Je tu maminka s miminkem, co je znovu těhotná?

klara0000
27. dub 2017

Dobrý den , mám otázku, je tu nějaká maminka co má doma miminko (ja mam doma osmimesicniho kluka) a zjistila ze je těhotná?

belleelle
29. dub 2017

@klara0000 Jj, mam mladší take v lednu. Nevim, nositko s druhým čerstve chodicim ditetem a venku, v zimě... jak budes starší ditko zvedat, pripadne nosit. Ja toho nejsem zastánce, bála jsem se. Manduku jsme využili 1x a nositko j.pech asi 2x.
Proste místo večerního kojeni dostala lahvicku s um a vyšlo to. Fungovalo to stejne. Meli jsme medelu calmu. Takze musela aktivně sat. A pozdeji ji to dával tatinek a ja kojila mladší.

klara0000
autor
29. dub 2017

@belleelle uvidíme podle situace no. A rodila jsi císařem nebo přirozeně?

ldik
29. dub 2017

@klara0000 u me si telo proste samo reklo, protoze jsem pri kojeni hodne zhubla, na 53 kg, a jeste do toho otehotnela, tak uz to asi bylo moc. ja byla nakonec i rada ze se to vyresilo samo. syn si v tomto veku zvykl na flasku naprosto bez problemu.
co se tyce stresu, tak fakt se neboj, das to. zacatky jsou proste tezke, to i s jednim, a takhle clovek aspon trochu vi do ceho jde. a fakt si clovek zvykne na vsechno. 😉 jak rekla sestricka v porodce - zenska zvladne vic nez clovek! 😀

tofife
29. dub 2017

Ja jsem nasla //, kdyz byly synovi necelé 4 měsíce. Rozdil 11,5 měsíců. Dnes 13 měsíců a 7 tydnu. S tak malým miminkem, co porad spí, je to v pohode. Konec těhotenství záhul ale taky se dalo. Nerodila jsem císařem... Uvidím, co me ceka dal, ale co tak slyším, tak to takova hrůza neni. Jinak sourozenecký kočár máme Peg Perego duette s volantem 🙂

mili34
11. črc 2018

Mam doma 4 mesicni mimi a nasla jsem v nedeli //.Je tu nekdo podobne na tom?