Je normální být nerozněžnělá těhotná?

shemain
4. srp 2014

Všude kolem mě jsou holky mého věku, těhotné nebo už s dítětem. S manželem jsme se o dítě snažili, ale tak nějak... Normálně. Dítě prostě do života patří a chtěli jsme aby patřilo i do toho našeho. Ale pak přišlo ALE. Proč každý - naprosto každý - předpokládá, že otěhotněním jsem jiný člověk? Pozdravy "Tak jak se máme, těhulko" mi otevírají kudlu v kapse, ošmatlávání mého břicha mě teda taky moc nenadchlo, i když šlo o kamarádku. Všichni předpokládají že budu naprosto unešená ze všech dětiček a mají tendence mi posílat přiblblé roztomilé obrázky s různým stylem dotazu "už se těšíš"... Ne, tak tohle fakt nedávám. Ještě pořád mi některé děti přijdou jako nevychovaná smráďata a fakt z nich na větvi nejsem. Do určité míry spíš lituju jejich matka a říkám si "Jestlipak jsi tohle tušila, když jsi slzela nad infantilním obrázkem rozkošnýho miminečka..." Vážně si připadám jako exponát v zoo. Měla jste to některá podobně, nebo se mám děsit že jsem asi fakt už psychopat?

konidana
20. srp 2014

@niccky.z a kdo ještě bude rodit? 😀

magdakul
20. srp 2014

A co teprve když z každé strany slyšíte, a my už se plazíme ,a my pijeme čaj, a teto my papáme! tak za tohle bych vraždila!!!

konidana
20. srp 2014

Ano, jdeme na vyšetření, jdeme do školky, protože tam dítě vedu a tudíž jdeme oba. Ale vzali ho do školky, i když bych byla ráda možná byla zapsaná taky radši ve školce než upsaná v práci:D. Ale ne se svým dítětem! 😀

blbajulca
3. zář 2018

Uf....jak mě se ulevilo, že nejsem jediná divná😂😂 díky za tuhle diskuzi....👍😁

uzivatelkapetra
3. zář 2018

Jako těším se,až budrme tři, ale určitě to neprožívám jako jiné paní. Jak tady někdo k těhotenskému testu dá tisíc srdíček s textem už teď tě miluji nejvíc na světě, to mě naprosto míjí.
A jak někdo hodí fotku dítěte s textem jediná láska mého života tak mě prve napadne-chudák chlap.
🙂

lotta1234
3. zář 2018

Skvela tema :D
Len ma zaraza, co tu pisete o chytani brucha. To sa mam vazne pripravit na to, ze ma budu ludia bez dovolenia osahavat? Ked som mala tehotne kamaratky, ani vo sne mi nenapadlo ich len tak chytat za brucha. Strasne nieco!

uzivatelkapetra
3. zář 2018

@lotta1234 mě ani nikdo moc neosahává,ale každý, kdo mě zná ví, že takový ten osobní prostor kolem sebe mám ráda, tak možná proto.
A cizí? Nikdo nezkusil a snad se už ani neopováží

jednaholkaa
3. zář 2018

Sahani na bricho je drzost nad drzost..

krisatko
3. zář 2018

@shemain :D pobavilo, nicméně to mám hodně obdobně. Když porodila sestřenka mého muže, její mamka, tedy manželova teta, s malou chodila často na "procházky" kolem našeho obchodu. Snad ani jednou nevynechala návštěvu a často vykládala "dívej jak je krásná, rozkošná, bla bla..." A v mojí hlavě běhalo "no, prostě cizí dítě v kočárku". O sahání na břicho si taky myslím své. Může jen manžel a já. Nikdo jiný. Jsem ve 20tt a zatím se mi bříško daří docela obstojně skrývat, takže ani nemá nikdo moc to nutkání. A naštěstí jsem všem dala dostatečně najevo, že nemám za potřebí svoje těhotenství s někým rozebírat 🙂 Teda alespoň ne takové ty dotazy typu "co to bude, už máte jméno, už se těšíš, atd." ,....

zdravuska1989
9. zář 2019

Teda holky díky moc 🙈 já jsem na tom teda tak ,že si na břicho sahat nenechám i když je mi blbý říct že mi to vadí ,tak mi to vadi natolik,že si nedokážu představit nechat ty lidi 🙈 jediný kdo mi nevadí je jen můj partner 😬 na mimco se těším moc ,ale jak píšete nemám potřebu to všude prezentovat a huhnat a nevím co ještě 🙈 a z těch dotazů kdy máš termín,co to bude atd chvilema mám pocit že jsem jen chodící inkubátor a já jako já jsem úplně pryč 🙄

svntvt
9. zář 2019

Holky chapu 😀 u prvniho sem to mela uplne stejne, furt se me vsichni ptali na takove dotazy, nad kteryma me ani nenapadlo premyslet a dost me stvalo, ze najednou nejsem clovek ale tehulka, posleze se to vystupnovalo na "Maminko..." a to tak oslovovali vsichni v nemocnici nebo v takovych tech hracich krouzcich apod. a to sem mela chut je vyliskat. Jako kdyby clovek najednou nebyl clovekem 😀 Ted uz sem si asi zvykla a kdyz cekam druhe, uz to prozivam vic, ale porad me prijde, ze min nez ostatni okolo 😀

luckylee
9. zář 2019

Cekam druhe.
Moje deti jsou pro me nejvic,laska je neskutecna a nasla jsem se v kontaktnim rodicovstvi.
Kdyz vidim urvane,agresivni dite vetsinou uz to chapu nebo je mi ho lito a vidim duvod.Ale deti kamaradek mam tak nejak rada ale neumim se s cizima detma bavit,na navsteve si fakt nemusim chovat cizi mimino.Nevim k cemu by mi to bylo a diteti je beztak nejlip u mamy a ne kdyz koluje po ruznych lidech.A ted v druhem tehotenstvi to vubec neprozivam.Vim ze potrebujem nejake to obleceni,plinky a satek na noseni,jinak to neprozivam.
Na otazky ,,co to bude?'' odovidam ,,snad dite" a jinak se citim proste uplne normalne.A to tehotensky stav mam rada.😄

joripage
9. zář 2019

Je to naprosto normální, ne každé těhotné musí automaticky cvaknout😄 jsem teď těhotná podruhé a ani u jednoho se mi to nedělo a neděje😁