• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jméno pro holčičku Ellen nebo Ella?

5. října 2013 
Ellen sa mi páči oveľa viac a ako tu už niekto písal, aj tak jej možete niekedy hovoriť Ella ako zkratka. Na známe by som sa vykašľala...predsa oni na Teba nebrali ohľad, keď sa rozhodli dať meno, ktoré bol vlastne Tvoj nápad... :wink:
6. bře 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budem mít Ella- to mám rozhodnuto už dávno :grinning:
8. bře 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ella - to je jak polské:slight_smile:
8. bře 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
známí s tím přece vůbec nesouvisí :wink: ...jde o vás a vaše dítě, jestli to někomu vadí, je to jejich problém... moje sestřenice dala dcerce stejné jméno jako má jeji sestra (teta miminka) a nikomu to nevadí :slight_smile:

ale hlasuju pro Ellu, to je moje favoritka :slight_smile:
14. bře 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mne se libi oboje, mozna Ellen o trochu vic, ale hodne se mi libi Elin, skandinavske jmeno. U nas je ale Eliska sestrenka, tak by se to michalo.
14. kvě 2012 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj určite Ella my ji taky máme :slight_smile:
16. kvě 2012 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ella :slight_smile:
18. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , já bych moc chtěla Ellu nebo Ellen , ale manžel chce Elišku :grinning: Říkala jsem mu, že, když dáme Ellu,je to skoro jako Eliška, protože jí může říkat Elinko, Eluško, případně i Eliško, když bude chtít :grinning: myslíte, že k příjmení Matušková se Ella, Ellen hodí? Děkuji :wink:
9. zář 2013 v 09:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky máme přesně dilema, zda dat Ellu nebo Elllen...k příjmení Viktorová.. Co vám zní k tomuto příjmení víc? Rodím za 2 mesice, doma máme už jednu cácorku :slight_smile: Sofinku.... Tak se nemůžeme rozhodnout... Taky jsme uvažovali o jméně Nicol ... Ale těch je jako máku :slight_smile: :wink:
5. říj 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek