Kamarádka mi ani nepopřála k narozeninám

takyjedna
25. led 2017

Mam jednu dlouholetou kamaradku, ktera ted bydli daleko ode me, ale vzdycky jsem mela pocit, ze i pres to se nam dari pekne pratelstvi udrzet. Nekolik let zpatky jsme si vzdycky posilaly k Vanocum a k narozeninam male darecky a prani postou. Ja jsem si jak blbec delala vzdycky starost, aby se darecek libil a dosel vcas atd. Uz k poslednim Vanocum mi prisla akorat na pohledu omluva - nemam finance (a pak najednou jela na dovolenou) no ale to jsem si rikala jeste ok a byly jsme normalne v kontaktu jako vzdy. Pred nekolika dny jsem mela narozeniny. To uz neprisel ani pohled, ba ani blba sms. Proste si letos ani nevzpomnela. Je mi to tak strasne lito :( Vlastne nevim, o cem chci diskutovat. Jenom jsem si chtela ulevit...

petruuushkaaa
25. led 2017

@takyjedna jejej, to je mi lito, ale pratelstvi preci neni zalozene na dareckach.. 😊 taky se mi nekolikrat stalo ze kamaradky zapomnely, ale nejak jsem to prehlidla, hlavne ze si vzpomnel partner a rodina 😊

takyjedna
autor
25. led 2017

@petruuushkaaa Ja taky nemyslim, ze mi zalezi na nejakem darku, ale zavolat nebo aspon poslat smsku bych rekla, ze jeste nikdo nikoho nezabilo :( Jsem ted na matersky a jsem dost osamela, tak to mozna moc resim :(

petruuushkaaa
25. led 2017

@takyjedna to chapu, a co ji zkusit napsat jak se ma a trosku ji popostrcit? 😊treba si vzpomene a omluvi se

petruuushkaaa
25. led 2017

@takyjedna a nebo ji proste narovinu napis ze te mrzi ze zapomnela na tvoje narozeniny, je to kamaradka tak se nemusis urcite bat ji aspon trochu pokarat 😊

magdalenax
25. led 2017

Já jsem měla kamarádky, které dokázaly hodně rychle zapomenout na to, co jsem pro ně dělala a udělala. Dnes si přátele sakra vybírám, - nejde o přání. o nějaké dárky - leč mini, ale prostě vybírám.
Na nějaké vysavače energie fakt nemám ani náladu, ani čas, jakože se z většiny těch kamarádek, již zmíněné "vysavačky" staly. To si radši otevřu knížku, než poslouchat kecy ve stylu...-
přišel z práce, najedl se a šel si po sprše lehnout...
z práce přišel o hodinu dýl a ani mi neřekl důvod...
přišel z práce náhodou o hodinu dřív, ale než aby mi pomohl, tak si sednul k počítači....

malinkaelinka
26. led 2017

Já bych to tak černě neviděla, ja si nejsem schopna zapamatovat narozeniny ani vlastního manžela 🙂 prostě si nepamatuji datumy a už vůbec nekoukám do kalendáře, kolikateho, že vlastně je, maximálně když nám hoří termíny 🙂 🙂 v rodině většinou každý dělá malou oslavu, takže přání a dárky nosím tam...já osobně třeba narozeniny ani neslavím, z několika důvodů. Není to o tom, že někoho nemám ráda, ale prostě mě to netrkne, že je jeho den...fakt si datumy nepamatuju ( a to mám státnice z dějepisu 🙂) pokud jste jinak v kontaktu a rozumíte si, neresila bych to...a už vůbec ne, jestli neměla peníze a jela na dovolenou...třeba šetřila právě na tu vysněnou dovolenou 🙂

takyjedna
autor
26. led 2017

@malinkaelinka Taky to nemam v planu nijak extra hrotit... Ale zamrzelo me to :( Ja bych dokazala vyjmenovat datumy narozenin svych blizkych i o pulnoci :/