Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

ustarana
12. zář 2012

Ahoj, vďaka za skvelé typy na knížky. Náhodou sa mi do ruky dostala knížka od Simony Monyovej Jednou nohou v blázinci. Fakt sa mi to páčilo a dosť som sa na tom zasmiala. Keďže ma je štýl dosť oslovil, tak som na jeden dych sfúkla Deník citového vyděrače a Krotitelka snů. Fakt skvelé knížky. Vrelo odporúčam.

liz_lemon
13. zář 2012

@ustarana ja som od nej citala Manzelky na odpis, to bolo super, ale Blondata stihacka sa mi uz nepacilo

berynka
15. zář 2012

Já od Monyové taky něco četla, ale byla jsem spíš zklamaná 😖 . To už i ten Viewegh má knížky propracovanější 😅 . Ale třeba Otcomilky byly docela dobrý.

Teď si beru na dovču rozečtenou knížku Dům u jezera od Kate Mortonové. Měla jsem strach, že to bude červená knihovna, ale zatím to nevypadá a je to čtivé 😉 .

liz_lemon
15. zář 2012

odporucam knihu Pravda o Melody Brownovej (napisala Lisa Jewell), taka dojata som davno nebola, fakt sa oplati precitat si

meleri
15. zář 2012

ja ctu kazde zari Pana prstenu, a nedavno jsem cetla od arthura haileyho detectiv, trochu drsne, ale nepustila me az do konce. ctu skoro vsechno co mi prijde pod ruku.

ellise
30. zář 2012

někdo tady dal tip: Věčně zpívají lesy... už se blížim ke konci

evulinkab
2. říj 2012

Já ted čtu knihu Šifra mistra Leonarda...(už jsem ji teda četla drive, ale libila se mi) a jinak doporučuju knihu Prodaná.(je to autentická zpoved ženy, která byla prodaná svým otcem-muslimem do jeho rodné země(ted nevim presne, jestli Irán nebo kam..predtim zila v Anglii)

berynka
4. říj 2012

@evulinkab, Šifru mistra Leonarda jsem četla kdysi a taky se mi to líbilo 😉 , a daleko víc než film.

Já si teď půjčila Noční vlak do Lisabonu, ale zatím se do toho nemůžu nějak začíst 😅 . A těšim se na Žítkovské bohyně. Váhám, jestli si jí po výplatě nekoupim 😉

petruska77
13. říj 2012

Ahojte,
ja som v poslednej dobe nakupovala zlavnene knihy v martinuse a v panta rhei a dostali si mi do ruk velmi zaujimave a putave knizky, napr.
Oliver Pötszch – Katova dcera
Nicholas Sparks – Útočisko
S.J.Watson – Skôr než zaspím
Vsetky odporucam a hlavne ta Katova dcera bola vyborna a uz pokukujem po volnom pokracovani 🙂

bambola
13. říj 2012

ja som nedavno docitala celu Hatty Potter sedmologiu 😅 mala som pocit, ze to musim docitat 😀 (kedysi na strednej som precitala prve 3 knihy) a dobre som spravila 😉

no a momentalne je moja nova "laska" Jo Nesbo, norsky spisovatel, detektivky (prosim neprirovnavat k Larssonovi, nechapem preco niekto ma pocit, ze by sa to malo prirovnat 😕 ) precitala som zatial dve- Netopyri muz, Cervenka nese smrt a dalsie tri uz mam prichystane - Nemesis, Spasitel a Lovci mozgov

ale kym som sa k nim dostala tak som zacala oddychovo citat Matkinovu Mexicku vlnu 😅 (prisamvacku evitovky ale necitam 😀 )

iris
14. říj 2012

Na Katovu dceru se chystám..ale asi ji budu muset v knihovně zamluvit, je pořád půjčená 🙂

evka3231
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
modrofuzik11
9. lis 2012

o warrenovi buffetovi, snehova gula. velmi zaujimave citanie.

ellise
11. lis 2012

@bambola nejlepší co jsem četla (zatím) od Nesba je Pentagram

já čtu "50 odstínu šedé"

carrie84
11. lis 2012

@bambola - takze Nesbo je dobry? Potrebujem nieco nove do kindla, tak som nad tym rozmyslala 🙂
@ellise - 50 odtienov sedej uz mam precitane - vsetky 3 diely 😀 😀 Pravom to ma podtitul, ze citanie pre mamicky na materskej 😀

bambola
11. lis 2012

@carrie84 mne sa velmi paci, vyzera to priehladne, alebo je to naopak absolutne neprehladne a zrazu zvrat 😀 mozem poslat, mam vsetky co vysli v svk
a mas tie odtiene sedej ebooky?

ellise
11. lis 2012

@carrie84, já si nechtěne přečetla recenzi (negativní) a asi to ovlivnilo moje vnímaní, menůže se začíst. A kde si přišla k ostatním dílům?

carrie84
11. lis 2012

@bambola - posli, prosiiiiim. Odtiene sedej mam iba v anglictine, ak ti to neprekaza, tak poslem 😉

carrie84
11. lis 2012

@ellise - ja som to citala v anglictine, tak preto uz mam precitane vsetky casti. V SR/CR myslim, ze vysiel len prvy diel zatial.... Tak a je to taka klasika rozpravocka pre dospelych s par pikantnostami 😝 😀

bambola
11. lis 2012

@carrie84 posli, ked sa mi bude chciet tak mozno ponamaham zavity 😀 ja uz som ti poslala 😉

carrie84
11. lis 2012

@bambola - poslane 😉

miskaska
11. lis 2012

Akurat pri kocikovani citam knizku od Betty MacDonaldovej Vejce a já. Moja oblubena a este sa chystam aj na jej dalsie tri (vyslo to v jednej knihe pod nazvom Co zivot dal a vzal), ta je ale prilis hruba a kedze s kocikom pochodujem, tak ju neudrzim v jednej ruke 😀 . Citala niektora z Vas jej knihy? Uzasna, vtipna autorka s neskutocnym nadhladom aj na tazke zivotne situacie.

ellise
12. lis 2012

@miskaska všechny

monline
13. lis 2012

@bambola aj mne prosím ťa pošli toho Jo Nesbu, nech môžem pokračovať 🙂 dík

@carrie84 aj by som si dala poslať 50 odtieňov sivej, kebyže viem anglicky čítať 😒 máš niečo nové, čo odporúčaš? konečne som sa dopracovala ku kindle 😉

iris
14. lis 2012

včera jsem dočetla Třetí dvojče od Kena Folleta a super 🙂

carrie84
14. lis 2012

@monline - super - gratulujem ku kindlu 😉 😀 Vecer, poslem nieco zaujimave, ked najdem. Co by to malo byt? Aspon zaner udaj 😉

monline
14. lis 2012

@carrie84 rozhodne nechcem niečo sladké lepkavé 🙂 niečo od Delphine de Vigan nemáš? veď pozri, čo teba posledne zaujalo a pošli 🙂 Millenium si čítala?

carrie84
14. lis 2012

@monline - millenium myslis tu trilogiu dievca, co sa hralo s ohnom a tak? Ci nieco ine? To som 2r dozadu citala, to ti mozem poslat 😉

monline
14. lis 2012

@carrie84 hej, to som myslela, nepotrebujem poslať, to mám 😉

lea641981
14. lis 2012

tak ja som nedavno docitala asi mesiac dozadu knihy od Marija Juric Zagorka Gricska carodejnica 🙂
docitala som aj knihy od L.A.Carskej Ruza z Kaukazu
mam rozcitanu knihu od Michelle Moran Kleopatrina dcera ale akosi mi to nic nehovori stale cakam v tom nieco napinave a nic zatial uz som takmer nakonci 😲