• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou knížku právě čtete?

30. ledna 2016 
ja uz som dlho nenazrela do ziadnej knihy :sweat_smile: ale pred tym som vela citala a najviac ma chytila za srdce jedna - Christiane F. My deti zo stanice zoo. fakt zaujimave citanie o tom ako si clovek siahne az na dno a dokaze sa odrazit!
31. srp 2007 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
erííííííík čaaaaaaaau :slight_smile:
inak k téme, ja čítam brožúru o výžive pre deti :grinning:
31. srp 2007 v 16:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahoj moja :wink: aj ja teraz vacsinou citam o detickach vsetko :sweat_smile:
31. srp 2007 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja veľmi rada čítam, niekedy aj do dvoch v noci a potom ledva ráno vstávam ...momentálne ma bavia knižky o slovenských žienkach, píše to Vasilková a teraz mám požičanú niaku od Džerengovej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2007 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hasleerka ty si moj clovek :slight_smile: Aj ja som velka citatelka Vasilkovej,prave predvcerom som docitala jej najnovsiu knihu Duhovy most.A od Dzerengovej som uz tiez jednu citala. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravie :frowning2:
31. srp 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja prave citam "Dve ciarky nadeje" :slight_smile:
31. srp 2007 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
penelope, ja som ho tiež prečítala a už som ju aj požičala kámoške a tá mi na oplátku od tej Dzerengovej "za to zaplatíš", včera som to začala, super ... ešte je aj niaka dalsia slovenská, ale meno si teraz nespomeniem ...
31. srp 2007 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja som citala za to zaplatíš,a bolo to super
31. srp 2007 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriamka aj "Dve ciarky nadeje" so citala.Pozicala mi ju kolegyna.je dobra
31. srp 2007 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kto napísal tie "dve čiarky nádeje"?
31. srp 2007 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hasleerka naozaj neviem kto to napisal,uplne mi vypadlo meno autorky
31. srp 2007 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dve ciarky nadeje napisala Denisa Fulmekova :slight_smile:
1. zář 2007 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si včera kúpila najńovšiu knihu od T.keleovej-Vasilkovej..už ste ju tu spomínali...a Xenesis-to by mal byť thriller z lek.prostredia.. :wink:
1. zář 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj tie novšie slovenské autorky sú dobré..aj katarína Gillerová a ďalšie sa dobre čítajú.. :wink:
1. zář 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a od barbary Bickmoorovej sú super knihy..neviem či ona alebo Barbara Woodová napísali knihu "domina"-...je to o lekárke v USA v 19.storočí,vynikajúca kniha..
1. zář 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj Lekári od E.Segala...jedna z najlepších kníh z lekársk.prostredia.. :wink:
1. zář 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mna tu caka dalsia kniha od Colinsovej - Milenci a frajeri do ktorej sa coskoro pustim :slight_smile:
1. zář 2007 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja doporucuju cokoliv od Barbary Wood. Teď ctu Vecerni zpravy od Arthura Haileyho...dost drsny.
1. zář 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja prave citam od polly wiliamsovej: mama kocka. jeji vzestup a pad. je to celkom vtipne citanie o roznych druhoch mam na materskej... niekedy sa nachadzam :grinning: a este je super vtipna kniha: Glenkville. ovce vysetruju. je to o tom, ako ovce vysetruju smrt svojho pastiera a niekedy sa je to velmi usmevne, citat si o tom, ako sa im javi nas ludsky svet...
1. zář 2007 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja som nedavno "zhltla" dve knihy Janu Eyrovu a Cachticku pani. Citala som to viac krat a vzdy sa nemozem odtrhnut.hovoria my ze rychlo citam. a este sa chystam na Grofa monte christa. :slight_smile:
1. zář 2007 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janu Eyrovú som tiež veľakrát čítala..aj Odviate vetrom,Večnú Ambru..niekedy mám náladu na takéto ľahučké sladké knihy..aj Angeliku.. :grinning:

ale času nieto.. :angry:
1. zář 2007 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už som tú knihu od Dzengerovej dnes v noci dočítala a som nešťastná, lebo kámoška neni doma a nebudem mať čo čítať ,,, neviete či sa dajú tieto knihy od sloven.spisovateliek požičať aj v požičovni?
1. zář 2007 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkabu, z akeho prostredia su tie vecerne zpravy od Arthura Haileyho? Ja som od neho uz precitala par knih - kolesa (automobilovy priemysel), peniaze (bankovnictvo), liek (farmaceuticky priemysel), konecna diagnoza (patologia),atd, momentalne citam "na vysokych miestach" (politika). Ja mam jeho knihy velmi rada, ked ich zacnem citat, mam problemy skoncit a presne ako haslerka (inak ahoj), potom mam problemy rano vstavat k malemu. Dokaze tak opisat prostredie, o ktorom pise, ze aj totalny laik ziska ako taky prehlad, o co, v ktorom tom odvetvi ide a popritom samozrejme opisuje zaujimavo pribehy ludi z tohto prostredia.
14. zář 2007 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já vás tedy obdivuji, já sem momentálně ve stavu, kdy bych u jakékoliv knížky usnula. :unamused: Poslední co sem ještě v těhotenství četla, byly všechny knížky od Robina Cooka, mam jich doma 12. Ale nejlepší knížka je tady Harry Potter. :grinning:
14. zář 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa pridávan Harry potter je naj. dokonca som si 7 stiahla z netu taká som bola zvedavá :sweat_smile:
14. zář 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si kúpila "ˇuterní erotický klub",vraj je to dobrý román.,.,
14. zář 2007 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a idem si kupovať novinky z Ikaru ako napr.od Tess Herritssenovej a Patricie Cornwellovej z prostredia súdnej patológie,super trillery z lekársk.prostredia.. :slight_smile: už sme to tu spomínali.. :slight_smile:
14. zář 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte dobré knihy-novinky z Ikaru vyzerajú byť:G.Musso:Budeš tam?,Z-Hellerová:Zápisky o škandále..S.Kueglerová-Dieťa džungle... :slight_smile:

aj rebecca znova vyšla..super kniha..mám aj pokračovanie-Pani de Winterová,ale to nie je ono..
14. zář 2007 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamci ja se pridam jestli muzu driv jsem cetla strasne moc ale ted mam tri deticky takze casu je malo :grinning: obcas si koupim jen nejaky casopiss :grinning:
14. zář 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek