Jaký fén s difuzérem, poraďte

jck
8. čer 2008

Ahoj holky,
chtěla bych vás poprosit o radu, žádné podobné téma jsem nenašla, snad doufám 😅

Nechávám si narůst opět dlouhé vlasy, teď momentálně mám takovou tu délku na prd 😖 tak mě napadlo, že pro občasnou zněmu bych si ráda koupila difuzér co dělá lokny, ale nevím jaký aby to opravdu fungovalo, poradí mi někdo.
Předem děkuji

nobody
8. čer 2008

vono to funguje vždycky (aspoň teda trochu 😀 )

to je fuk jaký ... některý jsou přímo s difuzorem anebo mají nástavce .. tam jde akorát o ten vzduch ..

akorát si udělej pár pramenů. hoď vlasy nabok, předkloň se a jemně od konečků kruž .. až budou suchý

nobody
8. čer 2008

na youtube si dej hair diffuser anebo curly hair .... tam se na to můžeš mrknout (i když teda s mírou brát)

zanett
8. čer 2008

nobody, poslys, jak to, ze ty mas takovy prehled o fenech a jejich pouziti? 😀 jinak, jck, ja si taky nechavam opet narust dlouhy, uz se mi po nich styskalo, ale ja nechci lokny ani nic, co by mi ty vlasy opticky zkracovalo - spis by to potrebovalo na konecky zavesit zavazi, aby je trochu vytahhlo 😀 😀 😀

Mmch, neni to reklama, ale sestra mi doporucila na vyzivu a rychlejsi rust vlasu starej, dobrej, ceskej biosil - fakt pomaha 😉 😀

jck
autor
8. čer 2008

nobody...moc děkuji, hned jak mi Natála usne tak to zkouknu 😉 mám to i s návodem, to jsem ráda, protože absolutně netuším jak se to udělat aby to bylo to ono

zanett...mám ty vlasy pořád takový stejný, tak jsem myslela, že by to byla taková chvilková změna 😉

nobody
8. čer 2008

jck .. není za co

zanett ... přehled o fénech nemám žádný, jenom jsem chtěl pomoct jck

jednoduše řečeno .. tak

kalo
8. čer 2008

Mám teď nový fén s dif. ETA emotion...je bezvadný..je to pořádný, větší fén se 2 teplotami a rychlostmi + studený vzduch. A ten nádstavec má ty "bodliny" delší../Ptala jsem se ještě kadeřníce, jestli si mám pořídit difuser ten velký, plochý talíř s malými puntíky nebo s těmito delšími....a na dlouhé vlasy je lepší ten s těmi dlouhým, na krátké s krátkými.../ Takže tento doporučuji.

Těch přípravků na vlnité vlasy v normálních drogeriích moc není....ale používám ještě na umyté vlasy vodu ve spreji od Welly a s vyfoukáním dif.se háro pěkně zvlní 😉 😉

nobody
10. čer 2008

jj, je jich strašně moc

petraukulele
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
guinea
5. únor 2015

@jck
@nobody
To je zvláštní, mě třeba difuzer nefungoval nikdy 😀 Celý život jsem měla dlouhé vlasy, které se přirozeně vlní (ale když je nechám normálně uschnout, tak se svojí vahou natáhnou). Difuzérů jsem vyzkoušela spousty, i od drahých fénů, ale nikdy nic. Jediné, co opravdu fungovalo, byl takový zvlášťní nástavec na fén, ale ten jsem viděla jen u kamarádky z Ameriky. Vypadal jako trychtýř (tou užší stranou se nasahoval na fén), a na té rozšířené straně byl překrytý hustým jemným sítem. Takže po zapnutí fénu z něj nešel "vítr", ale jen takové roztříštěné sálání, a vlasy uschnuly krásně zvlněné. Jedna starší kadeřnice, ke které jsem kdysi chodila mi poradila, že stejnou službu udělá, když si vlasy nechám uschnout v předklonu u puštěné otevřené trouby 😀
Ale ten nástavec, co jsem vám popsala, ten bych moc ráda měla, kdybyste někdy o něm slyšely, tak napište 🙂

fillipepi
5. únor 2015

Já mám dobrou zkušenost s fény od Walery - je to profi fén, který používají kadeřnice, čemuž, bohužel, odpovídá i cena. Ale pokud ti jde jenom o difuzér, tak je v podstatě jedno, na jaký ho dáš fen, jenom se s ním musíš naučit zacházet, aby se vlasy opravdu zvlnily

sarkavacul
1. bře 2024

Dobrý den, prosím máte někdo zkušenost s tímto fénem? https://freylish.cz/products/ionizacnyfen2-0 Líbí se mi, ráda bych slyšela vaše zkušenosti. Děkuji