• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam na hory a velehory chodíte?

7. srpna 2013 
autor
jabber tak to muselo byt paradni :dizzy_face: chtela sem na Praded ,ale pockam na leto malicka je nervni a urvana jak hrom z te nemoci a chce se porad nosit :unamused:
14. dub 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlop: Dusili sme sa doma, lebo som furt chorá :rolling_eyes: :unamused: dúfam, že budúci weekend niečo bude, už pomaly sneh mizne aj u nás, tak sa ľahšie bude chodiť :slight_smile: a vy ako? Boli ste niekde?
14. dub 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam po turach diky rizikovce, a hlvne po plavani a kolu :frowning2:, ale v patek mel manzel volno tak jsme prosli aspon s malym ZOO a v nedeli pak jeli hosani na kolo, asi jen ale 40km a ja je na dvou mistech dojela autem a dala si s nima nakladane tvaruzky a Kofolu kdyz uz nic. Pocasi v sobotu nicemu outdoorove nepralo. Pristi vikend asi pojedeme prvne na chjdu, odzimovat.
14. dub 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budem teraz trochu drzá, ale nie off topic :grinning: prosím o zahlasovanie: http://foto.skimountaineering.sk/index.php?inc_foto=2&id_foto=423&ukaz_poradie=1&stranka=1&kat_foto_top_9=0&PHPSESSID=c76074bb258f98b9dd0b57781b8f8303 :pensive: (a najlepšia by bola známka 6 :sweat_smile: ) pre nášho malého skialpinistu. Moc díky :wink:
U nás je dnes nádherný deň, keby som nebola nachcípaná, už by sme sa niekam vybrali :unamused:
14. dub 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie - no to bylo :dizzy_face: , sluníčko, výhledy a na závěr všeho sjezd po modré sjezdovce :grinning:
14. dub 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jabber.parada tise zavidim ja musim byt zavrena s malou doma uz treti tyden je desne nemocna :unamused: takze jsem rada za kazdy dest :grinning: kukala sem v sobotu na ten vertical limit no ja se smala az se za bricho popadala velmi nadsazene vsecko,ale ten pohled na hory snih a vsecko kolem byl uzasny ..ale jak ta skakala po te skale jen tak ve volnem prostoru a nemela se malem kde chytit a byla v pohode tak to bylo neco.. :grinning:
14. dub 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie - a co je malé? :unamused:
No jo, ale na tom je nejhorší, že Američani to jako komedii nemysleli :sweat_smile: , oni to myslí vážně :grinning:
14. dub 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nemohli myslet jako vazne preci?to jsou ti lidi tam tak hloupi ,ze jim nedojde par veci?asi ne kdyz tomu neholduji :unamused:
14. dub 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie - poslala bych ti takové sranda videíčko o chytrých Američanech, dost jsem se pobavila :grinning: , je to soubor wmv
14. dub 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...
mozem sa pridat?
ja tiez strasne milujem hory, ale teraz akosi ani po schodoch nevladzem :angry: a zrejme ani toto leto sa nikam nevychystame...
my mame to stastie, ze byvame v Martine, takze mame blizko do Velkej a Malej Fatry... to su asi najkrajsie kopce na svete :wink:
14. dub 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jabber ojoj za chvilku na to kuknu dik :wink:
14. dub 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie - no já ti to neposlala, to bych musela do mailu, tady to nepřiložím :unamused:
14. dub 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahaaaaa ja jsem trdlo ,sorry dneska sem nejaka rozlitana vis jak mala :unamused: ja :grinning: tak ja ti pisnu email do IP
14. dub 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie- máš to tam :grinning:
14. dub 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata a chlop, pridavam sa trosku, aj ked som skor turista, nez lezec ... 7 rokov sme byvali v Liberci a tam pochodovali po Jizerkach, ale milujem Tatry a dufam, ze sa tento rok podari vyrazit
Jani3 Fatra je tiez nadherna a kedze mame este male deticky, mozno sa uspokojim aj s takymito horami

dost rozmyslam vyrazit niekam na vychod ...Vihorlat a podobne ... Rumunsko uz sme raz absolvovali a je to nadhera
14. dub 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jabrunko - ja pochádzam z dedinky pod Vihorlatom a ak môžem tak to veeeľmi odporúčam na túry s detičkami, každý deň máš kam vyraziť a je toho tam dosť....Vihorlat, Sninský kameň, Morské oko, Malé morské oko, Hypkaňa, Kotlík, Lysák, potom pekná cyklotúra...a ďalšie, aj ubytovanie je tam pekné, aj reštaurácia....jetam krásne prostredie a super vzduch a to nie len preto, že som tam vyrastala... :dizzy_face:
15. dub 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jabber dik mam to,ale nejde to prehrat :unamused: nemas nekde link ,ze bych si to prekopirovala zrovna?
15. dub 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, síce to nesúvisí s lezením, ale turistika to je... teda cykloturistika :sweat_smile: chceme kúpiť vozík za bicykel, keďže prcek bude ešte maličký na sedačku, viete niečo poradiť? Prípadne konkrétny typ, lebo ceny sú rôzne - od 4000, po takmer 30 000 :confused: je to aj u vozíkov tak ako u kočíkov? Že čím lacnejší, tým väčšia haraburda? :confused: Díky moc :dizzy_face:
15. dub 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte horalky :wink: , vertical limit - bleee - to bol typicky americky film, kus nerealny. To by som ako film o horolezcoch urcite nikomu neodporucal pozerat, aj ked niektore sceny boli fajn. Radsej kuknite Touching the Void ak ste to este nevideli. Lebo to je naozaj FILM o HOROLEZCOCH!

Sue: nikde sme neboli, aj ked som eriku od piatku ukecaval na daku turu. Ale v sobotu sme absolvovali svadbu a tak sme boli v nedelu zgegnuti a tura nehrozila. Ale aspon sme sa boli prejst, dokonca aj kocik sme prevetrali :slight_smile: Inak erika je daka leniva, straaaaasne sa jej nechcelo niekam ist, musim tu takto na nu nabonzovat .... S tym vozikom k biku ti velmi neporadim - ja radsej po svojich beham.

Jabrunko: sak fatra je uplne super, mne teda pride ovela krajsia ako v.tatry. Mozeme vymenit ten planovany letny Dumbier za daky Rozsutec :slight_smile:
15. dub 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlop, my dovolenkujeme každý rok v Čechách a tam sa nám zdali vhodnejšie bicykle ako pešibus :sweat_smile: na pešo sme málo videli :sweat_smile:
15. dub 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj vertical je desnej,ale je uzasne sledovat kam az sou schopni zajit a bulikovat lidem :grinning:
15. dub 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
....ten film neznam ,zkusim se kuknout na netu :slight_smile:
15. dub 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste bych se rada zeptala,mate nekdo zkusenosti s Tatrama z polske strany?ja max.morske oko a to je vsecko..je tam vubec o co stat a kde? :slight_smile:
15. dub 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie, osobne som sice neabsolvoval ale urcite stoji za to orla perc - najtazsia tursticka cesta v tatrach.
15. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja nejtezsi moc nechci prave :sweat_smile: budu brat malickou :slight_smile:
15. dub 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak skuste Giewont alebo Kasprov vrch v cervenych vrchoch, na ten sa da ist aj lanovkou
15. dub 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joj lanovky ja se prave bojim.. :grinning: pokud je to kabinovka tak jo ,ale otevrenou ee dik,kuknu na netu :wink:
15. dub 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja Tatry milujem kvoli troche adrenlinu, takte tie retazove preliezky na Priecnom sedle a tak ... ale s detmi to asi nedam, takze Fatra bude lepsia a pokojnejsia ...
chlop jasne vyrazime na Fatru a potom na Dumbier, sak leto je dlhe ... ten Vihorlat znie paradne, ale neviem ci su deti na to dost velke a este som pocula o nejakej novej Unescom chranenej oblasti na Vychode Slovenska, neviete co to je?
15. dub 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm a jak je to s tim placenim v Tatrach vubec?neco se rikalo o poplatcich za vstup..
15. dub 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jabbrunko- to je Morské oko
15. dub 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek