• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je na příčině gynekolog? Co si o tom myslíte vy?

26. května 2008 
Tak už jsem to našla, bylo to někde v bytě....
No ona ta ženská prý měla v sobě alkoholu na hranici smrtelný dávky.....ty bláho, to je (byla) teda dvojka :sweat_smile:
15. kvě 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nobody :grinning: ... taky si myslim, že to šlo štětinama dovnitř :sweat_smile: - aby to nebylo jako u šišky - se říká, že dovnitř jí strčíš, ale ven už to ,,proti srsti,, nejde :grinning:

Ronie :grinning:
15. kvě 2008 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si to znova pustila. Prej: no já jsem zavolal záchranku a to byla chyba. Ona by se z toho do rána vyspala :sweat_smile: :grinning: ... tak jsem to slyšela dobře :grinning:
16. kvě 2008 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikka - no to je fakt pecka :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste teda díla, se tu válím smíchy. :grinning: :grinning: :grinning:
Mohli byste napsat návod: Jak z tragédie udělat komedii. :slight_smile:
16. kvě 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nadhera idem hladat spravy do archivu :confused:
16. kvě 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je teda hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: dedko jeden nenasytny :angry: by som mu tu štetku vrazila do zadku a vytiahla ustami :sweat_smile: :grinning:
16. kvě 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezisi kriste co to tady je?sisky stetky co dal? :grinning: :grinning: :grinning: a ja si rikala,ze dedula bude takovej romantickej chlapek se srdcem na dlani :grinning: :grinning: no uznejte ,ze tak ze zacatku vypadal :grinning: nj 3promile delaji z lidi divy :grinning: ale hlaska,ze se z toho pani mohla vyspat sem teda nepochopila a taky bejt jeho rodinou se za nej stydim a ani tu malou vnucku co drzel na kline bych mu nedala!sakra to melo jako umocnit celej prozitek reportaze ci co?fuj hnus fialovy blejt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaaaaaaaa a ja som si myslela, ze moj muz je zvrhly a perverzny :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,my jsme byli včera s manželem hotový, jako kdyby doktor mohl za to,že manžel svojí ženě ublížil,oba byli opilí,takže se mu divím že si vůbec troufne toho doktora obvinit,a strkat do ženský štětku na záchod?! :astonished: :rolling_eyes:
16. kvě 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie, no jasněěěěě, vypadal jako dědeček hříbeček :grinning: , roztomilý dědula :grinning: :grinning: :grinning: , to určitě :sweat_smile: :zipper_mouth:

Já se teda malinko zasmála i nad tím doktorem, který to přirovnával k tomu, že to je jako by obvinili, že shořel barák, který nezvlád uhasit, přes to že to zapálil někdo jiný :sweat_smile: To je taky mazec :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to vážně nechutný co se dneska děje!!!Jen je nejhorší,že vlivem této společnosti z našich dětí může vyrůst podobný dobytek,ale díky naším úžasným zákonům stejně jako rodiče nic udělat nemůžeme,protože tělesné tresty budou zakázány,takže budem dětem domlouvat,dokud v televizi neukážou ještě horší reportáž a děti si nevezmou ponaučení,co by mohli udělat třeba nám rodičům,pak je na pár let zavřou a budou se chovat ještě hůř,protože zjistí,že jim stejně nakonec bude odpuštěno a těch pár let za mřížemi kdy si stejně nemusí dělat žádný starosti se přece vydržet dá.
Je to hrozný,ale takhle to vážně nakonec může dopadnout a my jako rodiče vážně nic nezmůžem,takže já osobně to určitě za komedii nepovažuji.Jen se hrozím toho co naše vláda vymyslí za ještě lepší zákony. :frowning2:
16. kvě 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, že by obvinili hasiče :wink:
16. kvě 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katharin, já bych to tak tragicky neviděla a zrovna tohle bylo neumýslný, ač debilní zavinění smrti. A to se může stát komukoliv všelicos. Pokud jde o to, že někdo úmyslně ublíží, to si nemyslim, že nebude potrestaný :wink: . Sice jsou u nás tresty strašně nízký, ale to se může desetkrát změnit, než naše děti vyrostou :wink: . Dost se dá agrese dětí ovlivnit si myslim. A ne jen plácnutím, ale taky s dětmi mluvit, nenechat je moc koukat na akční filmy, nenechat je sedět pořád u compu, nekupovat žádné hračky ve formě zbraní, mačet atd - na to jsem alergická, když na mě nějaké dítě zamíří a pomyslně vystřelí :angry: vysvětlit, že nesmí šermovat před někým, že někomu může ublížit. Je to o výchově :wink: a myslim, že to že je nebudeme moc na veřejnosti plácnout, to tolik neovlivní. Já jsem proti zákonu, ale určitě se dá na veřejnosti jinak potrestat :sweat_smile: a doma je budeme řezat o 106 ... :grinning: kecám :wink:
16. kvě 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikka:je vidět,že máme na výchovu stejný názor,ale bojím se,že to neovlivníme dnešní doba je taková,že tyhle hračky a všechno ostatní sou k dispozici a když to koupí jiní rodiče,tak ty naše děti to budou chtít taky a stejně si s tím pohrají.Je to jak s těma telefonama,kdo ho dneska nemá z děcek,tak je vlastně "divnej a socan".To sou slova dnešních dětí na základce.
16. kvě 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hroza sprava. Ale fakt neviem ci mam plakat alebo sa smiat. Po tom co tu po vas citam :sweat_smile: .
16. kvě 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi plakat.... :confounded:
16. kvě 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Booze, ta Nova, to jsou debilové :sweat_smile: Cim vetsi debilovina, tim driv to bude na NOve :grinning:

Je to asi blby, ale mne to tez rozesmalo :pensive: Dedkovi bych vrazila stestku do kadaku a otocila 10x proti smeru hodinovych rucicek, pak bych ho dala do pelechu, jestli se z toho vyspi :pensive: :sweat_smile:

Blbec, i babka byla blbec :pensive:

Uprimne, tohle je mi fakt jedno(i kdyz smrt je smutna vec), mnohem mnohem vic me dostala a zranila zprava o umrti, zbytecnem a nesmyslnem, rok a pul leteho chlapecka, ktery se zranil pri zkoumani vytahu... :pensive: :cry: :cry: :cry: :cry:
16. kvě 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si ten akt jen představila a je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vžyť tu štětku použíbali na mytí wc..A ten dědula prý "vyspala by se z toho" :sweat_smile:
16. kvě 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazec
16. kvě 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja by som mu ju tiez do ri.i strcila :angry: :angry: :angry: Dufam ze to skor on bude sudeny, za ublizenie na zdravi s nasledkom smrti a nie lekara z toho obvinovat. To je uz svet fakt hore nohami obrateny :rolling_eyes:
16. kvě 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
co do prde*e , ale do šulina :angry: mu jí strčit...
16. kvě 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
katharin - to se ještě uvidí, jestli bude chtít mermomocí koupit třeba maketu zbraně, řekla bych že už je u dětí tolik nevidim :wink: A myslim, že když tomu dítěti vysvětlim, že ve skutečném životě se těmahle hračkama ubližuje a moc a že to je ošklivý a smutný a já nevim co ještě, tak to to dítě snad pochopí. :wink: Uvidim, ale myslim, že když to dítěti vtloukáš do hlavy od mala, ještě před školkou, než se k tim hračkám ,,přičichne,, . Beru to tak, že od mala dáváme holčičkám panenky, hrajou si teda s panenkama, klukům kupujeme autíčka, hrajou si s autíčkama. vysvětlíme, že zbraně nejsouprostě hračka, šermovat se klackama taky neni hra, ale že můžeš ublížit a nebudou si hrát se zbraněma a podobnýma nesmyslama. :wink: Jsem zvědavá jak to bude ve skutečnosti :sweat_smile: Se to kec takhle, :sweat_smile: ale já si nepřipouštim když poslouchám řeči typu: ,,To my se ještě máme dobře, oproti tomu, jak se budete mít vy v našem věku atd :unamused: ,,
Kdo ví co bude, my se musíme jenom snažit to změnit :dizzy_face: :sunglasses: pokud to jde
16. kvě 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunko, ja na zbrane apod mam stejny nazor jak ty, jak na me decko v parku klackem miri a jakoze me zastreli, mam chut mu jednu vrazit :sweat_smile:
Nicmene, ono je to tak trosku prirozene, kluci si chteji hrat na vojaky, vidi v telce, jak sjou ti vojaci statecni, jezdi na mise apod, a uz nevidi, ze tam treba jen hlidaji sklady..takze se jim chteji vyrovnat a mysli si, ze vojaci strili :pensive: A proste je to laka :pensive: takze pokud nekoupis maketu, vytahnou klacky :pensive:
16. kvě 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja teda jeste i mnohem vic nesnasim a brojim proti pc hram"strileckam"kde se zabiji jedna radost :pensive:
16. kvě 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ak vasim detom taku hracku, teda umelu pistol alebo mec, niekto daruje? :rolling_eyes:
16. kvě 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol, ja mam nastesti holcicku, tak snad nebude zavalena puskama :sweat_smile: A kdybych mela kluka? nevim, asi mu ji nevezmu, kdyz uz by ji dostal..ale budu ho usmernovat..A darci podekuju a slusne vysvetlim, ze se mne to moc nelibi. Ale chapu, ze klucí jsou klucí a nejak brutalne se zakazovat nemuze..ale budu vysvetlovat trebas az do aleluja :slight_smile:
16. kvě 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zbrane nekupuju a nekoupim domu zadne ani macety ani pistole nic!nesnasim to taky jak na me deti stili jako ,ale ve skolce je bohuzel maji :confounded:
16. kvě 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak lidi kolem mě budou vědět, že takové věci nechceme a kdyby se to přeci jen stalo, normálně mu tu hračku vezmu. Klidně mu řeknu, že mu za to koupim něco jiného, což spíš samozřejmost, že to udělám :wink:

No problemo, Alčo, že jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Alí, ale to jim vštěpujeme těm klukům do hlavy my - buď okolí nebo rodiče, jak chlapi ochraňujou, jak jsou statečný, jak kluci nebrečí apod.... ty to dítě musíš vést k jinému obrazu :wink: Zase nevim, jak se 4-5 letej kluk dostane k informaci, že jsou někde vojáci a ty po sobě střílej. To pak jedině ze zpárv, které děti taky nemusí do určitého věku vidět, nebo od rodičů...
16. kvě 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
což je aponchie smutný, že ve školece je mají... já bych zakázala, aby si je tam děti nosily a už vůbec ne, aby je tam měla školka v majetku :rolling_eyes: Asi bych se zeptala jiných rodičů, co oni na to a třeba bych se obrátila na ředitelku, fakt to nesnášim. :confounded:
16. kvě 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek