Jméno pro miminko - Samuel, Julie 🙂

hannika08
13. pro 2015

Ahoj chtěla bych se zeptat na vaše názory ohledně těchto jmen , jestli se líbí, nelíbí a jaké jsou možné domácí podoby (přezdívky) 🙂 Pošlu Vám fotečku mého ultráčka nejde třeba už trošku třeba poznat co by to bylo ? 🙂

10lulu04
13. pro 2015

Samuel je krasne jmeno, domacky Sam, Samik; Julie je taky moc pekne, tam bych se jen bala osloveni Julca.. ale jinak moc dobry vyber 🙂 🙂

hannika08
autor
13. pro 2015

@10lulu04 Moc děkuji 🙂 tak Julča mi nevadí je to srandovní Julinka to byl muj napad první jméno co mě hned napadlo a Samuel iniciativa od manžela sice se mi moc nezdálo ohledné toho jak mu říkat , ale už tomu začínám přicházet na chuť , a co vy/ty ?

10lulu04
13. pro 2015

u nas je chlapecek jasnej.. po tatinkovi a 350let pozpatku to bude Honzik/Jan a u holcicky tam vybiram ja a moc se mi libi Zoe, ale uvidime..jeste par jmen mam v rukavu, tak jsem zvedava, co na nas na UTZ nakonec vykoukne 🙂

basice
13. pro 2015

@hannika08 tak u nás vyhrál právě z klučičích jmen Samuel 🙂 . Vybírali jsme také mezi Alexem, Maxem a Tobiášem (jenže má svátek na dušičky, tak byl zamítnut) a Samuel to vyhrál. Nechtěli jsme klasicky české jméno, spíše něco jiného a už mu v bríšku neřeknu jinak než Samík. Rodině se jméno, hlavně rodičům, moc nelíbí, ale my už to měnit nechceme a hlavně, že se líbí nám. Takže za mě to je krásné jméno 🙂 🙂 🙂

kalo
13. pro 2015

Mě přijde děsný tvar Samík. Je to taková podivná česká zkomolenina...(jako třeba Valerie- Valča 🙂 ) Jinak Tvar Samuel zní hezky. Nebo Sam. A Julie se mi líbí, to je hezké i bez nějakých zdrobnělin a zkomolenin

andrejka3741
13. pro 2015

Obě jména jsou krásná 🙂) ale rozhodnout se musíte vy a hlavně nekoukat na ostatní názory.Vaše dítě,vy budete rodiče,takže rozmýšlet jen sami za sebe 😉

kacca11
13. pro 2015

Bude to Vaše dítě, takže se ta jména musí líbit hlavně Vám. Když sem napíšu, že mně se nelíbí ani jedno, tak ho kvůli tomu nezměníte, ne?

samik2008
13. pro 2015

Jé tak to je náhoda 😀 ,máme i Julii i Samuela 😀 😀 😀

juliemichal
13. pro 2015

Samuel se mi strašně moc líbí,taky u nás kdyby byl třetí (když se podaří) tak by byl kluk Samuel anebo Sebastian,ale spíše se přikláním k Samuelovi 🙂 jinak doma máme Davídka (od dětství jsem chtěla jméno David) a Michálka (po manželovi) teď si moc přejeme holčičku a doufám,že se povede konečně 🙂 a manžel chtěl Julii,ale to jméno se mi moc nelíbí ☹ tak jsme se s manželem dohodli,že buď holčička bude Melanie anebo Anita,ale spíše vyhrává Anita (jmenovala by se skoro po mě,já jsem Aneta) 🙂

samik2008
13. pro 2015

Jo a jinak dcerce říkáme Juli,Julinko,Julčo a když zlobí tak škaredě Julino a to ví,že je zle 😎 ...a synkovi říkáme Samíku,Samulko a když zlobí tak Samine 😎 😎 😎

hannika08
autor
13. pro 2015

@kacca11 Samozřejmě že nezměníme, jen jsem chtěla vědět názory 🙂

hannika08
autor
13. pro 2015

@samik2008 Super 🙂 Samulka to už mě zrovna taky před chvilkou napadlo manžel se jmenuje David a už od našich začátku jsem mu říkala Davulko , tak mě to napadlo se Samulkou .-)

qz
13. pro 2015

Julinku mame taky, krasne jmeno 🙂

me3
13. pro 2015

Ja sa volam julia a vsetci hovoria zw to je krasne meno..ak budem mat dcerku tak asi poneham to iste 🙂

hannika08
autor
13. pro 2015

Děkuji všem za komentáře ;) a všimli jste si fotečky ultráčka co si myslíte že by to mohlo být ;) ;D Muj pan doktor je docela tajnůstkář a zatím nic neprozradil tak snad na příští kontrole to budu kolem 20.týdne se něco dovím .

mandala
13. pro 2015

Mě se teda Samuel nelíbí, hlavně nemůžu přijít na chut těm zdrobnělinám - Samík, Samíček, to mě přijde bez urážky fakt příšerný. Julie je pěkné jméno. 😉

hannika08
autor
13. pro 2015

@mandala Děkuji za názor ;)

izz76
13. pro 2015

Obě jména se mi moc líbí,holčičce bych říkala Juli,Julinko,chlapečkovi Same,Samíku,Sami 😉 Jestli je na obrázku s ultrazvuku holka nebo kluk,já tedy nepoznám 🙂

basice
13. pro 2015

já bohužel také na ultrazvuku nic nepoznám, takže asi nezbývá nic jiného než počkat na další ultrazvuk. Nám to doktor odhalil už v 16tt ( v 19tt potvrdil) a je pravda, že tam byl malý krásně rozvalený a bylo to hezky vidět. Bohužel na velkém ultrazvuku ve 20 tt byl stydlín a celou dobu se skrýval.

Jak píší holky, tak s výběrem jména je to jen a jen na vás a hlavně, že se bude líbit vám a okolí si zvykne. Julie se mi také líbí, ale my už máme jasno, že to bude kluk 🙂 .

sara84
13. pro 2015

Mame Samika doma 🙂 uz 7,5 mesice. Sam, Samulik, Smoula, Samec kdyz zlobi 🙂 a Samusik je mamincin 🙂)

1nelinka
13. pro 2015

Me se obe jmena take moc libi ale finalni rozhodnuti je na Vas s manzelem..je jasne ze se nekomu nebude to ci ono libit ale nenechte se ovlivnit a vyberte podle sebe.. Muj muz by rad Bena (Benedikt) nebo Rozarku a vim ze to urcite nikomu rikat nebudeme protoze nechci poslouchat jak je Benedikt hrozny jmeno..🙂) i me se nejdriv nelibilo ale jak to tu porad omyla tak uz je asi vybrano..🙂) ja se picnu..🙂)

hannika08
autor
13. pro 2015

@1nelinka 🙂 Pravda pravdoucí, Se Samuelem přišel manžel , mě se puvodně taky moc nezdálo a hlavně nevěděla jsem jak mu říkat dál ale taky se mi to zalíbilo 🙂 A Benedikt je přece Ben a to je pěkné jméno . 🙂

elvira
13. pro 2015

Mě se nelíbí ani jedno jméno, ale na tom vůbec nesejde. Nejdůležitější je, aby se líbilo vám. 😉
I když našim se moje jméno asi líbilo a mě trvalo třicet let, než jsem ho tak nějak přijala. 😀

sylvusska
18. pro 2015

Me se libi obe jmena 🙂 Taky dost zalezi na prijmeni, aby to nebylo kokrlomne. Samuelovi bych rikala - Same, ta zdrobelina Samik tez pekna, sedi mi to asi nejvic pro ditko jako osloveni a neebo zminovana Samulka. A Julinku cekame v unoru. Jmeno jsme meli vybrane hned, o jinem jsme ani neuvazovali. Budeme ji rikat - Juli, Julinko, Julco, Julisko 🙂 zalezi podle me na kazdem, jak to pojme. Segra ma mimco Inu treba a rikame ji vsichni jedine Inu, Inko, Inusko 🙂