Jdeme do 2. IVF. Také budete tento měsíc bojovat? 🙂

verry
18. říj 2015

Jdeme do 2.IVF... je tu někdo kdo bude tento měsíc také bojovat 🙂
pojdme se podpořit navzájem 😉

renca1978
7. lis 2015

@evulinka10 velika gratulace🙂

renca1978
7. lis 2015

@verry ja menstruuji takze nic....zazraky se nedeji....Tobe preji hodne stesti!!!

verry
autor
7. lis 2015

@evulinka10 super! gratulace velika!! 😵

verry
autor
7. lis 2015

@renca1978 tak to mě mrzí, achjoo ☹
ale máte mražačky že?? půjdete hned do Ketu?

renca1978
7. lis 2015

@verry ano jdeme na ket...ve stredu jdu k dr...mame 2 embrya...vubec nevim jak to bude probihat chci zavest jenom jedno tak snad nerozmrazi obe...a to druhy by tim znicili coz je minus dalsi sance.no uvidime...jsem na CAR strasne nastvana ze zavedli tridenni misto petidenniho.my jsme chteli tech dnu vyckat byly 4 embrya a tak jsme to chteli risknout.oni trvali na 3 dennim a takhle to dopadlo....hlavne ze jsme platili PK.mam na ne takovej vztek i manzel....pri prvnim ivf bylo jen jedno vajicko takze chapu ze nechteli 5 dni cekat do ET ale ted ta sance byla my ji chteli vyuzit a oni nam to neumoznili pritom jsme jim to rikali a zadali o to aby transfer byl az za 2 dny.achjoo

fori
7. lis 2015

@renca1978 tak parada ze pujdete na Ket, a tu prodlouzenou kultivaci jste ti platili na ty zamrazeny? A ty jsou teda jak stare? Moc ti bude drzer palce...

fori
7. lis 2015

@verry ja na krvi nebyla, jdu az na ult. 20.11. Takze nic nevim, jen k veceru jsem trochu nafoukla a mam trochu citliva prsa, jinak nic, vubec si nepripadam tehotne 😉 jinak super ze jsi mela tolik vajicek...

fori
7. lis 2015

@evulinka10 moc gratuluji...

verry
autor
7. lis 2015

@renca1978 tak to nevím jak je to u vás, ale u nas by ty 2 určitě zmrazili spolu.. pak rozmrazili a přip.to jedno opět zamrazili.. A co dat obě?? je větší šance..
je divny že jste měli jen 3denní.. my si platili taky PK a měla bych jít původně až v utery na transfer, ale kvůli tomu že chlap odjíždí pracovně pryč a neměl by mě kdo jinej dovézt tak jdu v pondělí na transfer. Embrijka budou 4.denní.. Dr. nam říkala že když začinali tak pry vkladali jen 3 denní embrijka až postupem času se přešlo na tu PK a pry pak už není takový rozdíl 4 nebo 5denní embrijko.. tak snad.




@fori aha takže na krvi jsi nebyla, to u nas se chodí vždy po transferu.. tak to se ti to už blíží 😵

renca1978
7. lis 2015

@fori ty jsou 5 denni

renca1978
7. lis 2015

@verry a ono se to rozmrazene muze znovu zamrazit???

renca1978
7. lis 2015

@verry obe urcite neee...uz mam doma skoro dvouletou holcicku a dvojcatka nechci....myslim ze 3 deti na dnesni dobu je moc...asi to zni blbe ja vim....ale kdybych deti nemela do dvou bych sla takhle urcite neee

verry
autor
7. lis 2015

@renca1978 jo ja mam za to že to jde znovu zamrazit.. ja jak byla v lete na Ketu tak jsem měla zmražačky 3 a rozmražovali ty 2 co byli u sebe.. jedno to nepřežilo tak mi vkladali jedno..
jj jasny, taky tak uvažuji, ikdyž uvidí se.. možna kdyby ET nedopadl tak bych šla při Ketu do 2... syna mam taky z vložení 2 embrijek- chytilo se jen jedno..

renca1978
7. lis 2015

@verry no jooo ale spolihej na to ze se chytne jenom jedno....navic na vsechno jsem sama...manzel je hodne pracovne vytizeny jezdi domu az vecer .dcera je hyperaktivni a do toho jeste 2 mimca....babicky daleko ...no to bych asi nedala...a nesnesla bych pocit ze na tu starsi bych nemela zadnej cas....stradala by tim a to ji nemuzu udelat...

verry
autor
7. lis 2015

@renca1978 jj jasny chapu.. mam to podobně 😅 chlap mi jezdí i na měsíc do ciziny.. a jsem na to sama. Ale ty děti za to stojí 😵

renca1978
7. lis 2015

@verry urcite ano....Nase Viky je celej muj zivot...nikdy bych to za nic na svete nevymenila 🙂

renca1978
7. lis 2015

@verry urcite ano....Nase Viky je celej muj zivot...nikdy bych to za nic na svete nevymenila 🙂

verry
autor
7. lis 2015

@renca1978 tak tak, určitě to tak má každá máma 🙂

verry
autor
20. lis 2015

@fori tak jak UTZ ??? a na krvi jsi byla? kolik je HCG?

verry
autor
20. lis 2015

jinak kočeny já jsem na tom takto 😵 😵 😵

renca1978
20. lis 2015

@verry ty se mas..moooc gratuluji🙂

verry
autor
20. lis 2015

@renca1978 děkujů, no dokud to nebude od dr. potvrzené tak víš jak 🙂 ale jsem rada že sílí 😵 😵
a jak ty?? půjdete ted do Ketu?

renca1978
20. lis 2015

@verry pry nemam ovulaci takze nic...

verry
autor
21. lis 2015

@renca1978 aha to mě mrzí, tak příští měsíc to určitě vyjde 🙂

fori
21. lis 2015

@verry jee super moc gratuluji...

fori
21. lis 2015

@renca1978 ahoj,to je blby ze nemas ovulku...a jak se toto resi?

renca1978
21. lis 2015

@fori ahoj ja vubec nevim...je to na prd

fori
21. lis 2015

@renca1978 hm, to mě opravdu mrzí....co na to napsat....a budeš to teda nějak řešit nebo to necháte plavat?

verry
autor
21. lis 2015

@fori děkujů 😵

verry
autor
21. lis 2015

@renca1978 ja si myslím že jsou na to léky aby ti podpořili ovulku