PEJSKŮV STOLEČEK - to je zábavy...

misa_fisherprice
13. říj 2017

Dnes mě napadlo, že je venku krásně a to je ideální čas na procházku a proč ne do ZOO🐧🙉

A jestlipak víte, že PEJSKŮV STOLEČEK od FISHER PRICE Vás zavede i do ZOO?
Můžete s ním roztočit váleček se zvířátky , poslouchat písničky o zvířátcích, vyrazit na farmu a otevírat a zavírat dveře od stodoly🙂 a po každé Vás pozdraví jiný zviřecí kamarád.
Můžete se podívat, kde bydlí oblíbený mluvící pejskek. Poslouchejte pejskovu písničku o abecedě....

Užijte si spousty zábavy se zvířátky🐷🙈🐘

https://www.feedo.cz/fisher-price-pejskuv-stole...

hani1234
13. říj 2017

Tak tenhle stolecek se mi moc zamlouvá, připadá mi dost propracovaný. A myslím si, ze by zaujal a zabavil naši dceru . Asi by to nebyla ta hračka , na kt se v koutě práší 🙂

35_a_budu_mamka
13. říj 2017

Nádherná hračka, kterou bych si pro naší holčičku přála. Určitě by ze stolečku byla nadšená, je to malá montérka, miluje zvukové hračky a zkoumá. S ním by se vyřádila. Pejskova sestřička je naše nej hračka, musí s námi všude a dokonce díky ní zvládla i svou první noc u babičky bez problémů, až jsem na ní malilinko žárlila, protože díky ní mě ani nepostrádala😵😁😎

doctusovka
13. říj 2017

Pěkná, rozvíjející hračka 🙂

hani1234
13. říj 2017

@35_a_budu_mamka Vážně je ta pejskova sestřička takový zázrak ? Ze by třeba naše malá zapomněla na kojeni ? 😀😀

35_a_budu_mamka
13. říj 2017

@hani1234 😜 Ale fakt ji musi mit vsude s sebou a neusne bez ni👍 Dostala ji k prvnim Vanocum, kdyz ji byli 3 mesice😀

misa_fisherprice
autor
13. říj 2017

@hani1234 je to moc príma a hlavně tyhle hračky jsou opravdu členem rodiny!

https://www.prodeti.cz/rozvoj-a-aktivita-1/mluv...

hani1234
13. říj 2017

@35_a_budu_mamka Tak to moc díky , to musíme nakreslit jeziskovi 😍

hani1234
13. říj 2017

@misa_fisherprice Tak to je moc roztomilá hračka . Otazkou je, co by na ni říkala dcera 😀 Třeba by to byla hračka , ke které by měla nějakou vazbu..

luca16
14. říj 2017

Vypadá to zajímavě. Ještě to pro dceru promyslím.

kjajule
15. říj 2017

Pejskův stoleček je jedna z nejoblíbenějších hraček u nás doma. Hraje každý den a opravdu se stal součástí naší domácnosti. Jediné co mi na něm vadí je, že telefon, který je uprostřed stolečku má tlačítka a displej jako papírovou samolepku...Tudíš je schovaný, protože dcerka samozřejmě vše ochutnává a po několika minutách hraní je samolepka rozmočená a odtrhává se. Na tomto by chtělo ještě zapracovat jinak je stoleček parádní a moc ho doporučuji 🙂