• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou knížku právě čtete?

30. ledna 2016 
@martimarti Jo,jo, Předčítač je i film, úžasný.
30. čer 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dominik Dán - Mucholapka... zatiaľ sa neviem odtrhnúť... :wink:
30. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sjuzi ani sa ti necudujem, ja to mam tak pri vsetkych "danovkach" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meno vetra (Patrick Rothfuss)
Urobíme všetko, čo sa dá (Eva Borušovičová)
1. črc 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jana Benková- Lekcia od princeznej..

uzasna kniha:slight_smile: pripada mi taka "pubertiacka" ale plynie z nej uzasne poucenie..
7. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se překousala " Tymiánem" a teď Chevalier - Zvonokosy
8. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
ja som dnes docitala knihu Pustny kvet, ale mam z nej zmiesane dojmy... Pribeh zaujimavy ale zle napisany... Predtym som citala knihu Metro 2033 od D. Glukhovskeho... Je to ruske scifi o tom ako ludia zili v moskovskom metre po apokalypse na zemi... Bolo to moje prve scifi, takyto zaner vobec necitam, ale celkom ma to zaujalo...

Teraz som zalovila v kniznici a zacitala som sa do knihy Šaman od Noah Gordon, dufam ze bude taka dobra ako ma recenzie...

22. črc 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave som si precitala knizku Guernseyska literarna a kolacova spolocnost, prijemne oddychove citranie
22. črc 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska77 Saman je super:slight_smile:
22. črc 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Ja som tiež včera dočítala Púštny kvet,ja rada skutočné :wink: Teraz čítam od slovenskej autorky a chystám sa ešte na jeden skutočný a potom Chatrč :slight_smile:
22. črc 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ten atlas vyzerá zaujímavo :wink:
22. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja sa pridam, na dovolenke som precitala 3 knizky od Urbanikovej ,, vsetko alebo nic, stalo sa mi vsetko a vsetko alebo nic pokracuje,, velmi prijemne citanie, take naozaj oddychove :slight_smile: jednu som zhltla za dva dni a to som sa stihala este aj venovat malemu aj vekemu :grinning:
22. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luppita no z evitinho kníhkupectva sú super knihy,práve teraz čítam jednu a predtým som čátala novú od evity a ešte jedna ma čaká :wink:
22. črc 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa uz tesim na tu novu, moja mamca ju teraz cita a potom mi ju posunie :slight_smile:
22. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, cital niekto Uhryznutie anjela?
24. črc 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na dovolené jsem byla " plodná" a přečetla jsem Haruki Murakami - Kafka na pobřeží ( malá depreska) a Stig Larsson - Dívka, která kopla do vosího hnízda - poslední část trilógie Milénium, stejně dobrá jako první část série.
2. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja som prave docitala Dievca, ktore sa hralo s ohnom - 2.cast z trilogie Millennium a bolo to uchvatne citanie... Uz sa tesim na treti diel, ktory este nemam kupeny... Teraz som otvorila knihu od Clary Kramerovej - Klarina vojna, dufam ze to bude dobre...

8. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paulo Coelho - Záhir, Alois Jirásek - Proti všetkým
8. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eva Urbanikova - Svet mi je dlzny, Rafaele Germain - Gintonic a uhorka, Emire Khidayer - Arabsky svet ina planeta?
8. srp 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska77, třetí díl je vynikající, knížka má 680 stránek a přečetla jsem ji za 3 dny!
8. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď čtu Ohněm a mečem
@petruska77 Klařinu válku jsem dočetla těsně před porodem a bylo to úchvatné. Doslova jsem to hltala a nedokázala se odtrhnout. Ještě, že Matěj v té době nepotřeboval mojí péči. :grinning:
8. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ellise normalne odkladam kupu toho tretieho dielu, lebo takto sa mam stale naco tesit... skoda, ze uz Larsson nic nenapise, ta trilogia sa mu fakt podarila :slight_smile:

@zuzi82 Klarina vojna je fakt vyborne citanie aj ked velmi smutne... citala si Zlodejku knih? Je to podobna tema, aj ked pribeh je o nemeckom dievcati...
10. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska77 ja som čítala Zlodejku kníh,veľmi sa mi páčila :wink:
Teraz čítam Majstra šarkanov :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petikd Majster sarkanov je vyborny, ale Hosseini uz svojich Tisic ziarivych slnk asi nema sancu prekonat :slight_smile: napriek tomu dufam, ze este nieco od neho vyjde, urcite to kupim :wink:
10. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska77 ,presne ako píšeš,tisíc žiaryvých sln je lepšia :wink:
10. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kate Mortonová- Dom pri jazere...prva knizka nad 400stran ktoru som zacala pisat je pisana takym zvlastnym stylom ale zatial po 150stranach sa mi zda celkom zaujimava:slight_smile:
len mi svojim stylom hrozne pripomina tvorbu filmu titanic..
10. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odviate vetrom,....uz som to citala ale je to moj najoblubenejsi pribeh zo vsetkych tak este raz :wink: .... a potom sa pustim do Scarlet a Rhetta Butlera. Rhetta som este necitala, tak som zvedava.
10. srp 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka907 stara dobra klasika:slight_smile:
10. srp 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka_a vyborne napisana knizka, len ma prekvapilo, ze Scarlet aj Rhetta napisali ini spisovatelia. Pri citani Scarlet som vobec nemala pocit, ze to pisal niekto iny.
10. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek