem rada, ze Pata v noci spinka, vubec je to moje zlaticko. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kze potreti, tak dobre, dorazime, dam ti pak vedet. :wink:
13. bře 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.K budeme se těšit :wink:
13. bře 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ve cviceni hrali nejake disko fuj :grinning:
13. bře 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arch. in Helsinki http://www.youtube.com/watch?v=HcleWO-hhSI

a další už nedám, protože usínám
13. bře 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile: ,je tam desna zima a me se nikam nechce ale musiiim k lekari :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska si dam soundtrack z P.Fiction na rano potrebuju se dostat do nalady :angry: vstavejte ne????co se valite?to vas ty deti nechaji?ta moje dneska jak naschval kdyz potrebuju pryc lezi a spi :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2008 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mám skoro hotovo :slight_smile:
14. bře 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nobody:ja taky :grinning:
14. bře 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. bře 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie ... no já už jsem hotový teda úplně .. těším se do postele :grinning:
15. bře 2008 v 01:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehe prej se tesi na spanek a jsou 2rano :grinning:
15. bře 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. bře 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
The Carnigans - The Favourite Game :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.youtube.com/watch?v=styYbRWQYP8
15. bře 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nobody: :dizzy_face: dobry dobry..
15. bře 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.youtube.com/watch?v=fG8eQBSp9Ao ((Massive Attack -Teardrop)) :dizzy_face:
15. bře 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vcera na plese hrali celkem divne nejakej DJ tam poustel naprosto nesmyslne kombinace a prechody hudebni ,zacal michalem davidem,vondrackova,queen,nejake blaboly moderni z hitparady a zakoncil opet nirvanou po ktere rekl:takze to byla nirvana..haha nikdo by jsme to nepoznali :grinning: no parada.kamarad co tam byl s nama je DJ a rikal,ze kdyby hral on museli by k tomu stolku dat i vodni dymku a lehatka :grinning: hraje techno chill out a tak no parada vesnicka tancovacka no :grinning:
16. bře 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aponchie, tak me Pata necha spat dlouho, ale ja v ty posteli moc dlouho nevydrzim. :sunglasses: Navic ted nejak ani spat nemuzu, nemam na to naladu. :frowning2: :cry:
Jinac koukam, koukam...chvalim za Khoibu hlavne. :wink:
16. bře 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kajule:no to me Terka spat nenecha vubec,pres den nic uz od roku a neco a vecer usne v pohode ale rana jsou uz v 6 :angry: ..
16. bře 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja pocuvam Jamiroquai , chillout a momentalne nas s manzelom dostala slovenska a cappella Fragile
16. bře 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Serdar Ortac :grinning:
16. bře 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi si pustim nejaky drsny metal dneska :rolling_eyes:
16. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek