• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jakou knížku právě čtete?

30. ledna 2016 
Harryho Pottera jsem taky cetla, manzel mi knizku donesl dome dva dny pred vydanim (tajne) tak jsem cetla jak diva :slight_smile: celou noc, nastesti mi jeste mala v noci spavala

ted ctu Pope Joan (Papezka Jana), uplne super perfektni :slight_smile:
14. zář 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, azda nevadí ak sa pridám, ja milujem knihy, len teraz už menej čítam, lebo na to nemám síl a ked ma nejaká zaujme, tak sa neviem od nej odtrhnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ráno je potom ťažké...
najradšej mám thrilery z lekárskeho prostredia, momentálne mám rozčítanú knihu Predátor od Patricie Cornwelovej, ale neviem či je to tým, že nemám na čítanie toľko energie a čítam len po pár stranách, zdá sa mi, že to už nie je ono.myslím, že jej prvé knihy s Dr. Scarpettovou boli napínavejšie, ak ju niekto čítal alebo bude čítať uvítam názor na túto knihu :slight_smile: žiaľ rovnaký názor mám aj na jej knihu Stopa :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pri tom jej prvé knihy ma zaujali až tak, že ako som začala čítať, tak som čítala až do konca v kuse(do rána :grinning: )
mám rada aj historické romány, ale nepohrdnem ani romantikou :grinning: no tie thrilery vedú...Cook, Gerritsenová, Goldberg...
14. zář 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Louskám v angličtině Harryho :slight_smile:
15. zář 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. zář 2007 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja hrozne rada čítam, len nejak je stále menej času...teraz som dočítala Harryho 7 :grinning: a začala som Joy Fieldingovú, a veľmi rada čítam históriu, literatúru faktu, to fakt žeriem. :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz nič ale čitala som sissi už neviem kolky krat
mam rada dobrodružne a niekedy aj romanticke ale nie prehnane
17. zář 2007 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
odporúčam knihu od Josefa Murphyho, moc nášho podvedomia.
28. zář 2007 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vesi,aj ja čítam rada,čo ty..ale tiež nemám čas..mám kúpených pár kníh..ale nedostanem sa k nim asi tak skoro..

naposledy-predvčerom-som u kaderníčky začala čítať najnovší román od keleovej-Vasilkovej..také nenáročné čítanie..doma som knikhu odložilaa neviem,kedy sa k nej zasa dostanem..
28. zář 2007 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
z lekárskeho prostreduia je vynikajúca kniha Lekári od myslím E.Segala..

a od B.Woodovej Domina a napísala myslím aj na Rozhraní života.. :slight_smile:

ona má všetky knihy super,nielen tie z lekárskeho prostredia..
28. zář 2007 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pan Tragacik a Fantomas... dohanam zameskane... :sweat_smile:
28. zář 2007 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj macik: asi 30x denne :grinning: :grinning: :grinning:
ale vazne: mobil od s.kinga...uz som pri konci, takze dnes asi idem neskoro spat :sweat_smile:
28. zář 2007 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď čtu tak možná diskuse na modrém koníkovi :sunglasses: Jinak Murphy je taky dobrý, akorát moc nábožensky založený a stejně mi to vysněné věci nepřineslo. Teda až na ten šátek, co jsem si přála :wink: Jinak za mlada dost hodně Bukowskiho - má ho ráda mamča, tak jsem se přidala, ale to je drsňák :wink:
29. zář 2007 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ja som pred par dnami docitala skutocny pribeh Stretnutie v Barsaloi a teraz citam Dieta zmierenia.obidve vrele odporucam.Stretnutie v Barsaloi je 3 pokracovanie Bielej Masajky a zaroven aj posledne.je to super.
29. zář 2007 v 00:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja citam annu kareninu.
29. zář 2007 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja zivotopis Hemingweja :slight_smile:
29. zář 2007 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
milujem zivotopisne knizky. mozem odporucit zivotopis Edith Piaf. krasna kniha. napisala jej sestra. Aj si polacete, aj sa zasmejete...
29. zář 2007 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edith Piaf som zacala kedysi citat, len ma akosi nezaujala...zo zaciatku bola fajn, len potom neskor... ja mam radsej knihy o sucasnych ludoch a problemoch...najradsej slovenske spisovatelky...
8. led 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já právě čtu 'S láskou grizzly' - je to o dvou lidech co žili na Kamčatce s medvědy :confused: a studovali tam jejich chování. Jsou tam pěkné fotky :slight_smile: . Já se medvědů šíleně bojím, tak o nich čtu - třeba si pak na ně udělám trošku jiný názor :grinning: . Ale je pravda, že teď spíš nečtu než čtu :unamused:
8. led 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
priebežne čítam najnovšiu knihu Petry Naďovej-Džerengovej,ale veľa toho nestíham..a mám nakúpenú ešte spústu dobrého čítania.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

len sa k tomu dostať.. :confused:
8. led 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith piaf som aj ja citala, len to uz je davnejsie. myslim, ze celkom fajn kniha, ale niekedy som mala pocit, ze uz sa naozaj nevyznam v tych jej milencoch :sweat_smile:
8. led 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
cinska masaz pre kojencov a deti, alebo ako predist chorobam
8. led 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dzerengova -moze byt. najnovsiu nemam, ale tie predtym som citala. Ja teraz momentalne Rigbeyovu - Horuca vlna...potom pridu na rad co som dostala na Vianoce...
8. led 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
P.s:Miluji Te(dostala na vanoce)
Thomas Harris:Mlceni jehnatek,Hannibal,Cerveny drak
Egyptan Sinuet
knihy z muslimskeho prostredi o zenach bez prava a jejich utrpeni
Roald Dahl
8. led 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkedy mam 2 deti, tak na citani nemam casu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Odoberam casopisy Mama a ja a Dieta , este novembrove cisla nemam precitane, takze sa mi to tu kopi :confounded: Ak som alebo ak raz budem mat casu citat, tak strasne rada citam romanticke knihy od Pilcherovej a Steelovej a samozrejme nevinimajuc odbor.literaturu o detoch :wink:
8. led 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jean M. Auelova - Deti zeme
8. led 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
od Davida Gemmela - Světlonoš (je to fantasy)
8. led 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa dala teraz konecne opat na citanie. Mam rozcitane: Klinicke interview s dietatom a Na osobu zamerany pristup.
8. led 2008 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čtete někdo Barbaru Erskinovou a Barbaru Woodovou? Mám od nich přečteny všechny knihy a hledám novou autorku, která píše podobně a stejně skvěle. Máte někdo tip? Děkujůůů :slight_smile:
8. led 2008 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já začala číst knížku pohádek od Karla Jaromíra Erbena :grinning: a pak už mám nachystané pohádky od Boženy Němcové :grinning:
8. led 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Síla záměru od Valerije Sinelnikova.
8. led 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek