Kvalitní osmileté gymnázium v centru Prahy, Praha 4 nebo okolí. Doporučíte?

chances
12. led 2021

Maminky, prosím, vedeli by ste mi doporučiť dobré osemročné gymnázium? Bývame v okrese Praha-východ a dcérka by reálne mohla dochádzať do centra Prahy, niekam na Prahu 4 prípadne do okolia Říčan... Na internete som našla niekoľko gymnázií, často s protikladnými recenziami, a celkovo sa v tom výbere veľmi neorientujem... Ďakujem Vám!

svija
12. led 2021

@chances - mě dělal syn loni přijímačky na gymnázium Opatov a Křesťanské gymnázium (to je Praha 10). Obojí se mi líbilo, teď chodí na to Křesťanské.

svija
12. led 2021

@chances - a v centru Prahy je ještě gym. Jindřišská, kousek od Hlavního nádraží. Tak taky některé děti z Prahy východ dělaly...

95newmommy2020
12. led 2021

Na hájích je gymnázium jižní město

werumka
12. led 2021

Gymnázium Budějovická je kvalitní. V centru bych "Z hecu" určitě vyzkoušela Gymnázium Jana Keplera 🙂

jade85
12. led 2021

Já jsem chodila na Gymnáziu Elišky Krásnohorské, je to v Ohradní v Michli. Oproti velké Budějárně je tam taková rodinnější atmosféra 🙂

chances
autor
12. led 2021

@jade85
@werumka
@95newmommy2020 Vsetkym vam velmi dakujem za tipy! Skusim o tychto gymnaziach pozistovat viac...

chances
autor
12. led 2021

@svija dakujem! Prosim, ste s Krestanskym gymnaziom spokojni?

svija
13. led 2021

@chances - ano jsme, jediná nevýhoda je školné, ale jen symbolické a hodně dětí ve třídě. Státní gymply mají 30 děti, tady 34, ale dá se to.

mahafi
13. led 2021

@jade85 tam jsem chodila taky 🙂. Rada na ta leta vzpominam 🙂,bylo to tam moc fajn 🙂.

Kamaradky syn chodi na budejarnu a je spokojeny 🙂.

chances
autor
13. led 2021

@svija Rozumiem, ďakujem!