Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

bubba
13. bře 2008

kajule,
mne dokonca aj hip hop sedi,nasla som v tej hudbe nieco,ale mne sa paci taky ten"eroticky"styl v mene jenifer lopez a pod...tie slovenske a ceske kapely co sa montuju do politiky a pouzivaju brutalne oplzle slova(sak to pouzivaju aj cernosi v rappe a hipp hope ale tam je to o niecom ino,o zivote na ulici a pod....)....a najjjjjradsej tancujem(sak doma iba bo mala ma este len 20mes🙂))na hipp hop!!

kajule
13. bře 2008

Ahoj Maci, tak japak se ma Adelka? 😵 Koukala jsem jaka z ni roste modelka. 😵 Budeme asi muset s Patou nekdy zajet do Nachoda. 😀

macanet
13. bře 2008

Joo zajeďte, ale spíš do Broumova 😉 Adu se má dobře, akorát má rýmu, no v tomhle počasí, není divu 😠 Jo a Aduška poslouchá pana Toto Cutugno a Al Bano a rOMINA POwer 😀

kajule
13. bře 2008

Jj, ja taky strasne rada tancuju a doma hodne casto a u toho si zpivam...no komedie hadry, kdyby me nekdo videl. 😀 Nastesti Patovi to nijak nevadi. 😎 Taky miluju, kdyz si vecer muzu vlizt do vany a pustit si High hopes apod., to se mi pak ani nechce ven. 😵
Maci, ja ted byla s Patou na desetimesicni prohlidce a ma trosku cervenej krcek, ale zatim jenom trosku kasle, tak snad se z toho nic nevyklube. Jakmile to bude lepsi, cekejte nas. 😉 😀

macanet
13. bře 2008

Klíďo brďo dorazte, jen napište předem 😉

kajule
13. bře 2008

Nerikej trikrat nebo te vezmu za slovo. 😉 Ja tam obcas v tom okoli opravdu jsem. 🙂

aponchie
autor
13. bře 2008
https://www.youtube.com/watch?v=xezmxnScGS4

Pamatujete z Trainspottingu?? 😀
no jasne Terka sni rizek kdykoliv a zasadne bez chleba jen kecup 😀 barakuda jedna malicka.musim ju jit vyvencit a sebe taky ,dneska sem udelala tolik prace a nikdo me nepochvalil 😀hehe Patovi cinu to by byla parada vecer myslim,ze by jsi s enevyspala.Me babicka prababicka teda rikala ,ze do mamky valila mouku v mlece ve 2mesich a prej s emam podivat jaka je 😝 😀 jtgjhfhgurugufhv
u nas porad neco hraje T ma sve cd radio a sve cedecka a pousti si porad dokola ABBA generation Pulp fiction Soundtrack Reservoir Dogs,Britney 😝 pozna spouty interpretu ted s eme ptala mamiiiiiZed is Dead??? 😀

macanet
13. bře 2008

říkám 😉 dorazte, aspoň poznám e ženicha 😉

kajule
13. bře 2008

Ja jsem dneska vyprala haldu pradla akorat, kdyz jsem to prala, nenapadlo me, kdo to bude potom zehlit. 😀 Jinac ja uz jsem dneska s Patou venku byla a pekne jsme zmokli, ale ted tam je celkem hezky. 🙂
Radsi tu cinu snim sama a kdo vi treba zavita i nejaka navsteva. 🙂 Jsem rada, ze Pata v noci spinka, vubec je to moje zlaticko. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kajule
13. bře 2008

Kze potreti, tak dobre, dorazime, dam ti pak vedet. 😉

macanet
13. bře 2008

O.K budeme se těšit 😉

aponchie
autor
13. bře 2008

ve cviceni hrali nejake disko fuj 😀

nobody
13. bře 2008

Arch. in Helsinki

https://www.youtube.com/watch?v=HcleWO-hhSI

a další už nedám, protože usínám

aponchie
autor
14. bře 2008

dobre ranko 🙂 ,je tam desna zima a me se nikam nechce ale musiiim k lekari 😝 dneska si dam soundtrack z P.Fiction na rano potrebuju se dostat do nalady 😠 vstavejte ne????co se valite?to vas ty deti nechaji?ta moje dneska jak naschval kdyz potrebuju pryc lezi a spi 😀 😀 😀

nobody
14. bře 2008

aponchie 😝 už mám skoro hotovo 🙂

aponchie
autor
14. bře 2008

nobody:ja taky 😀

nobody
15. bře 2008

aponchie ... no já už jsem hotový teda úplně .. těším se do postele 😀

aponchie
autor
15. bře 2008

hehe prej se tesi na spanek a jsou 2rano 😀

nobody
15. bře 2008
nobody
15. bře 2008

The Carnigans - The Favourite Game 😝 😀 😝

https://www.youtube.com/watch?v=styYbRWQYP8
aponchie
autor
15. bře 2008

nobody: 😵 dobry dobry..

aponchie
autor
15. bře 2008
https://www.youtube.com/watch?v=fG8eQBSp9Ao

((Massive Attack -Teardrop)) 😵

aponchie
autor
16. bře 2008

vcera na plese hrali celkem divne nejakej DJ tam poustel naprosto nesmyslne kombinace a prechody hudebni ,zacal michalem davidem,vondrackova,queen,nejake blaboly moderni z hitparady a zakoncil opet nirvanou po ktere rekl:takze to byla nirvana..haha nikdo by jsme to nepoznali 😀 no parada.kamarad co tam byl s nama je DJ a rikal,ze kdyby hral on museli by k tomu stolku dat i vodni dymku a lehatka 😀 hraje techno chill out a tak no parada vesnicka tancovacka no 😀

kajule
16. bře 2008

Aponchie, tak me Pata necha spat dlouho, ale ja v ty posteli moc dlouho nevydrzim. 😎 Navic ted nejak ani spat nemuzu, nemam na to naladu. ☹ 😢
Jinac koukam, koukam...chvalim za Khoibu hlavne. 😉

aponchie
autor
16. bře 2008

kajule:no to me Terka spat nenecha vubec,pres den nic uz od roku a neco a vecer usne v pohode ale rana jsou uz v 6 😠 ..

magg
16. bře 2008

ja pocuvam Jamiroquai , chillout a momentalne nas s manzelom dostala slovenska a cappella Fragile

binki
16. bře 2008

Serdar Ortac 😀

aponchie
autor
16. bře 2008

asi si pustim nejaky drsny metal dneska 🙄