• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou knížku právě čtete?

30. ledna 2016 
ale uz si viem uplne do detailov predstavit ako sa robi pitva :unamused:
2. únor 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
áno,moni to je pravda..ja som od fachu a pritom v prvom tehu som ani Pohotovsť nemohla pozerať.. :frowning2:
2. únor 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy to som rada, tak to bude fakt tym :grinning:
2. únor 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Necitate niektora knihu od Philipa Pullmana Temne hmoty?Ja sa na nu chystam,ked docitam HP 7. :sweat_smile: :slight_smile:
2. únor 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teraz citam Harryho Pottera 5, lebo este som nevidela film. Ked docitam, tak aj 6. a 7. :sweat_smile:
2. únor 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skrecok,ja som citala HP 5 a 6 a teraz citam 7.Kedze som pri pätke zistila,ze film je len "slaby odvar" knihy :grinning: ,chystam sa potom si kupit aj 1-4. :slight_smile:
2. únor 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by som nepovedala :confused: . Som zvedava aky je film, ked zozeniem film na DVD. Kniha je super :slight_smile: . Aspon, ze nie som sama dospela, ktora cita H.Pottera :grinning: .
2. únor 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ved aj ja som rada,ze nie som sama. :sweat_smile: Tu v mojom okoli vela dospelych Harryho necita. :sweat_smile:
2. únor 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potom napis,ako sa ti pacil film. :slight_smile: Mne sa pacil,len v knihe je toho ovela viac.Ale nemozu vsetko z knihy sfilmovat,lebo potom by bol film strasne dlhy. :slight_smile:
2. únor 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky čtu Pottera :grinning: Baví mě to, je to super...Film HP 5 jsem viděla asi 3x, ale knížku jsem četla před tím...kdybych jí nečetla, tak to vůbec nepochopím...To jsem zvědavá, jaký bude ten šestý díl :grinning:
2. únor 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
masinka, prečíst HP za 3 noci :grinning: Ty jo, mne to bavi, ale za 3 noci bych to asi nedala...Ja dřív byla schopná za den či dva přečíst tak maximálne Lanczovou, na základce :grinning:
2. únor 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
DBC Pierre: Ludmilina lámaná angličtina. No a HP si čteme s přítelem nahlas, poslední díl (já ho teda četla už aj) máme připravenej, až dočte Sto roků samoty, což jsem mu dala za úkol, p. je o podle mě nejlepší kniha :slight_smile:
2. únor 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Biccy, ozvem sa ti ked si pozriem aj film HP 5. Ale najprv si precitam celu knihu, je dobre hruba... :sweat_smile:
3. únor 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se k příznivcům HP :grinning: Normálně jsem ho vždycky měla za 3 dny přečtenýho, ale tentokrát to s tím prckem v postýlce nestíhám. Zatím jsem na 111 straně, za 3 dny nic moc :unamused:
Filmy nic moc, hlavně ten poslední díl Fénixův řád mě dost zklamal, knížka je daleko obsáhlejší. Vím, že do filmu se nevejde všechno, ale tady toho bylo tedy opravdu pozkromnu :unamused:
3. únor 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som pred par dnami docitala Maxim.E.Matkin:"Muzske interriery"-odporúcam :slight_smile:
8. únor 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrulak, ja mám HP 5 doma, na dvd.ku, ešte som ho nevidela, ale inak tak isto málo bolo aj v trojke, ono, kniha je lepšia...

Ale najviac sa mi páčila asi 4 -Ohnivá čaša, aj film, aj kniha
8. únor 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
carlos castaneda - druhy kruh sily :wink:
8. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak já zrovna dočetla poslední Harry Potter VII - relikvie smrti..
zase jsem to zdloubla za 3 dny, jak přenáším a snažím se už jen odpočívat :wink:
9. únor 2008 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vacsinou sfilmovane knihy byvaju pre mna sklamanim - myslim tym ze ked ich po precitani vidim ako film (napriklad take Vtaky v trni alebo Bez dcery neodidem ) - v opacnom poradi som zase milo prekvapena . ale fantasy (Pan prstenov) a HP podla mna treba si najprv precitat aby ste vedeli vobec o co ide a potom si pozriet film cisto kvoli tym efektom. myslim ze keby som to predtym necitala, tak vobec nechapem o co tam islo - fakt bola polovica deja aj postav jednoducho vynechana, nehovoriac o nejakej nadvaznosti jednotlivych scen

inac teraz som docitala Jane utika od Fieldingovej, celkom napinak, takze doporucujem a kto mate radi fantasy, tak je celkom dobry aj Eragon + Eldest (aj ked autor v prvom dieli dost vykradol Carodeja Zememoria, v pokracovani uz zacal naberat vlastny smer, no ale na to ze to napisal pubertak je to dost dobre)
9. únor 2008 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda jsem velký příznivec HP!!!!!! Libi se mi jak je vychytany, že v 1. díle se stane něco co je pak vysvětlený pořádně v 3. díle... dokonce jsem prvních 20 stran četla i v angličtině - z nouze - ale pak mě to přšlo, pač tolik minulejch časů jsem vedle sebe jaksi neviděla...
9. únor 2008 ve 03:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ao,mě to čtení HArryho trvalo 4 dny,dokonce jsem ho četla malý ,ale ta z něj moc nadšená nebyla :grinning:
9. únor 2008 v 05:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marquez - 100 roků samoty :slight_smile: A už se těším na poslední díl Harryho! :wink:
9. únor 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Harry Potter a dary smrti :slight_smile:
9. únor 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žienky,mám jeden diel HP v nemčine-nenasla by sa tu nejaka germanistka :slight_smile: -prípadne mám kopééééc románov v nemčine a potrebujem sa ich "zbavit".

Hmmm,ja zvazujerm zacat citat "Slepaciu polievku pre deduska a babicku",kt. som dala nasim na Vianoce :slight_smile:
9. únor 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som čítala knihu, čo som dostala od manžela na Vianoce. Robin Cook - Kríza. odporúčam...
9. únor 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeffery Deaver _ Vrahem může být kdokoliv. Četl někdo Marqueze - Láska za časů cholery?
10. únor 2008 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marqueze - Láska za časů cholery, vyborna kniha, vrelo odporucam, mne sa z Marquezovyh snad pacila najviac.
10. únor 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kattum není moc těžká? už ji mám koupenou, ale málo přímé řeči, jen samé opisy.
10. únor 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zapomněla jsem. kattum neviděla si film? Mám dilema jestli prvně film nebo knihu. Film u nás dávají za 2 týdny, tak nevím jestli se mám pustit do knihy.
10. únor 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čtu Alchymistu od Coelha :wink:
10. únor 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek