• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kam vyrazit "za Prahu" na borůvky?

8. srpna 2013 
Ahoj, jsou tady nějaké Pražandy, které by věděly, kam se dá z Prahy zajet do lesíka na borůvky nebo jiné lesní plody? Tak do 60 km od Prahy.... Toužím po troše lesní romantiky, ale vůbec nevím, kam jet :slight_smile: Díky za případné rady.
26. čer 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo neporadí? :slight_smile:
27. čer 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no treba k nam (trat 210, zastavka Klinec nebo Bojov)
27. čer 2008 v 16:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky (a kluci-i když to asi moc nepřipadá v úvahu,co :grinning: ),já jezdím každý rok do Domašína,který se nachází cca 5-8km od Vlašimi směrem na Benešov u Phy.Borůvek tam bývá opravdu hodně,jen loni nebyly vůbec žádné,ale to asi nikde,že? Lovu zdar J.
23. bře 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holly1 Má původní odpověd´ byla pro Tebe,jen jsem jí nestrčila k Tobě,ale pouze jako další příspěvek.Měj se fajn J.
23. bře 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
minulý týden byly na trati 210 Čisovice ještě zeleny ale bylo jich dost.zkusim to ted o vikendu nebot mam v čisovicích chatu a na boruvky tam chodim již 30let :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haluskacz
jdu to zkusit ted o vikendu do čisovic nad nádraží směrem k senešnici tam na pasece by už mohly být
3. črc 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus vlakem smer dobříš zastavka čisovice nebo bojanovice.
v čisovicich je to nad nadražím a ještě tam je i hospudka u Elišky kde se dobře popíjí pivko
@holly1
3. črc 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenusa44
Ahoj, díky za tip na borůvky v okolí Prahy, myslíš, že budou ještě teď nebo už je po nich a budeme to muset nechat na příští rok? Rádi bychom vyrazili teď o víkendu... Případně budu ráda i za jiné tipy cca do 80 km od Prahy, kde borůvky ještě jsou. Díky.
7. srp 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harwich to nevim ale je hrozny sucho tak budou asi susený
8. srp 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek