Jaký byl ten váš rok 2009?

esssi
31. pro 2009

U nás plný změn, v dobrém i velmi zlém. Duben - po dlouhém trápení umírá moje maminka. Týden nato se stěhujeme do prvního vlastního bytu, samo pořízeného na hypotéku, do okresního městečka, které jsme si vybrali, protože nám prostě bylo sympatické. V červenci naše první rodinná haha zahraniční dovolená v Maďarsku. Po návratu zjišťuju, že čekáme třetího mimíse. Na všechny ty letošní slavné umrlé kašlu, maminka chybí a moc. Třetí dítko bude opět chlapeček, malinko mi to přišlo líto, holčičku jsem chtěla pojmenovat po mamince. Snad mi to Lukášek už odpustil. Naše první Vánoce ve vlastním byly naprosto super. Dnes začínám číst druhou knížku od Ježíška a přemýšlím o životě. Co bude dál? Uvidíme...
Tak jaký byl ten váš už skoro loňský rok? Jo a abych nezapomněla, připíjím - jenom Mirindou - na zdraví všem kecalkám 🙂

stupidq6
31. pro 2009

My sme prezili ako rodina krasny rok bol mozno tosicku narocny ale vsetko sa da krasne zvladnut ked sa chce.
Prestahovali sme sa do krasneho noveho domceku , mam krasne poslusne a hlavne zdrave deticky co viac si mozem priat?A tento rok 2009 nam dal krasnu dcerenku Hannah ktora bola cele tehotenstvo chlapcek Misko.

dada1212
31. pro 2009

Pre mňa to bol jeden zlý sen, úplne sa pokazili vzťahy v rodine, nastali veľké finančné problémy, problémy s hľadaním práce, ktoré stále trvajú, dotoho dosť chorôb, všetko sa to prenáša do roku 2010, takže mám obavy ako sa to vyvinie, ale zároveň aj dúfam, že sa karta už konečne obráti, toho zlého už bolo strašne veľa.

anarida
31. pro 2009

Rok 2009 bol veľmi zaujímavý krásny no aj bolestivý.
V Januári 2009 sa mi narodila nádherná dcérka Emka moje všetko 😵 😵 môj život by bez nej už nemal žiadny zmysel zmenila mňa a pomohla mi veľa vecí pochopiť a hlavne dospieť za čo jej veľmi ĎAKUJEM.
Z manželom sme sa veľmi škriepili dokonca bola poslana už aj žiadosť o rozvod no osud naše karty tak zamiešal,že to čo veľmi bolelo mňa aj môjho muža nám pomohlo a mi sme sa opäť spolu a štastný prišli sme o bábätko v 15tt no o pár mesiacov som na teste našla opäť // krásne čiarky 😵 Dúfam,že rok 2010 bude lepší ako tento aj keď sa nemôžem sťažovať veď mám Emu a teraz už milujúceho manžela vlastne rok 2009 nám dal aj to druhé bábätko čo nosím pod srdcom 😵 😵 keď to zhrniem bol to krásny "plodný rok" 😅 😵

linka
1. led 2010

pre mňa dosť smutný ☹
manžel prišiel o prácu kvôli kolegovi,ktorý kradol,takže ťahačky s políciou..
moja mamka fyzicky týraná svojim priateľom...
v práci fyzický a psychický teror...
hádky so svokrovcami...
sestra po operácii po ženskej stránke...

dúfam,že rok 2010 bude lepší 😔

kim
1. led 2010

Jéje, tolik úmrtí minulý rok ☹ ☹

u nás byl rok 09 úplně super 😉 nikdo nebyl nemocný, nikdo nezemřel...

dopředělali jsme dům a konečně bydlíme jako lidi

poznala jsem se s nevlastní ségrou, kterou jsem naposledy viděla když mě bylo 8 a jí 2 roky

a před Vánocema mi volal šéf, že konečně dostal schválení, že mohu nastoupit na částěčný úvazek do práce(čekala jsem přes 3 měsíce)

takže opravdu rok 09 bez chybičky!!!!

Všem přeju ten další rok lepší, hlavně, aby nebyla ta úmrtí v rodině ☹ ☹ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tinkatin4
1. led 2010

celý na h....o 😒 ☹

dominka11
1. led 2010

celkom dobry, bol to aj zaroven 1. kubkov rok, takže zo začiatku aj trošku náročny.
Zároven sme dostavali a už 3m. bývame v novom domci. Inak sa nič vynimočne nestalo, ani dobre, ani zle.Ale celkovo ho hodnotím pozitívne 😉
pre mna/nás/ bol prelomovy skor rok 2008, ked som v 1 rok stihla svadbu, dokončit skolu a porodit.

marianka79
1. led 2010

tinkatin ja tiez na h...o ale neprestavam verit ze mi bude lepsie ci to bude v tomto alebo az v dalsom roku neviem

Kazdopadne vam prajem stastnejsi Novy rok aky ste mali

jeudi
1. led 2010

nejhorší rok v mém životě,snad tenhle bude lepší 😅

daducha
1. led 2010

Aj taky aj taky, no ked tu citam o vsetkych tych tragediach, tak v podstate fajn.V januari sa nam narodil zdravy,krasny druhy syn a je to nase zlaticko.Po tom prvom mam tohto za odmenu 😀 .Vsetci sme boli zdravi, prestahovali sme sa do vlastneho bytu - teda nas bude za 29 rokov ☹ , manzelovi sa dari v praci,môzem byt kludne na materskej.Ale aby to nebolo take idealne, tri dni pred Vianocami mi povedal,ze stratil 7ooo EUR, ktore neboli jeho, tak sme prisli o vsetky uspory,museli si zobrat uver a ja som zazila taky sok, ze som skoro dostala infarkt.
Ale hlavne , ze sme vsetci zivi, zdravi a peniaze hadam budu tiez.
Zelam vsetkym aby rok 2010 bol zdravsi,stastnejsi,bohatsi,presne taky, aky ho chcete mat 🙂