Kamarádka těhulka na drb a tak 🙂

melien
7. dub 2015

Ahojky holky, hledám nějakou novou kamarádku, která by byla na tom podobně jako já.. těhulka... abychom si mohli navzájem poradit nebo třeba jen podrbat....
A přečkat to těhotenství spolu .... Jsem poprvé těhotná a bohužel na neschopence tak je to doma dlouhé, když okolí pracuje...

ipkh
8. dub 2015

@melien klidne se nabizim, taky jsem doma...

mazlik1
8. dub 2015

@melien taky jsem doma a je to nůůdaa :D takže možnost s někým pokecat a poradit se uvítám :D ale jsem nováček 😉

melien
autor
8. dub 2015

To je fajn holky.. Taky se doma strašně nudím.. i když se snažím zabavit je to občas marné.... Tak hledám všechny možnosti... =)
@ipkh Jsi doma, ale koukám, že máš už dvě dítka doma tak to se nemáš moc času nudit.. nebo ano? 🙂 Dvě děti dají už zabrat... =)

@mazlik1 Vidím že jsme ve stejném týdnu tak to je super.. tak to na tom budeme dost podobně... =) a neboj se taky jsem nováček takže můžeme bojovat spolu... =)

Jinak holky co mi třeba povíte.. jak se teď máte v tomhle počasí? Já jsem si dneska vyrazila za kolegyněmi do práce abych je trochu potěšila, nebo možná aby ony potěšily mě... =) přece jen mi trochu ta práce moje chybí.. i když jsem si myslela že nebude... =) bylo to fajn být zase mezi lidmi... 😉 😉

mazlik1
8. dub 2015

@melien já spíše unaveně. Cvrček už začal kopat 😀 tak je aspoň veselo. Sama ven si ale netroufám. Mám v háji fyzičku 😠 takže vždy mám jako doprovod manžela..často jsem dost bílá v obličeji..takže mi dělá vlek 😀

ipkh
8. dub 2015

@melien rano kluky vypravim do skoly, ti se pak doma otoci odpoledne, vyjedi lednicku a jdou po krouzkach, treninkach... Dneska jsem byla sama od 7:30 do 17:20... 😉
Uz ted min spim, je mi celkem dobre, nespinim, tak zacinam neco doma delat...
Dneska jsem zjistila, ze se asi zacinam nudit, tak pomalu zacinam uklizet a prebirat...

Myslela jsem ze po kontrole ted v patek se necham uschopnit, ale asi to nebude realne, preci jen jsem rada, kdyz si po ranu muzu zalizt do teple postele zpet ci si po obede zdrimnout...
V praci jsem byla v ut odpoledne asi na 3h a jak jsem se pak rada natahla...

starbucks
8. dub 2015

@melien jsem na tom uplne stejne 🙂

melien
autor
8. dub 2015

@mazlik1 Já mám teď už takové období že jsem unavená jako by až večer... po celém dni který je třeba náročnější... ale já jsem dělala prodavačku a dělala jsem 15ctky, takže jsem docela odolná... a jsem ráda, že ta počáteční únava je už pryč... první tři měsíce jsem nebyla schopná ničeho to je pravda...

@ipkh Takže už máš větší děti, tak to je pak jiná... to už mají jine zájmy než zlobit mamku... =)
Já si už nedovedu představit že bych vstavala ve 4ráno do práce, teď jsem ráda, že mužu naspat těch 9hodinek bez toho aniž by mě ráno budil budík... Už jsem spohodlněla.. =) ale říkám si, že teď si musím odpočinout, protože pak se asi 18let nezastavím.. 😀 😀 😀

@starbucks Je fajn že člověk najde někoho s kým si muže pokecat, když je doma sám... =)

starbucks
8. dub 2015

@melien to jo, hlavn3 kdyz vsichni okolo maji svoje starosti, praci.. a nejsou schopni se mi venovat treba kazdy tyden... odkud si?

joanullinka
8. dub 2015

Ahoj,já se taky hlásim

melien
autor
8. dub 2015

@starbucks Přesně jak ty říkáš... člověk by chtěl mít kolem sebe pořád lidi, jenže oni mají své starosti a povinnosti... ale musíme to chápat, nám to za chvilku taky nastane... =) Já jsem od Olomouce a co ty?

melien
autor
8. dub 2015

@joanullinka Ahojky, pojď mezi nás... =) bude alespoň pořádný babinec.. 🙂 🙂

joanullinka
8. dub 2015

děkuju

petrasipkova1
8. dub 2015

Taky se hlásím, ráda pokecám, doma sice nejsem, ale zase nikdo v okolí nečeká mimčo a tak to není s kým probírat, moje starosti radosti nikoho nezajímají 🙂

melien
autor
8. dub 2015

@joanullinka Tak nám něco o sobě pověz.... jaký byl dnešní den třeba? 🙂 🙂

melien
autor
8. dub 2015

@petrasipkova1 Jojo s tím, že není s kým probírat těhotenství v okolí to taky souhlasím... přece jen kamarádky co mám mají už starší děti.. a jiné co ještě děti nemají to zase nechtějí řešit.... Je to divné...

joanullinka
8. dub 2015

Mám už osmiletého klučinu.Teď jsem těhotná podruhé a jsem na neschopence.

melien
autor
8. dub 2015

@joanullinka Takže už vám začalo doma školní období.. =) jaké to je se vrátit zpět a zase psát domácí úkoly.... 😉 😉 😉

melien
autor
9. dub 2015

Ahojky holky, jak jste si užily dnešní krásný a slunečný den?? 🙂 🙂 🙂
Já jsem toho využila a vyrazila jsem na procházku a bylo to úplně super... člověk má hned takovou lepší náladu... a vidí všechno tak pozitivně... já miluji tohle počasí.. jaro léto to je prostě moje... 🙂 😉 😉 😉 😉

mazlik1
9. dub 2015

Též jsem se šla projít a večer završila nezdravě 😀 bramborovými plackami 😀 už jsem je dlouho neměla

melien
autor
9. dub 2015

@mazlik1 proč bychom si v těhotenství nedopřáli nějaké ty dobroty... a po te procházce přece jen jednomu vyhládne.. 🙂 Takže bych slovo nezdravě ani nepouživala... 😀 😀

mazlik1
9. dub 2015

Noo 😀 k obědu byla topinka s vajíčkem. Některé těhulky by mě hnaly 😀 ale teď to napravuji jablíčkem.. Uvidíme co na to cvrček. Dneska mě moc nekope 😠 😀

melien
autor
9. dub 2015

Já si myslím, že každý extrém je špatný... jez na co máš chuť, ono si tělo samo řekne o to co potřebuje.. a pokud se to nějak nepřehání tak co... 🙂 vždyť těhotenství je nejkrásnější období ženy... takže si ho vychutnávej naplno se vším všudy... 🙂 to co je bez výčitek je vždy to nejlepší.. 🙂

mazlik1
9. dub 2015

😉 snažím se. Už znáš pohlaví popř máš jména? 😎

melien
autor
9. dub 2015

Máme prcka stydlivku takže se nám zatím nechtěl ukázat, ale 20 jdeme ne ultrazvuk ak snad potvůrka malá už nás nebude dál napínat, ale zatím si myslíme, že to bude holka.. ale uvidíme... Jinak jména máme tak na pul... Klučičí je jasné Daniel.. ještě se mi líbí Samuel ale ten má svátek v terminu porodu a to mu nechci udělat.. a holčička tam se nemůžeme ještě rozhodnou... zatím máme Tereza, Izabela, Sylva, Barbora... Tereza se ale jmenuje od sestřenice dcerka, takže to jsme vyřadily bohužel... A jak to máš ty?? 🙂 🙂

mazlik1
9. dub 2015

Pohlaví se snad dozvím na ultrazvuku (2 trimestr)někdy 21 dubna. jména Filip a zřejmě Adélka. Chtěla jsem Terezii ale manžel chtěl Terezu..takže jsme vymysleli Adélku 🙂, ale typujeme to na chlapečka 😀 už tě kope?

melien
autor
9. dub 2015

Nevěřila jsem že vymyslet jméno bude tak náročné... pravda to klučičí bylo hned, ale ta holka, ta nám dá ještě zabrat.. i když Izabelka To asi vyhraje.. 🙂 🙂 Začínám už něco cítit nevím jestli je to kopání spíš jako by takové bublinky tam mám... teď zrovna je dost aktivní... 😉 mám s toho takový zvláštní pocit... 🙂 🙂 těšíš se na to že budeš miminko cítit a všeobecně že budeš těhotná.. a pak ti to příjde takové neskutečné, že v bříšku opravdu máš človíčka... 🙂 🙂 připadám si jako dítě co objevuje nové... 😉 😉 😉

mazlik1
9. dub 2015

😀 mi už sem tam dá pěkný kopanec ale jinak to bývají bublinky 🙂 má svůj čas kolem odpoledne -teda zatím. Pro mě je težké odolávat nakupování. Mamka mi sice nakoupila oblečky a něco mám po manželovi,ale nekoupila jsem sama nic. Prý mám ještě čas 😠

melien
autor
9. dub 2015

Neboj se já si myslím, že si těch kopanců ještě užijeme dostatečně... přece jen 20 týdnů je 20 týdnů.. 🙂 🙂 Já zatím taky ještě nic nekupuji i když bych ráda alespoň něco malého pro radost.. ale když ještě nevíme co to je.. je to takové blbé .. ale je pravda že já hodně věcí budu mít od švagrové má rok a pul stare dvojčátka.. kluky, takže mi slíbila že mi spousty věci dá... takže mi trochu odlehčí finančně... budu se spíše zaměřovat na hračky a kosmetiku a takhle.. =) ale je pravda, že je ještě čas... ale člověku to nedá... 🙂 🙂 🙂

mazlik1
9. dub 2015

Právě 😀 ale už pomalu tlačím na pilu..tak snad se brzo dočkám. Budeš látkovat nebo papírovat?

starbucks
10. dub 2015

@melien mě popadl jarní amok, tak jsem začala uklízet a po pár hodinách jsem si za to málem nafackovala. Bolelo mě všechno a hlavně bříško, takže jsme až do večera ležela s nohama nahoře... 🙂