Kam na hory a velehory chodíte?

aponchie
9. dub 2008

Mate nekdo rad hory,velehory a tak? 🙂 kam jezdite a jake mate zkusenosti.. 😉

pattie
9. dub 2008

aponchie: my ne... prima dělá spacáky - duťáky, že? My jsme na peří - preferuju Warmpeace nebo Rakoncaje...

scai
9. dub 2008

aponchie:jj Holywood 😀
jabber: my jsme takové kroupy taky zažili, když jsme byli na skalách v Rakousku. Šíleně se setmělo a my byli naštěstí v kempu a skočili do stanu, kámoši do auta a bylo to peklo, já byla ve stanu, na hlavně spacák, pak jsme si vzali lezecké přilby,protože jsme se báli i v tom stanu. Nakonec náš stan dopadl skvěle, jen tři díry, většina stanův kempu (dokonce i stan Salewa extrem určený do Himaláji) byly na cucky. Máme z toho fotky, na zemi samé pipongáče 😀 no auto v kterém byli kluci přežilo,ale samé dolíky a škoda za 80 tisíc. Ale vyvázli jsme hlavně bez šrámů,potkat to venku tak nevím... je fakt že sanitky pak kolem jezdily hodně 😒

aponchie
autor
9. dub 2008

ja mam neco od Hudy..spis batoh Deuter.ale chci ten na vodu premejslim jestli je to dobra koupe.pak The North Face a neco od Millet ale zbytek nejak neresim a je mi celkem jedno co to je za znacku...ja jen jestli mate treba spatne nebo extremne dobre zkusenosti s necim konkretnim 🙂

aponchie
autor
9. dub 2008

scai:tak kroupy sem jeste nastesti nezazila..myslim nahore..celkem zaluh jak tak ctu

jabber
9. dub 2008

já mám teda jednu bundu od Hannah a je úplně šílená 😒 . Má to normálně odvětrávat, ale zapaří se i při lehké chůzi, natož něco víc 😠

scai
9. dub 2008

My jsme byli o prázdninách v Rumunsku a prošli Sureanu, Lotru, a Cindrel jsme měli v plánu,ale bohužel se hrozně zkazilo počasí a nešlo to přejít. Ale nádhera, samé planiny,louky, ovce, psi....a potkávali jsme jen Bače. Super
My pak ještě taky lezeme, takže jezdíme v létě třeba do Rakouska,do Alp, nebo i u nás, jo a hlavně Slovensko 😀
Manžel se chystá o prázdninách na Kavkaz, chce jít na Užbu a já jen doufám,že mu to nevyjde,protože se o něho dost bojím.Stačí mi ty zážitky z Tater co má když přijede (tam jezdí lézt nebo na skialpy)

aponchie
autor
9. dub 2008

zahul kus ja fakt na to blbe vidim 😀

ojoj Rumunsko?tak tam sme jeli autem jen tak v sobotu v poledne nas to napadlo se kuknout na Drakulu prej 😀 po dojezdu sme kukali jak alici bo tam nemaji ani zastavky ne?proste se shlukne dav lidi a krici na bus at zastavi 😀 jezne to bylo v doe emocionalnich a dospivajich otresu takze zadne lezeni a extremni prochazky eee 😀 doufam,ze nekdy pojedu na turu

monatko
9. dub 2008

jabber, ja mam tiez bundu od Hannah - nedam na nu dopustit, tak preto sa trosku divim tvojej skusenosti 😨 inak moj manzel si celkom oblubil Zajo..

aponchie
autor
9. dub 2008

hannah vubec nemam 😒

pattie
9. dub 2008

připojuji se k bundě Hannah, mám jí taky (bez fleesu) a je super, naopak jak jí má člověk zapnutou, stačí pod ní funkční tričko i v relativní zimě a je v pohodě

petraluk
9. dub 2008

Ježiš, člověk jenom musí nakrmit dítě a pak aby dočítal půl hodiny 🙂

haluskacz
9. dub 2008

k medvedum - jednou jsem videla cerstvou medvedi stopu obtisklou v blate (v Maly Fatre). Nic moc 😀 ale misu jsme nepotkali, oni jsou nastesti plasi. Snad...

aponchie
autor
9. dub 2008

haluska:ja tomu neverim,ze jsou tak plasi ja se bojim bojim bojim 😀

scai
9. dub 2008

jabber s tou bundou to chápu¨, manžel má lyžařské kalhoty hannah a taky zuří, že se v tom hrozně potí. Takže pak jezdí radši v goretexu,ale ten už zas prodřený na kolenách, právě asi z těch lyží
my si už teda kupujem radši goretexové věci, (když už bunda, tak radši takhle než nějaký zátěr) a pak třeba na boty máme oblíbenou značku Garmont

petraluk
9. dub 2008

Já mam Hannah lyžařský kalhoty, rukavice a čepici a všechno v pohodě 😕

scai
9. dub 2008

My jsme byli před dvěma lety na čundru na Polaně, na Slovensku, celé tři dny jsme mikoho nepotkali, nádherná krajina,ale cesty občas zarostlé a pak když jsme se stopem vraceli k autu,tak nám chlap co nás vezl řekl,že jsme magoři, že tam je hodně mědvědů, už tak i někoho napadli a protože jsme nikoho nepotkali,protože tam prý lidi radši vůbec nechodí 😀 takže nám pak gratuloval k přežití.

aponchie
autor
9. dub 2008

scai 😀

scai
9. dub 2008

já nevím,píšu jen pocity manžela, já se třeba tak nepotím,tak mě by to třeba nevadilo,ale osobně nic Hannah nemám... Zimní bundu mám Sherpu a pak má polartekovku Lafumu a direct alpine windstopra.

haluskacz
9. dub 2008

aponchie, no ne ze bych se tehdy nebala... jsem se kolikrat vzbudila v noci a zirala do tmy, vydesil me kazdej zvuk... pac my spime temer zasadne pod sirakem ,kdyz neprsi

aponchie
autor
9. dub 2008

jste dobri ..spime v chate 😀 ale driv taky ve stanu..

haluskacz
9. dub 2008

no vidis ,a jeste nas nic nesezralo 😀 Akorat teda uz jsem dlouho nikde nebyla a pekne jsem zpohodlnela ,ale tesim se ,az budou deti vetsi ,ze je protahnu aspon tou Velkou Fatrou 😀 tak snad nebudu knucet z,e chci teplou sprchu 😀

aponchie
autor
9. dub 2008

jj ja malou vemu brzo na Praded cestou Bile Opavy je to cca na 3az4hodky tak snad to zvladne 😀 jinak ja taky driv behala mesic po horach a pak si uzivala doma pohoda zadne stresy a ted co je malicka se to neda.odlozim ju mamce a letim do hor na tyden max!!spis 4dny a snazim se neco prolezt a pak jsem death..

petraluk
9. dub 2008

Teda já bych se pod stanem asi dost bála, hlavně těch mědvědů a možná spíš i jiných lidí 😠

aponchie
autor
9. dub 2008

ja bych do stanu sla ale s hodne lidma 😀

petraluk
9. dub 2008

Tak to potom jo 😀

jabber
9. dub 2008

no já nevím, já si taky nemyslím, že by Hannah byla tak špatná značka, nic jiného od nich teda nemám a po téhle zkušenosti ani mít nebudu, ale tahle bunda je fakt děsná. Já se taky nijak zvlášť nepotím, ale tohle prostě vůbec nevětrá, tam by se člověk zapařil snad i kdyby seděl 😖 . Mám jí asi 4 roky a poté co mě takhle zklamala jsem na ní našla na netu i nějaké kritiky 😒

nobody
9. dub 2008

akorát doly veledoly 😀 😝

pattie
9. dub 2008

Mám od Hannahu vlastně ještě pertexovou větrovku a to je nejlepší kousek oblečení co mám! Sroluje se do malý ruličky, neprofoukne, když lehce prší tak je taky v pohodě. Ta je fakt výborná! Manža jí má cca 10 let, já asi o 2 roky míň a pořád skvěle funguje 😉

jabber
9. dub 2008

pattie - pertexky jsou super 🙂

aponchie
autor
9. dub 2008

ja mam jeste jednu sustku columbia(vim,ze to neni nic extra znacka)ale je "packable"a je uzasna.vetra,skvelej system zatahovani kapuci a lemu