• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jméno Anežka, kdo ji máte doma?

16. června 2013 
Ahoj :slight_smile:
Hrozně se mi líbí jméno Anežka...kdo ji doma máte, jak ji oslovujete?
14. čer 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka má sestru a říká jí Áňa :wink: . Já měla spolužačku a říkalo se jí normálně - Anežko.
14. čer 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám neteř ... Aknéžo:slight_smile: ... ne, teď už je dospělá a je to prostě Anežka:slight_smile:
14. čer 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám doma Anežku, dala jsem jí po mé babičce. Říkáme jí Anežko, Aňulo, Aňulko, Aný, Anýsku, Aňulinko, Andulko a když zlobí, tak Aňoure, Anče a Andulo :grinning:
14. čer 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se taky líbí a oslovovala bych normálně Anežko :--)
14. čer 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarádka má Anežku říká se ji nejčastěji : Anynko, Any, Anežko
14. čer 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anýsku, Aninko, Anežko, pokud zlobí, tak jí děti říkají Anešáku :slight_smile:
15. čer 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Své imaginární dceři (z níž se ve 22tt vyklubal kluk) jsem říkala Nežulko :grinning: měla to být Anežka. Jinak se dá různě, Any, Anulko, Neško, Nany..toho je. :wink:
15. čer 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucca13 čím jsem starší, tím víc se mi Anežka líbí. daleko více než jen Anna. na oslovování je spousta možností a to je taky super.
15. čer 2013 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju za odpovědi :slight_smile:

Přítelovi se Anežka moc nelíbí a radši by dal jméno Emma :confused: možná i k příjmení Krausová se hodí víc ...ale zase jich je hrozně moc, doslova se s nimi roztrhnul pytel :rolling_eyes: ...
16. čer 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucca13 taky máme doma jeden exemplář :slight_smile:. Je to naše Anežka, Anýsek, Anynka, Aňula, Aňulík, Agnes... Na začátku se nám to jméno nezdálo nijak super, dali jsme ho jen proto, že bylo nejlepší z těch jmen, na nichž jsme se dokázali s manželem navzájem jakž takž shodnout :slight_smile:. Teď se nám to jméno líbí čím dál víc a jsme moc rádi, že máme právě Anežku :slight_smile:.
16. čer 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek