• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam jít posedět v Brně bez dětí?

16. ledna 2015 
Ahoj Holky,mám takový dotaz.Po dlouhé době nám přijedou kamarádi a my "udali" děti,tak bysme chtěli vyrazit někam posedět.Ve městě jsem nebyla už dlouho,takže mě vůbec nenapadá nějaká vhodná restaurace nebo bar (ideálně nekuřácké).Kdybych měla brát děti,tak bych věděla hned:wink:Moc děkuju za radu.
6. dub 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
S dětma i bez dětí - Výtopna na Hlinkách (u pivovaru). Je lepší zajistit si rezervaci.....
6. dub 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Las Pegas ve Slatině je fajn, nahoře i bowling a kuželky
12. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ke Stopkům na Českou horní patro je nekuřácké a je tam super obsluha , jinak nově jsou otevřené hospody u Všech čertů jsou v centru i v Kr.Poli , my zas nevíme kam s dětma, klidně Luci do IP
@llllucka
30. dub 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Havana v Líšni :wink:.... kdybych udala děti, jdu tam :wink:
30. dub 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U Všech čertů jsou dobré hospody, Havana v Líšni také. Pokud jste pivaři, tak můžete zkusit bar Pod lékárnou (roh Slovákovi a Veveří) nebo Modrá růže (Kounicova mezi parkovacím domem a Českou spořitelnou) - ty dva poslední jsou ale dosti kuřácké... nebo potom Pegas na Jakubské (opět bohužel kuřácká).

Dobrou nekuřáckou hospodu aby člověk pohledal :frowning2:
30. kvě 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
6. led 2015 ve 13:22 • elisska2
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
14. led 2015 ve 14:07 • pierrott
16. led 2015 v 15:52 • elisska2
@veruska007
@radovana01 do Havany jsme chodili radi,ale naspoledy velke sklamani-absolune silena obsluha,stolecek narvany mezi dalsi dva,nebylo tam k hnuti. Proste narvat co nejvic lidi na plac. a musim rict,ze i jidlo premastene. Zdrzeli jsme se cca 45 min,najedli (to jsme se museli prihlasit,zesi chceme objednat,pak pozadat o pribor a dochucovadla. Ubrousky jsme uz vzdali a ja vytahla z kabelky papirove kapesniky,abychom si utreli pusu po jidle). Bez tringeltu odesli. Neni to tam nejlevnejsi a uroven tedy znacne upadla.
16. led 2015 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2015 ve 13:16 • pierrott
10. bře 2015 v 16:25 • elisska2
13. bře 2015 v 15:00 • pierrott
Tvůj příspěvek