• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký prací prášek používáte? Co Lovela a Batole?

24. února 2016 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy". Poznámka admina: “mlm”
13. srp 2014 ve 22:27 • rybkajiri
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
26. bře 2015 v 09:37 • lenulezov
Kupovala jsem Lovelu a místo aviváže používala ocet. Byla to pro miminko nejlepší kombinace. A kupovala jsem v Albertu. Teď ji navíc zlevnili. Používám ji pořád na spodní prádlo, prostěradla, povlečení a deky.
10. črc 2015 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky muzete mi poradit? Vsichni chvali praci prasek batole, ze krasne voni jako miminko. Ale ja mam asi nejake spatne cichove bunky, vyprala jssm v tom pradlo a to pradlo nevoni vubec! Tak to nechapu..nebo mam zkusit koupit jeste tu avivaz batole?
25. led 2016 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelka69 prádlo pro mimí má vonět čistotou a ne aviváží;)To už bych si spíš do skříně k oblečkům dala třeba levandulový polštářek nebo kápla olejíček do octa místo aviváže...
25. led 2016 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenze z toho pradla nevoni ani cistota...proste jako bych to jen namocila do vody....a miminko ma vonet miminkovsky :slight_smile:
25. led 2016 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rebelka69 já vždycky prala v Lovele,ta tekutá mi přišla voňavější a typicky miminkovská;)A i mudra mi řekla,že mám prát v ní...je fakt,že i to Batole jsem vyzkoušela, ale nebyla jsem spokojená... Taky záleží jak sušíš,když v sušičce,tak to prádlo voní víc,než kdy to dlouho schne na šňůře.Ale aviváže bych fakt nedávala... ;)
25. led 2016 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme vyzkoušený Batole prací gel i aviváž. Je za super cenu a pere a voní dobře. Kupujeme na tomhle e-shopu http://www.bohemiadrogerie.cz/catalogsearch/result/?q=batole levnější jsme zatím nenašli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2016 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek