• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je na příčině gynekolog? Co si o tom myslíte vy?

26. května 2008 
o těch penězích měl fakt mlčet :zipper_mouth:
15. kvě 2008 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: jezisi to fakt maslo
15. kvě 2008 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Nobody, to já sice taky nesleduju, ale dneska se stalo a zrovna tohle :sweat_smile: ... ale tohle je něco :sweat_smile:

Oni to nikde jinde nevysílali?
15. kvě 2008 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já myslím,že si na tom smlsla jen nova :grinning: :sweat_smile:
15. kvě 2008 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
aniska :grinning: ...ježiš, já jsem hrozná, ale mě to jako neni líto, já nesnášim alkoholiky a kdo chce kam, pomozme mu tam . Mám na jazyku: Dobře jim tak, ale to by bylo moc. Nepřeju nikomu nic špatného :wink:

Mě to už potom fakt přišlo spíš usměvný, jak tam mluvil. Blbě udělaná reportáž, asi :sweat_smile:
15. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ved súd toho lekára oslobodil. aspoň že tak. do basy by som posadila v momente toho dedula a to rovno za vraždu.
nikki, nevím, já nesleduju nic :grinning:
ne, vážně netuším, jestli to někde bylo
ale děda celkem "zabiják" teda :confounded:
---- najdu si info

aniska ... já myslím, že oběma :grinning:
ublížení na zdraví s následkem smrti :wink:
15. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
nobody, to ti stojí za to, kouknout na ten link :sweat_smile:

zabják hadr a všimni si jeho nevinného kukuče :sweat_smile:
15. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
aj tak sa to dá sformulovať :grinning: ja tu právnicku terminologiu neovládam,ale podať žalobu na dr.je teda fakt nechutná odvaha.že ho hanba nefackuje.
15. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
díval jsem se na to ... no ten člověk je asi magor, když to házel na gynekologa ..
i když to bude znít fakt hnusně, měli asi nějakou ocelovou štětku..

no, co se dějí za věci, to by jeden nevěřil ... měl jí tam strčit něco jinýho ... chuděrka

a co teprv ten rakouský č*rák a ty jeho incesty? Z toho mi bylo na zvracení :unamused: :unamused: :zipper_mouth:
15. kvě 2008 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
to muselo bejt teda žůžo - štětkou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2008 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jabber: zkus to doma .. čistou :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
som to prave precitala muzovi a skonstatoval: no tak ju dedo vykefoval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2008 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
nobody - :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ja sa teda tiež čudujem, čo to je za hovadá.... Je mi z toho starého na grc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
vy ste teda trdla :grinning: :grinning: :grinning: ja som to kukla len tak zbezne a obratil sa mi zaludok a potom som sa zacitala do tejto vasej diskusie a uz sa tu stvrthodku pucim smiechom na vasich kometaroch, vy by ste sa isto uzivili v nejakej show :slight_smile:
15. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Hele a to byli u sebe doma nebo použili štětku někde na veřejných WC? :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
teraz neviem :grinning: :grinning: :grinning: alebo :cry: :cry: :cry:
15. kvě 2008 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
až bude zas ten děda blbý ožralý, tak by mě zajímalo, co odpoví na otázku, jak skončila jeho nebožtík žena ....
no .. nebudu domýšlet

to mně připomnělo kdysi v Bravu dotaz slečny, jestli může otěhotnět, když ji ošukal její teriér

ach jo, to jsou věci :grinning: :unamused:
15. kvě 2008 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: jako mě to přijde hrozně vtipný...to je oproti tomu rakouskýmu cvokovi něco jinýho, se tu tlemim-já vim že jako umřela, ale řekla bych, že to ani nevěděla..Viděla sem to právě jen kousek a vůbec sem nevěděla co se teda stalo-sem asi už úplně mimo, protže sem normálně slyšela jak v tý reportáži řikal ten doktor něco o hasičích nebo co tak sem z toho odvodila, že někde hořelo a on jako dával první pomoc a nějak to nezvlád a pak sem si přečetla co se stalo opravdu a nějak mi to dohromady neštymuje :grinning: :grinning: ....prostě sem asi měla slyšiny :grinning: :grinning: :grinning: a mimo to sem na mateřské že..

nicméně nejvíc mě pobavil příspěvek anisky, to se tu řežu fakt-sem hnusná já vim :grinning: :grinning: :wink:
15. kvě 2008 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
melory - přesně, taky nevím jestli se mám smát nebo brečet :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
15. kvě 2008 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ronie, ten doktor říkal, že to je jako by hasičii přijeli k požáru a pak je ještě zažalovali za škody, které ten požár způsobil :grinning: :grinning:, jako že špatně pracovali a kdyby líp hasili, tak ty škody nemuseli být :grinning: :grinning: :grinning: .
15. kvě 2008 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
mirka jé díky za osvětlení, tak to už je mi hend líp, že aspoň halušky nemám :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
no ... je mi to líto... ale přecejenom je rozdíl mezi lžičkou a štětkou :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem dumala,kterou stranou stetky to provadeli :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
asi se vevnitř rozhodl, že to rovnou otočí na ty štětiny..jinak to krvácení si nevysvětluju :grinning:

:unamused:
15. kvě 2008 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
decka tak je to maras co se tam u vas deje, ale taky se tomu uz asi 20min chlamu jak vas ctu :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek