Jméno pro holčičku Ellen nebo Ella?

theresa
5. bře 2012

Dobrý večer, stále se nemůžeme rozhodnout o jménu pro naši holčičku, je to u nás každodenní téma. Rozhodujeme se mezi jmény Ella a Ellen, Ella - nám příjde hodně krátká a Ellen - dali bohůžel jedni naši známý i když o tom jméně vůbec neuvažovali, bohůžel jsem se před nimi o tom jméně zmínila a dopadlo to jak to dopadlo. Předem moc děkuji za každý názor. K příjmení se tato dvě jména hodí moc hezky, ladí oku.

lorreine
6. bře 2012

Ellen sa mi páči oveľa viac a ako tu už niekto písal, aj tak jej možete niekedy hovoriť Ella ako zkratka. Na známe by som sa vykašľala...predsa oni na Teba nebrali ohľad, keď sa rozhodli dať meno, ktoré bol vlastne Tvoj nápad... 😉

fori
8. bře 2012

my budem mít Ella- to mám rozhodnuto už dávno 😀

darenn
8. bře 2012

Ella - to je jak polské🙂

pebi
14. bře 2012

známí s tím přece vůbec nesouvisí 😉 ...jde o vás a vaše dítě, jestli to někomu vadí, je to jejich problém... moje sestřenice dala dcerce stejné jméno jako má jeji sestra (teta miminka) a nikomu to nevadí 🙂

ale hlasuju pro Ellu, to je moje favoritka 🙂

lexxie_holandsko
14. kvě 2012

ahoj, mne se libi oboje, mozna Ellen o trochu vic, ale hodne se mi libi Elin, skandinavske jmeno. U nas je ale Eliska sestrenka, tak by se to michalo.

nebivka
16. kvě 2012

Ahoj určite Ella my ji taky máme 🙂

coxa
18. kvě 2012

Ella 🙂

suki
9. zář 2013

Ahoj holky , já bych moc chtěla Ellu nebo Ellen , ale manžel chce Elišku 😀 Říkala jsem mu, že, když dáme Ellu,je to skoro jako Eliška, protože jí může říkat Elinko, Eluško, případně i Eliško, když bude chtít 😀 myslíte, že k příjmení Matušková se Ella, Ellen hodí? Děkuji 😉

viktorkaj
5. říj 2013

Ahoj, taky máme přesně dilema, zda dat Ellu nebo Elllen...k příjmení Viktorová.. Co vám zní k tomuto příjmení víc? Rodím za 2 mesice, doma máme už jednu cácorku 🙂 Sofinku.... Tak se nemůžeme rozhodnout... Taky jsme uvažovali o jméně Nicol ... Ale těch je jako máku 🙂 😉

blazenalot
Autor odpověď smazal
Zobraz