Jdeme do 2. IVF. Také budete tento měsíc bojovat? 🙂

verry
18. říj 2015

Jdeme do 2.IVF... je tu někdo kdo bude tento měsíc také bojovat 🙂
pojdme se podpořit navzájem 😉

renca1978
18. říj 2015

Ahojky...ja uz stimuluji🙂ve stredu zrejme OPU tak uvidime a snad se podari odebrat aspon jedno vajicko🙂ty uz stimulujes?nebo se teprve chystas?

verry
autor
18. říj 2015

@renca1978 ahooj, jé tak paráda, už se ti blíží OPU-už abych taky měla po OPU 😅 . A máš jedno vajíčko?? Já si zítra jedu teprve pro léky a nějak během tydne dorazí MS a začnu píchat injekce 🙂

verry
autor
18. říj 2015

@renca1978 a z prvního IVF se vám zavedlo hned napoprvé? ...nam se vydařil první KET

evulinka10
18. říj 2015

Ahoj my právě podstupujeme 2. IVF a dnes mám po odběru vajíček. Z 6 folikulů jsme měla 6 vajíček z toho dvě byla špatná, takže máme 4 bojovníčky. A já mám odložený transfer, takže u vajíček máme prodlouženou kultivaci do pátku a pak je odešlou na prozkoumání, jestli nebudou nějak geneticky poškozená a pak za cca 10-14 dní budou výsledky a pak se budeme domlouvat na KET 🙂

beruska_zuzanka
18. říj 2015

@evulinka10 Jsme na tom podobně, také jsem měla prodlouženou kultivaci a odložený transfer, kvůli genetice. Odebrali mě 18 folikulů, z toho oplodněno 9 vajíček. 5 dní zvládly 4 embryjka a z toho 1 bylo dle genetiky špatné. Takže máme 3 nanučky. Bohužel jsem byla asi přehormonovaná, takže v tomto cyklu se nezavádělo a čekám teď na MS a snad v dalším cyklu už bude vše ok. Budu mít nativní cyklus...

evulinka10
18. říj 2015

@beruska_zuzanka Tak držím pěstičky, ať vám to vyjde 😉

renca1978
18. říj 2015

@verry ano hned napoprvé....i když jsem měla po OPU jenom jedno vajíčko... ale vyšlo to... asi při mě stali všichni svatí... 🙂 mam skoro dvouletou holčičku 🙂

verry
autor
19. říj 2015

@renca1978 tak to je krása! tak to má byt 😵
já dnes nafasovala léky 🙂 kolikáty den cyklu budeš v tu středu? Já vím že jsem minule reagovala dost dobře, takže OPU už jsem měla nejak 9DC

verry
autor
19. říj 2015

@evulinka10
@beruska_zuzanka holky budu vam držet pěstě. Aspon máte už po těch hormonech.. a ted už v klidku na Ketík 😵

evulinka10
19. říj 2015

@verry Ještě v klídku moc nejsem, ráno jsem volala embryologovi a 3 ze 4 vajíček jsou oplodněná, tak doufám, že vydrží do pátku, pak je budou odesílat na genetické testy. Ráno mám zase volat jak se holky (vajíčka) vyvíjí, tak snad to ty 3 dají až do konce a budeme si moct aspoň jedno zamrazit. Už bych nechtěla znovu podstupovat kolotoč injekcí ☹ je to fakt psychicky náročné, čím více injekcí jsem si píchala, tím to pro mně bylo horší a horší, ale dala jsem to, co jiného mně také zbývalo 🙂 My holky prostě musíme zvládnout vše. Kdyby mně je měl píchat chlap, tak jen by injekci viděl, tak by šel k zemi 😀 😀

verry
autor
19. říj 2015

@evulinka10 určitě vydrží, musíš věřit 😉 to je pěkné 3 dětičky 😵 budete zavadět jedno nebo dvě?
jinak chlapy..no to je kapitola sama pro sebe.. ty kdyby měli být těhotní a rodit.. tak by lidstvo vymřelo 😅 😀 😀

evulinka10
19. říj 2015

@verry 😀 😀 když budou 3, tak budeme zavádět 2 a když nám zůstanou 2, tak zavedeme 1 a druhé necháme zamrazit 🙂

verry
autor
19. říj 2015

@evulinka10 tak to máš pěkně naplánováno. a ty podstupuješ ted 2.ivf? z prvního máte dítě?

evulinka10
19. říj 2015

@verry Podstupuji druhé IVF, ale z prvního nemáme žádné ☹ zaváděli jsme dvě embrya, ale nechytlo se ani jedno ☹

verry
autor
19. říj 2015

@evulinka10 aha, to je škoda.. no však ted to vyjde 😵 takže jste měli ET ?? ... mě přijde že KET má vyšší uspěšnost 🙂

evulinka10
19. říj 2015

@verry To doufám, když už jsme do toho vložili tolik peněz a úsilí 🙂 a navíc máme hotovou genetiku a imuno, tak doktor už ví, kde je problém 😉

verry
autor
19. říj 2015

@evulinka10 takže testy genetiky a imuna vam udělali až po IVF???? tyjooo... ja teda než jsem to podstoupila tak jsem chtěla naprosto vše zkontrolovat..nejak jsem si furt myslela že se nic nenajde a že to vyjde přirozeně. Taky jsem prošli, genetikou, imunologii, testy sražlivost, test na celiakii....atd už si nevzpomínam, ale litala jsem furt po dr... i laparku jsem podstoupila... nikde nic se nenašlo. Jen drobna alergie chlapa na svy spermoše-což se zalečilo lekama .. mezitím jsme podstoupili asi 7 IUI... a nic, tak jsme pak hned šli do IVF.

verry
autor
19. říj 2015

@evulinka10 jaky mate problém z genetiky či imuna?

evulinka10
19. říj 2015

@verry Já mám problém v genetice, nějakou 4% mozaiku nevím čeho, vůbec se v tom nevyznám, jinak jsme oba dva zdraví. Imuno máme v pohodě, tam říkala doktorka, že by nám nemělo vůbec nic bránit v přirozeném těhotenství.

renca1978
19. říj 2015

@verry ja budu 12 DC....ale foliky nic moc...vpravo pry 5 vlevo 6 docela pekne velike ale vlevo pry asi nepujdou odebrat protoze vajecnik se toula nekde nad delohou...takze asi nedostupny....no uvidime

verry
autor
20. říj 2015

@evulinka10 aha tak to taky nevím co je 😅 tak hlavně že ted už to bude podchycené 😉

@renca1978 tyjo to je škoda, ale třeba se k němu nějak dostanou a odsajou i pravý. V kolik rano jdeš? budu na tebe myslet 😉

renca1978
20. říj 2015

@verry rano v 9.30...tak jsem zvedava....at je aspon jedno🙂

verry
autor
20. říj 2015

@renca1978 urcite bude minimalne jedno! budu drzet peste tak se pak ozvi 😉

fori
20. říj 2015

Ahoj holky....ja mela dneska ET, z 9 vajicek ktere oplodnovali mi zbyly jen 2 embrya, jedno zavedli, a druhe se zamrazilo....ve ctvterk si mam zavolat jestli k tomu nakonec neco nepridali...1 IVF, se nam povedlo hned na poprve...a to jsme meli jen jedno embryo....tak doufam ze ted to vyjde take....

renca1978
20. říj 2015

@verry urcite dam vedet😉

renca1978
20. říj 2015

@fori ahoj moc drzim palce😉

verry
autor
21. říj 2015

@fori ahoj, taky budu držet pěstě. Pěkně odpočívej 😉 Kdy budeš testovat?

fori
21. říj 2015

@verry ahoj, chodím do práce...pak blazinec doma s malou..takže odpočinku moc nedám...no test si budu dělat asi v úterý nebo ve středu.... tenkrát jsem měla 7 dni po ET pozitivní test....

verry
autor
21. říj 2015

@fori tyjo, ale nemaš naročnou praci vid? to ja po trasferech pilně ležela... ale ted to taky nepůjde, taky mam doma raubíře 😀 tak to jsi měla brzy pozitvní testík- ja začla nějak 9.den testovat a byl duch.

fori
21. říj 2015

@verry no sedim v kanclu a něco málo v laborce.když to klapne tak půjdu na riziko až po Vánocích...a tobě říkali aby jsi ležela jo? mě zase doktor říkal at se chovám úplně normálně....jasně nepůjdu do sauny, ...ale že mám úplně normálka fungovat...že kdž se to má chytit tak se to chytí...a když ne, tak prostě ne....kam chodím do caru?