• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou knížku právě čtete?

30. ledna 2016 
ja prave Hlavu XXII :grinning: ale citam to uz asi mesiac a este nie som v polke ale je to dobre..trosku meskam s povinnou literaturou..
14. únor 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Právě jsem dočetla Pět jazyků lásky...
14. únor 2008 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja citam Zeny ktore behali s vlkmi, uz som to mala dva krat rozcitane,ale nedocitala som...nebolo casu :unamused: Tak som si teraz povedala,ze na treti raz to musim konecne precitat cele :grinning:
14. únor 2008 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
m311293: Marqueze mám ráda, ale Lásku za časů cholery jsem ještě nečetla. Asi před 14 dny jsem v Týdnu četla recenzi na film a tak to tam zdrbli, že mě přešla chuť na to jít.... Ale rozhodně si to přečtu! Ten závěr v recenzi byl, že raději knihu než film :wink:
14. únor 2008 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja citam knihu Causa Karel a Vendula :slight_smile: . Najprv som si myslela, ze co za blba je to kniha, hlavne co som citala v Blesku uryvky.... :grinning: . No Blesk toho napise, ze? Kupila som si vcera tuto knihu a paci sa mi ako je napisana. Cela story o karlovi Svobodovi a Vendule. Onedlho budem citat knihy na prijimacky do skoly :angry: .... Do tych sa mi ale vobec nechce :unamused:
14. únor 2008 ve 14:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
citam akurat Vilmu Jamnicku....lahke a prijemne citanie :slight_smile:
A krasna kniha je Smad o zivote........zivotopis van Gogha
14. únor 2008 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
pardon....smad po zivote :sweat_smile:
14. únor 2008 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ja začínam čítať knihu dve čiarky nádeje
14. únor 2008 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
to je o snazilkach?
14. únor 2008 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
je to román aj o snažilkách ale aj o problémoch v bežnom živote
to len čo som na nete čítala, ale už sa musím dostať aj k čítaniu :grinning:
14. únor 2008 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ja ted nectu, furt se vymlouvam na nedostatek casu, to uz je blbost :sweat_smile:
Nicmene muz par knizek doporucit :slight_smile:

Kdo si chcete cist knizku a u toho se rezat a plakat smichy, sezente si od Zdeny Frybove ROBINA a pak ROBINA DRUHEHo :dizzy_face: Autorka popisuje fakt humorne svuj zivot se psem :grinning: Ale jak!! :grinning: :grinning: Ja to cetla uz nekolikrat a vzdy jsem upadla smichy do komatu :sweat_smile:

Pak je vyborna autorka psychologickych romanu Joy Fieldingova - jeji knizky jsem precetla vsechny, za ty nej povazjuju POPRVE, DAMY Z GRAND AVENUE, TED NEPLAC a jine :dizzy_face:

A kdo ma rad napeti a rad spolecne s vysetrovateli napomaha k polapeni zlocince :sweat_smile: tomu doporucuju JONATHANA KELLERMANA a JAFREYHO DAEVERA :dizzy_face:
14. únor 2008 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
A jeste jednu knizku muzu fakt vrele doporucit..Ranhojice od Noaha Gordona :dizzy_face:
14. únor 2008 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
budu si kupovat dalsi knihy s tematem kralovna a princezna o lady di
14. únor 2008 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja práve čítam diskusie na MK :grinning: Ale k veci... Mám pred sebou posledné strany knihy Divoký v srdci (John Eldredge) a som asi v 1/3 zaujímavej knižky Radostná zvesť o sexe a manželstve. A okrem toho čítam rôzne časopisy, ale to sem asi už nepatrí...
14. únor 2008 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jsem se začetla do životopisu Hany Hegerové :slight_smile: Na název si teda za boha nevzpomenu :wink: Ale je to super :slight_smile:
14. únor 2008 ve 23:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja ctu taky zivotopis - norskeho malire Edvarda Muncha. Moc zajimavy, je v tom hodne trapeni a vysvetluje se tim spousta jeho obrazu.
14. únor 2008 ve 23:52  • Odpověz  • To se mi líbí
alcatko,Ranhojič od Noaha Gordona je Liečiteľ,že ?? :wink:
a od neho ešte aj Lekárka,Šaman a ďalšie knihy..tiež môžem doporučiť.. :wink:
15. únor 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
andy.a Liecitel bol naozaj super kniha. Nemusim velmi historicke, ale tato ma dost zaujala. Tie dalsie od neho som este necitala, ale Liecitela tiez odporucam.
15. únor 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Čtení miluju odmalička. (Občas jsem někomu nakecala, že nemůžu ven a utíkala domů ke knížce :grinning: ) My to máme v rodině. Přítel občas nechápe, když mu po dvou dnech oznámím, že jsem dočetla další knížku. Ale čtu akorát tak v době, kdy malá spí, jindy není čas. Majlant neutrácím, na to co přečtu by mi peníze zdaleka nestačili. :unamused: Chodím do městské knihovny, kde je opravdu obrovskej výběr. Nedávno jsem přečetla Kořeny (Kunta Kinte) a to se mi strašně líbilo, protože z dob, kdy to dávali v telce jsem si to už moc nepamatovala. :wink:
15. únor 2008 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Prave ctu Bile zuby od Zadie Smith a zatim se mi to hodne líbi. Zadie je hodne mlada autorka, ale kniha je velice dobre propracovana :wink:
15. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Nekonvenční myšlení : 17 pravidel pro vítězství v businessu plus Ženu a život
15. únor 2008 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
maja22: co hovoris na tu knihhu, ktru si citala?
15. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, holky, můžu se přidat do vaší diskuze?
15. únor 2008 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem poslední dobou četla hodně os Sidney Sheldona, ty jeho knihy mají neuvěřitelné napětí, člověka to vcucne a čte a čte, dokud není na konci. JInak se mi taky líbila Hodina čarodějnic od Anne Rice. je toho sice trochu více, 3 knihy, ale super. Nebo taky Fantom opery, shanim muzikal na dvd, nevite, kde by ho mohli mit?
15. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ja prave citam /nakolko mam kludovy rezim/: Spoved zlej matky od Stephanie Calmanovej, je to take citanie lahucke
16. únor 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ja sa tera tesim na koniec marca,ma vyjst nova kniha od Tani Keleovej-Vasilkovej.inac citam vzdy ked sa da,som knihomol.knihy co mam doma som precitla uz hadam 5x
16. únor 2008 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
penelope aj ja uz na nu netrpezlivo cakam, myslim ze sa ma volat Natasa.... :slight_smile:
16. únor 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nič, nemám ku tomu nejaký vzťah a ani v mojom byte by ste knižku pre dospelého ani nenašli len pre deti
16. únor 2008 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
anamor, to jsem četla, je to docelá zábavné :slight_smile:
Já ted čtu knihu Ty jsi moja bolest, od Hanife Gashiovej, je to pravdivý příběh o domácím násilí apod. Fakt dobrá knížka, rychle se přečte.
16. únor 2008 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
maca si moj človek ja tiež nečítam a ked tak nieo psychologické alebo o zdravý..ale málo len časopis mamaaja a stále sedím pri nete :grinning:
16. únor 2008 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek