Kam dávate nákup, keď idete do obchodu s golfkami?

hruska22
11. bře 2008

možno blbíá otázka ale jak to robíte ked idete do obchodu s golfkami kam dávate nákup?asi do koša pod nimi že?alebo do tej sietky na kočár?🙂

hruska22
autor
11. bře 2008

myslím nákup ked ste v obchode,zatial som ho dávala na kočár ale s golfkami neviem 😲 😲

johanda
11. bře 2008

hruška, s golfkama velký nákup neuděláš a na takové ty rohlíky a mlíko beru do jedné ruky košík a druhou řídím kočár. Když je mimčo větší - tak od roku, posadím ho do vozíku a kočár nechám před pokladnama (nedoporučuju v hypermarketech - tam bys ho už asi nenašla 😉
jinak - do obchodu zvaného hruška chodím nakupovat nejčastěji 😀

hruska22
autor
11. bře 2008

jéééj hruška tak taký obchod ani nepoznám škoda že u nás taký nieje🙂)chodím vačšinou do supermerketu a nechcem, to práve riskovat nechávat tam niekde kočár,a ked budem nakupovat nechcem aby si o mne predavačky mysleli že to zboží kradnem lked ho dávam dolu do koša, 😀 😀 😀

johanda
11. bře 2008

hruska - do košíku hlubokého kočáru jsem taky nákup občas dávala, prodavačky mají pochopení 😉

aponchie
11. bře 2008

takova diskuze tady ,ale uz byla myslim.zkus hledat

nikkos
12. bře 2008

No já teda zatím chodím nakupovat tak, že mám malého v autosedačce na vozíku, ale až půjdu s kočárkem, tak si určitě dám nákup dolů do koše pod kočárem.
Ať si každý myslí co chce, na pokladně vše vyndám, tak co. Hlavně vyndat všechno a nezapípa 🙂 jinak do toho může být prodavačkám houby 😝 😀

karotky
12. bře 2008

Nikkos...............právě s tím máme občas problémy,že zapomínáme dát na pás nákup z košíku,který je na podvozku kočárku. 😀 Tak na to opravdu bacha! 😉

binki
12. bře 2008

V jedné ruce tlačím kočár, v druhé nesu tašku, tam to naskládám, něco dám na kočár, u pokladen dám všechno ven 🙄 a pak zase nacpat zpět 🙂

binki
12. bře 2008

Máte taky štěstí na zuřivé důchodce, kteří vidí, že manévrujete jako akrobat a stejně vám přejedou nohy vozíkem?

llucinka
12. bře 2008

binki: Důchodci Tě klidně přejedou i za normálních okolností, ne tak ještě když máš kočár 😀 To jedou po nohách ještě dvakrát radši.
A ideální je jít nakupovat v pondělí nebo čtvrtek ráno do Lidlu, katastrofa. To by tě přejeli jen aby měli to, co tam je v akci. Normální člověk nemá šanci,,, 😠

Já to dělám tak, že velké nákupy děláme v hypermarketu s manželem a malého necháme babičce. pro salám, rohlíky a sem tam chleba si skočím tady u nás, když Matěj usne a je tu ve sklepe můj taťka. během 10-ti min jsem zpět, malý nic neví, že jsem někde byla. S ním bych ani do obchodu nevjela, je malý a pak, oblíkat ho a pak svlíkat jenom kvůli rohlíkům, no to se mi nechce 😀

hruska22
autor
12. bře 2008

natalie dík

vykalka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
reruna
13. bře 2008

AHoj, já bydlím na malým městě, takže do obchodů se s kočárem nevlezu a prostě musím počkat, až malý usne, pak ho nechám stát před obchodem venku a za 10 minut mám nakoupeno. Tak jednou týdně jedem do jediného supermarketu, který tu máme, košík dám na kočár, rychle to profrčíme, ať není malýmu horko. Velký nákupy občas zlvádne manžel s autem, ale není to moc často potřeba, protože každý den koupím něco a tak máme doma většinou všechno co potřebujem.