Jste rády, že už máte mateřství za sebou?

karotky
27. říj 2012

Když byly tomu staršímu 2 roky,měla jsem pocit,že to jeho miminkovské období strašně rychle uteklo a chtěla jsem se vrátit na začátek nebo si to alespoň ještě jednou zopakovat.To se mi za další rok podařilo a tomu mladšímu bude za 3 měsíce 2,5 roku.Teď už mám pocit,že jsem mateřstvím naplněná dostatečně,užívám si to každý den a těším se na to,až kluci půjdou do 1.třídy,pak nastoupí do učiliště/na střední školu,stanou se z nich/doufám 😅 )dospělí a samostatní lidé,kteří časem třeba také založí své rodiny. 😎
Jak to máte Vy?
Máte ještě touhy po dalším potomkovi?

ined77
27. říj 2012

Asi to vnímám podobně, i když...ta zodpovědnost myslím u mě s věkem poroste 😝 .
Každopádně jsem ráda, že jsme venku z toho pidi miminkovského období, už se dá s maličkou i "domluvit" a je to fajn.
Myslím, že tohle období kol 1,5-3 roky je takové nejhezčí, nejroztomilejší...tak si to užívám co to jde...a doufám že ne naposled, ale příště už raději jako babička 😀 .i když to je ještě daleká budoucnost.

mamkamarketa
28. říj 2012

Tak me materstvi neskutecne naplnuje.
Absolutne se netesim az syn pujde do skoly, na stredni, osamostatni se.
Kdyby to slo, tak zastavim cas.
Strasne si uzivam,ze me potrebuje, vyhledava mou spolecnost. To za par let uz bude jine 😒 nerikam,ze to bude spatny, kazda zivotni etapa ma neco do sebe, ale me to momentalne vyhovuje a zastavila bych cas 😎