Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Prací prášek pro miminka, jaký používáte?

peditka
11. črc 2017

Ahojky holky,

prosím vás, jaký prací prostředek používáte pro miminka? Chtěla bych univerzální, který můžu použít na bílé i barevné prádlo.

Díky za tipy

almara2
11. črc 2017

Lovela

brusinka91
11. črc 2017

Persil sensitive. Ani netridim podle barev 🙂

stefikat
11. črc 2017

Odzkoušela jsem oba výše zmiňované a skončila jsem u mýdlového slizu. Syn měl věčně suché flíčky na pokožce a opravdu to bylo práškem. Co peru ve slizu, není jedinej problém...

almara2
11. črc 2017

@stefikat sliz jsem tay dělala, ale přišlo mi, že je prádlo zašedlé. Zkoušela jsem Ecover a taky zaprané. Nyní ještě z eko řady zkusím prací gel Seventh generation. Lovela složením chemickým na tom není nijak zle, Persil apod. jsou na tom hůř.

kvmatonka
11. črc 2017

Začala jsem prát v Jelenovi klasický prací prášek - je jak na bílé tak na barevné. Peru v něm nám i malému a v pohodě.

delphyls
13. črc 2017

Peru vsem v lovele i macham v lovele a za me 1*

rou
13. črc 2017

Mrkněte na tuto řadu Sensitive. Je vhodná pro děti, lidi s citlivou pokožkou, atopiky. Neobsahuje plniče, které zvětšují objem, takže se dávkuje málo. Já jsem používala pro děti, teď už jsem přešla na klasický prášek na bílé a barevné. https://www.dedra.cz/cs/drogerie/prani/citliva-...

hanulkaha
13. črc 2017

Eurona ma super praci prostredky, i detskou avivaz, voni jako Pedro zvykajda 🙂

tedy2109
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulkaha
21. črc 2017

Jj, praci gel od Eurony mi tak rozzaril bile fusky, ze mi bylo az hanba v nich chodit 😀
Mohu poprosit o info ohledne levnejsiho nakupu?

ev.ka
21. črc 2017

peru v Batole

tedy2109
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martyina
21. črc 2017

Peru v jelenovi, a měla sem tekuty prášek dětský z Polska a taky se dal.

5pajina55
21. črc 2017

Prala jsem v Lovele,Batole, Persil sensitive, Ariel baby a teď používám Ariel sensitive.Ten nádherně voní a vypere i všechny skvrny

sapinek
30. zář 2017

Syn je atopik a jen tak něco mu nevyhovuje. Persil ani Ariel nemůže, Lovela mi přijde, že zase vše nevypere tak, jak má. Známá mi dohodila výrobky od Eurony a s těmi jsem spokojená - ten prací prášek pro mimča má i "eko" známku.

Sem začni psát odpověď...

Odešli