Kam na zimní dovolenou, kdyz jsem těhotná?

jandul
19. zář 2008

ahoj holky, rada bych odfrcela jeste s manzelem nekam na dovcu, ale druhy trimestr, kdy je to nejlepsi pro cestovani budeme mit mezi listopadem az lednem...

napada vas jak a kde stravit dovolenou v techto mesicich?

campi
19. zář 2008

jandul: a myslis zimni dovolenou na horach nebo u móřa? Nebo nějakou metropoli?

luca76
19. zář 2008

já se chystám cca v 30 tt na šumavu na prodlouženej víkend 🙂 za hranice bych to asi neriskovala

hlavinka
19. zář 2008

Luca: Sumava je nadherna! My jsme byli ted na zacatku zari a bylo to super. A tech hub 🙂 (ja je sice nejim, ale bavi mne je sbirat).
Taky jsme rozmysleli, zda jet k mori, ale vzhledem k castym zdrav. problemum jsme radsi nejeli.

Jandul: pokud nemas zdrav. problemy, mozna bys mohla letet k mori. Ale nekam, kde se domluvis v pripade potreby) a hlavne, kde nejsou nejaka rizika ohledne potravin a piti. Ale v zime uz je to jen v Tunisku a tak a to nevim, zda je uplne vhodna destinace....

Kazdopadne v Cechach jsou pekne Jeseniky, Karlova Studanka nebo ta Sumava. Ale zalezi, jak bude zima a snih.

nevesta2009
9. říj 2008

😉 Čau JANDUL jsem zabrousila na stejné téma, páč řeším stejný problém hihi.No my asi nakonec pojedeme do těch lázní,MAnžel bude mít procedury a já si dám prostě bazén.Budeme to střídat s procházkama a tak.....jinak jsem dnes brouzdala a nevím.moře jsme zvažovali taky ale do Egypta mám strach.... 😒

z359
9. říj 2008

Jediná, cenově dostupná destinace u moře bude v tuto dobu asi jen ten Egypt, ale když už, tak bych doporučovala ten listopad, pak už tam není takový teplo. Já jsem tam byla letos v březnu a těhotná bych tam nejela, měli jsme s přítelem zažívací potíže, sice jen trochu, ale stejně to bylo nepříjemné a bez prášků, bych si to nedovedla představit, navíc člověk neví, co do těch jídel dávají a bála bych se asi, aby to nemělo na mimča špatný vliv

janika7
10. říj 2008

Ahoj, resili jsme to same, dokonce jsme meli zaplaceny zajezd do Egypta, ale podaril se nam miminacek nejak rychleji, nez jsme cekali. V 15 tt jsme byli jeste v Italii autem.Ted jsme byli na prodlouzeny vikend v Londyne a let byl v pohode. Delsi cestu letadlem mi ale doktor zakazal, pry by to taky mohlo vyvolat kontrakce. Myslim, ze je idealni jet nekam autem nebo letet jen nekam kousek. Na exotiku bych si netroufala...Urcite muzu doporucit Benatky, Pariz nebo treba ty zminovane lazne🙂