Jaký byl ten váš rok 2009?

esssi
31. pro 2009

U nás plný změn, v dobrém i velmi zlém. Duben - po dlouhém trápení umírá moje maminka. Týden nato se stěhujeme do prvního vlastního bytu, samo pořízeného na hypotéku, do okresního městečka, které jsme si vybrali, protože nám prostě bylo sympatické. V červenci naše první rodinná haha zahraniční dovolená v Maďarsku. Po návratu zjišťuju, že čekáme třetího mimíse. Na všechny ty letošní slavné umrlé kašlu, maminka chybí a moc. Třetí dítko bude opět chlapeček, malinko mi to přišlo líto, holčičku jsem chtěla pojmenovat po mamince. Snad mi to Lukášek už odpustil. Naše první Vánoce ve vlastním byly naprosto super. Dnes začínám číst druhou knížku od Ježíška a přemýšlím o životě. Co bude dál? Uvidíme...
Tak jaký byl ten váš už skoro loňský rok? Jo a abych nezapomněla, připíjím - jenom Mirindou - na zdraví všem kecalkám 🙂

jonatanka
31. pro 2009

aky bol rok 2009? pre mna skvely, malemu sa nepotvrdila DMO, prestahovali sme sa do velkeho 3 izboveho bytu, deti krasne rastu a ja som len nostalgicky porovnavala fotky a usmievala som sa, z drahym nam to vychadza, naozaj nemam dovod byt nespokojna

titkovamiriam
31. pro 2009

Ja ani neviem kde zacat tak asi najskor uspechy.Marek zvladol nastup do skolky aj ked z niakymi kaslami a soplami ma skolku rad,ku koncu roku mavystrasila doktorka s jeho srdieckom no vysetrenie 22,12.nic nepotvrdilo tak iny darcek som uz ani nemohla dostat,michal siel z 8-do 9 posledny rok skoly 2010zacne chaosne,milan sa vyucil,pokracuje v nadstavbe,v lete presiel po europy 🙂 .Hoci bol,,krizovy rok,, spotreby tovar tak klesol ze od zehlicky cez pracku sme vymenili vsetku elektroniku v domacnosti.Vazne choroby sa nam v rodine vyhybali takze rodinne veci pohoda nech je aj dalsi rok taky. 🙂 🙂

No boli aj strasne tragedie:v maji mi po porode zomrela kamoska ☹ ☹ /to som si myslela ze ked mi pre rokom zomrel sef v praci rovno pred ocami uz nemoze byt horsia smrt/.Koniec leta:Michalovi na poslednej stanovacke zomiera 18 rocny kamarat,nepomohla prva pomoc ani 112-sice jeho vina -alkohol-no aj tak tragedia lebo to bol milanov spoluziak,chodil k nam-pohreb strasny ☹ ☹ nato im 20rocny kamarat zomrel teraz na jesen na -kolobezke ho zrazilo auto.... ☹ ☹ ☹

Euro sme zvladli,vyhodne nakupy v rakusku-som si nemyslela ze si tam niekedy budem kupovat rozky aj chlieb a lacnejsie ako tu 😀 ....mala som stastie v zopar sutaziach 😀 😀 😀 cez face book som sa nakontaktovala so spoluziakmi,co som o nich roky nepocula...

Tak nech je rok 2010 o nieco malo lepsi 😀 😀

cairka
31. pro 2009

náročný, ak sa má niečo ešte pokašľať, nech sa pokašle dnes a od zajtra hádam začneme novú éru -ha ha 😅 hlavne, že sme zdraví 😝

draga
31. pro 2009

smutný...manželovi umřel táta v dubnu, moje babička v čevenci, můj táta je přes Vánoce a Silvestra v nemocnici, v říjnu byl na operaci s kyčlem a po měsíci se mu kost zlomila...ale co hlavně, že život jde dál, roste nám krásně naše děťátko....v životě musí být i smutné chvilky abysme si vážili těch krásných ...všem vám přeju krásný rok 2010 plný nadějí a štěstí 😵

lenkabu
31. pro 2009

Dobrý 🙂

zabka78
31. pro 2009

Tento rok je kompletne negatívny pre mňa, a to hlavne vzťahy 😝 . Najhoršie na tom je, že teraz to vrcholí. Takže hor sa do 2010 s vierou, že všetko raz pominie... 😝
Prajem šťastný Nový rok 2010.

jajdaelda
31. pro 2009

náročný, co nás - mě i manžu - naučil pokoře 😔
A pevně doufám, že jak smutně začal, tak vesele skončí 🙂

rozela
31. pro 2009

od začátku byl dobrý, dařilo se nám doma, našla jsem novou práci, odstěhovali jsme se od rodičů. a na konci roku za všechno to štěstí, co mě potkalo platím daň. před vánoci mi domů přišla manželova milenka, po vánocích od nás odešel a teď se snažím dát do pohody a připravuju rozvodové papíry. tak asi takový byl můj rok 2009

všem přeji, aby 2010 byl jen a jen lepší 😉

jajdaelda
31. pro 2009

rozela ☹

lotris
31. pro 2009

Zatial pozeram ze asi vela vas malo skor negativny ako pozitivny rok.

Pre mna rok 2009 bol asi najhorsi co som mala. Hned od zaciatku.
V skratke:
- manzel nezamestnany ja tehotna mala zle otocena v jednom kuse po vysetreniach
- mama velmi vazny stav lezala v nemocnici (zazrak ze prezila)
- otec zomrel
- mama do nemocnice
- ja zapal prsnikov po cisarskom
- mama vazna operacia
- manzel zamestnany s tym ze nevies na com si, zmluvu mu predlzovali po mesiaci
- mama druha vazna operacia
- manzel nezamestnany mne skoncila materska (tu je len 8 mesiacov)
- manzelova babka no neviem ako bude
- sestrini chlapci neustale chori
- ja chora
- a ako bonus dnes rano o 4:00 som sa zobudila v byte 15 stupnov, nesla nam elektrika, mala je chora teploty zapalene hrdielko a nemala som jej ako ohriat mliecko. Tak dufam ze to bola posledna bodka za tymto rokom. 😀

Ale musim povedat ze jedna uzasna vec na tomto roku je nasa Sarinka! Ona je nas vseholiek na vsetko, nase slniecko. Pre celu nasu rodinu. Len jedno mi je luto ze otec ju uz nestihol vidiet. 😢

Kedze viem ze su na tom aj horsie tak sa tesim. Hlavne ze sme prezili! (skoro vsetci)

Vsetkym zelam stastny rok 2010!

krtek.93
31. pro 2009

U nás tři čtvrtiny roku skvělý - ve znamení příprav svatby (a nic moc blbého se k tomu nedělo) - ale potom se to nějak zvrtlo, začalo to dluhem, kterej jsem musela zaplatit škole (jsem doufala, že se to vyřeší ještě za svobodna - no nevyřešilo) a pak to jelo - tři tejdny po svatbě jsme se dozvěděli v práci, že má celý naše oddělení výpověď. Takže konec roku poněkud ve stresu, ale už to vypadá, že bude dobře, a proti skutečnejm tragédiím je tohle jenom taková drobná nepříjemnost. Přeju všem, kdo letos neměli zrovna pohodu, ať je ten příští rok lepší než ten letošní! (já se na rok 2009 vyloženě těšila, zato s tý desítky na konci mám trošku obavy, nevim proč, tak uvidíme 😅 )

janulle22
31. pro 2009

tak u nas ..

- leden umrela pritelova babicka
unor- onemocnela moje postizena sestrenka zapalem plic
- brezen- umrel mi strejda
-kveten- umrela postizena sestrenka na zapal plic

to je to spatne...

byla jsem prijata na nastavbove studium

takze asi tak u nas... no nic moc, ale snad bude rok 2010 o hodne lepsi...

krasny Novy rok at se Vam dari a splni vse co si prejete...

esssi
autor
31. pro 2009

ach jé, tolik úmrtí....tak rok 2010 ve znamení hesla umírání se zapovídá 🙂

titkovamiriam to je hrůza, a co se kamarádce stalo? se chystám rodit, tak si to asi ještě rozmyslím :-/

sylvka
31. pro 2009

Ahoj náročný:hlavně soužití mě a martina st.ještě se máme oba co učit 😉 bude to běh na dlouhou trať ALE hlavně krásný-martínek začal mluvit,chodit,začala s ním být veliká sranda,je to mnohem lepší,než když mu bylo těch třeba 6-10 měsíců,teď se s nim dádělat hodně věcí.hlavně a především byl celý rok zdraví(kromě jedné teploty) a to je pro mě největší štěstí.vám všem do nového roku teda popřeju taky hlavně zdraví ....užijte si rok 2010 😉

simlenka
31. pro 2009

mne se,az na to,ze terinka dost marodila,libil vic nez ten predchozi,uzivam si jeji pokroky,chuzi,sluvka,pusinky - loni tohle nebylo,ted je to daleko krasnejsi byt mama 🙂 navic se nejak samo od sebe povedlo mit v brisku druhy, s partnerem zadne extra hadky,spis naopak,rodina v poradku - proste 2009 byl vybornej rok! nevybavuju si zadne pohromy jako v jinych letech,kez by i ten pristi byl tak krasny 🙂 a to preju vam vsem!

foogy
31. pro 2009

Holky, tak já tady asi budu jediná, které se rok 2009 povedl.
V červenci jsem zjistila, že jsem těhotná, v srpnu se mi narodil synovec a v říjnu jsem se vdávala. Takže já jsem maximálně šťastná a spokojená.

Holky, ale pro vás, kterým se tento rok moc nepovedl.... Moje mamka tvrdí, že sudé roky jsou dycky šťastné! Tak vám všem přeju, aby byl pro vás rok 2010 šťastnější!

makak21
31. pro 2009

Tak náš rok stál upřímně za ***** 😝

V lednu po téměř 10letech manželství a dvou dětech můj bratr zjistil, že ho žena podvádí a nastěhoval se k našim. 😖

V březnu zjistili mému, teď už manželovi, rakovinu a hned operace a 3 měsíce chemoterapií, takže až do června opravdu radosti 😖

Léto proběhlo v duchu prvních narozenin našeho Adámka a příprav naší svatby, ta proběhla v září a to byly snad jediné hezké okamžiky letošního roku.

V říjnu bráchům rozvod, před vánocema odvezli strejdu do nemocnice a jen se modlím, ať už ten z*urvený rok skončí 😝 Podotýkám, že jsem na rodičáku, manžel na neshopence, takže od toho března je naším strašákem i finanční situace 😝 prostě když se daří, tak se daří, ale naštěstí máme prima rodiče 🙂

Musím ale říct, že nás hodně držel nad vodou právě náš brouček, kvůli kterýmu prostě člověk fungovat musí, jeho pokroky, první krůčky a podobně 😵

mirka1308
31. pro 2009

Ahojte 😉
no môj rok bol asi taký - raz hore, potom dole 😝
Robota OK, som na pošte tak zatiaľ aká-taká istota, aj keď z každej strany počujeme prepúštanie a znížili nám prac.úväzok 😝
V rodine docela fajn, aj keď sme sa niekedy nevedeli dohodnúť čo a ako 😀
Priateľ dlhodobo na maródke, tak po finančnej stránke hrôza, no dá sa aj uskromniť 😅 a keď počúvam, kto chodí na aké destinácie na dovču, tak len čumím 😕 my len doma alebo na rodič.chatu 😎
Podnájom nám pani našťastie predĺžila na ďalšie obdobie, tak nehrozí sťahovanie 😀
A vo vzťahu - no pred letom som zažila šok v podobe priateľovej nevery, som myslela že po 10 rokoch sa mne také niečo nemôže stať. ale poučenie-nikdy nehovor nikdy stále platí ☹ 😠 ustáli sme to, aj keď spočiatku som myslela, že ho snáď prizabijem 🙄 😠 tak verím, že už bude len lepšie 😨 😵
Všetkým vám prajem, aby rok 2010 bol lepší ako tento a obchádzali vás problémy a choroby 😵
Ja verím, že pre mňa lepší bude 😉

elise
31. pro 2009

môj bol zlý ☹ psychoteror na pracovisku a dnes som sa dozvedela že mi šéf pripravil vykonštruované upozornenie že ma chce vyhodiť tak že otras 😒 😒 😒 malý má kiahne, manžel prišiel o prácu má teraz prácu ale za najnižšiu mzdu.....

titkovamiriam
31. pro 2009

essi bol to pripad z antolskej dost sa o tom pisalo....nechcem o tom pisat- vykrvacala ☹ ☹ ☹

murinka
31. pro 2009

rok 2009-narodila sa mi zdrava a krasna dcerka-nakjrajsie co mohlo byt 🙂 na vsetko zle zabudnem hned ako sa na mna dcerka usmeje 🙂

danciacik
31. pro 2009

No ja sa pridávam k tým negatívnym, dva razy nám nevyšla hypotéka, takže stále u svokrovcov. Dúfam, že budúci rok bude lepší.

anavila
31. pro 2009

ani my sme nemali najlepsi rok......
toho roku sa mojej mame velmi zdravotne pohorsilo, staviame dom, vela starosti je okolo toho, vela sme sa natrapili, aj ked sme radi ze za nami vidiet kus prace. Okrem toho same hadky doma, alkohol u blizkeho cloveka ako nikdy predtym.... atd...
Ale dakujem Bohu za vsetko a ze vsetci zijeme. Prosim ho aby nas ochranoval cely dalsi rok a dufam ze sa vsetko zlepsi.

bera28
31. pro 2009

U mě taky nic moc. Hned 2. ledna odvezli taťku do nemocnice, v březnu nám po operaci oznámili, že má rakovinu, bohužel nevyléčitelný nádor. Nyní, týden před Vánoci, tatínek zemřel 😢
Mamka je z toho moc špatná, já taky.
Opět jsem se utvrdila v tom, že s přítelem, se kterým žiji, nechci strávit zbytek života, takže to budu muset nějak vyřešit.
Jediná radost jsou děti - aktuálně jsme dostali krásný vánoční dárek od Kubíka, který začal chodit (po porodu měl vážné komplikace, které mohly zapříčinit postižení nožiček).
Loňský rok byl taky dost špatný, tak ani nevím, jestli se nějak upínat na ten nadcházející.
Každopádně všem přeji, aby měli rok 2010 šťastný a hlavně ho přežili ve zdraví a se svými blízkými 😉

alca85
31. pro 2009

ten náááj..narodila sa nám vytúžená dcérka...

urbi
31. pro 2009

pro mě krásný - tento rok mi dal úžasného syna a nevzal mi nikoho z mých blízkých ani známých a všichni mí blízcí se těší relativně dobrému zdraví, víc si nemohu přát!

ať i ten nový rok je nejen pro mne a mé blízké stejný jako letos, ale aťi vám přinese zdraví a fajn lidi kolem sebe!

alca85
31. pro 2009

všetkým, ktorým tento rok nevyšiel, prajem ten budúci oveľa krajší a lepší...

crca
31. pro 2009

Pro mě byl hodně dobrý,po 5 letech snažení a 4 pokusech umělého oplodnění se mi narodila v dubnu krásná zdravá dvojčátka a i když mě říkali že to budou kluci,tak nakonec z toho je i jedna holčička 😀 Pokud tam bylo něco v tom roce,co nebylo zrovna hezké,tak díky těm rarachům jsem na to úplně zapoměla 😀 Jen před Vánoci(ze 17 na 18.12)nás vezla s Matýskem rychlá s Laringitidou ☹ ,ale smál se tak jsem byla přeci jen trochu v pohodě,ale snad už se nám to nestane,i když je tohle co se vrací,takže uvidíme.Ale to je všechno opravdu málo proti tomu,co tady někteří píší.Takže i já se připojuji ke všem a přeju hlavně hodně zdraví a spokojenější rok 2010! 😉

esssi
autor
31. pro 2009

Ať se všechna starost zruší, ať zavládne pokoj v duši, co bolelo ať se zhojí, co těšilo ať se zdvojí, krásný celý nový rok, plný lásky, pohody a štěstí přeju všem, zvlášť těm, kterým se letos moc nedařilo!!!

anavila
31. pro 2009

no viddeli ste spravy na markize? nejaka vestica predpovedala 3.svetovu vojnu v roku 2010- v novembri , ktora bude ttrvat do roku 2014 a europu ovladnu moslimovia.No TEDA!!!!!!