• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jméno pro holčičku Ellen nebo Ella?

5. října 2013 
Dobrý večer, stále se nemůžeme rozhodnout o jménu pro naši holčičku, je to u nás každodenní téma. Rozhodujeme se mezi jmény Ella a Ellen, Ella - nám příjde hodně krátká a Ellen - dali bohůžel jedni naši známý i když o tom jméně vůbec neuvažovali, bohůžel jsem se před nimi o tom jméně zmínila a dopadlo to jak to dopadlo. Předem moc děkuji za každý názor. K příjmení se tato dvě jména hodí moc hezky, ladí oku.
5. bře 2012 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych dala Ellen :slight_smile: Sice je hloupé, že ho dali i známý, ale když to není vyloženě v rodině, tak bych to neřešila. A zní krásně :slight_smile: Monča
5. bře 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Obě tyto jména jsou moc pěkné, taky o nich uvažujeme, jestli jednou bude druhé mimčo holčička. Myslela jsem si, že se ani moc nedávají,ale jak to tak vidím na koníkovi, tak se to začíná dávat dost a i v okolí jsem už zaslechla, že chtějí Ellu (což mě moc netěší :slight_smile: )Myslím, že častěji se tedy začíná dávat Ella, takže bych dala Ellen. Je to i takové trochu vznešenější jakoby a nebude jich tak moc.
5. bře 2012 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Za mě Ella:slight_smile:
5. bře 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Dala bych Ellen
5. bře 2012 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych dala Ellen, Elo jí pak můžeš říkat zkráceně taky....Obráceně to nejde. Ellen mi připadá takové elegantnější...
5. bře 2012 v 07:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
mně se víc líbí Ellen, ale ještě víc se mi líbí jen s jedním l
5. bře 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
mě se líbí Ellen :slight_smile:..na známé bych ohledy nebrala:slight_smile:
5. bře 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píšou holky Ellen - zkrátit to vždy můžeš na Ella. A na to že to mají známí bych se vyprdla :wink:
5. bře 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za me Ellen. Na znamy se vykaslete, oni na Vas taky nebrali ohledy kdyz svoji dcerku takhle pojmenovali a jmeno ste jim rekli vy...
5. bře 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mě se víc líbí Ella, právě proto, že je to kratší :wink:
5. bře 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ellen
:slight_smile:
5. bře 2012 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě určitě Ellen :dizzy_face: :wink: Žádnou jinou v okolí kromě naší neznám, takže je málo pravděpodobné, že jich ve školce bude 5 :sweat_smile: A přitom to není žádná "divočina jméno" :sweat_smile: :grinning: :wink: U nás v okolí nefrčí teda ani ta Ella, takže by to bylo jedno z tohoto hlediska, ale Ellen je v mých očích hezčí, elegantnější. A z vlastních zkušeností - vybraná jména nikdy nikomu v okolí dopředu neříkat!!! :wink:
5. bře 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ellen :slight_smile: V mém okolí není žádná Ellen, ale ani žádná Ella, ale z doslechu je Ella mnohem víc. Ellen je zajímavé :dizzy_face: Známé bych taky neřešila, jednak jste to řekli první a taky bych se tím vůbec neřídila, pokud to není dítě sestry nebo někoho hodně blízkého, tak jména se prostě opakují, to se nedá nic dělat. :wink:
5. bře 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky dala Ellen. A na nikoho se neohlížejte. Líbí se vám, chtěli jste ho dát, tak ho dejte.
5. bře 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellen
5. bře 2012 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se líbí obě jména,ale hezčí je Ellen je elegantnější :slight_smile: A na známé prď :slight_smile: Ellen je krásné jméno :slight_smile:
5. bře 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna čekám kdy se moji nejlepší kamarádce narodí Ellenka :o) :grinning: takže Ellen
5. bře 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me se libi obe :slight_smile: Ale Ellen asi trochu vic :slight_smile:
5. bře 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě Elen, jednu mám doma :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
5. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme favorita Elena. zkracuješ na Ela. tak to za mě :slight_smile:
5. bře 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ellen, nebo jeste se mi moc libi Eline :slight_smile: :wink:
5. bře 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ella
5. bře 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ella :o)
6. bře 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se moc líbí Elen (ale s jedním L). Stejně jí doma zkráceně budete moct říkat i Ela, takže to budete mít dvě jména, která se vám líbí, v jednom :wink:
Na známé bych se vykašlala, to jméno jste měli rozhodnuté přece už dřív, ještě než si ho vybrali oni.
6. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my máme Ellu Sofii, takže je to jasný :grinning: . Jednoznačně Ella :sunglasses:
6. bře 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ellen je rozhodně zajímavé a myslím, že se ani tak nepoužívá. Ella se mi taky moc líbí , ale dala bych Ellen. Je takové elegantní :slight_smile:
6. bře 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theresa - Ellen zní líp a je mnohem zajímavější. Známí mají Elisu.
6. bře 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych byla jednoznacne za Ellen nebo Elen :slight_smile: A jak pisou holky... Kdyz mate Ellen (Elenku) tak ji muzete rikat Elen, Elenko, Eli, El, Elo, Elčo, dokonce i Elis....jak je libo. :sunglasses: Je to opravdu krasne jmeno a da se dobre "upravit" v kazdem veku ditete tak, aby se to Vasi holcicce libilo. :wink: (z vlastni zkusenosti)
6. bře 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ella :wink:
6. bře 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek