Kamarádka těhulka na drb a tak 🙂

melien
7. dub 2015

Ahojky holky, hledám nějakou novou kamarádku, která by byla na tom podobně jako já.. těhulka... abychom si mohli navzájem poradit nebo třeba jen podrbat....
A přečkat to těhotenství spolu .... Jsem poprvé těhotná a bohužel na neschopence tak je to doma dlouhé, když okolí pracuje...

melien
autor
10. dub 2015

@mazlik1 Neboj se dočkáš se.... 🙂 všechno to teď uteče jak voda a za chvilku budou malošci na světě.. =)
A látkovat nebudu, ja jsem spíše pohodlnější maminka... a jednorázové plenky jsou pro mě lepší... jak ty jsi se v tomhle směru rozhodla??

melien
autor
10. dub 2015

@starbucks Já bych se taky dala do uklidu, ale máme doma teď trochu stavbu takže to nemá vůbec smysl.. zatím odpočívám.. za měsíc mi nastane směna... 🙂

starbucks
10. dub 2015

@melien tak já jsem uklízela zatím jen náš pokojík. Děláme rozsáhlou rekonstrukci domečku a zatím bydlíme u tchýně a tady teďmáme jen jeden pokojík. Já už se té "směny" jak říkáš u nás na baráčku nedočkám. hotovo bude tak v červnu/červenci a to už se budu jen valit, natož abych něco dělala :D

melien
autor
10. dub 2015

To já se asi neudržím a pokud to pujde budu v pohybu co nejdéle to půjde... ono mi možná ani nic jineho nezbyde.. ale máme výhodu že máme domeček na patro, takže teď se pracuje dole a pak se to za měsíc vymění, takže mám relativně jako by pořád dva pokoje obyvatelné, i když teď mi ta kuchyň šílené chybí... 🙂 Nevěřila jsem že by mi mohla kuchyň takhle chybět.. 😒 Nicméne, pořád chodím a utírám prach, nadruhou stranu, alespoň nějakou činnost teď mám.. 🙂 🙂

mazlik1
10. dub 2015

@melien já budu látkovat..až kdyby mi to nešlo tak zvolím papírovky 😠 ale jako zdravotníkovi se mi tato možnost moc nelíbí 😀 a poleze to do peněz. Látkovky - čtvercové jsem dostala..takže zbývá dokoupit svrchní kalhotky a asi separační. Ale sem tam papírovky použiju..na delší cestu atd

melien
autor
10. dub 2015

@mazlik1 Já si myslím, že obě možnosti mají svoje vydaje.. látkovaní máš zase praní (takže voda, energie, prací prášek, teď aby ti to stačilo schnout) jednorázove si sice zaplatíš, ale zase podle mě máš víc pohodlí.. no nevím no je to asi věc názoru, pokud jde o tu finanční část.... 🙂

mazlik1
10. dub 2015

@melien však jo. Uvidíme po čase..jak to pujde. 🙂

melien
autor
10. dub 2015

@mazlik1 samozřejmě Tě od toho nechci zrazovat.... 🙂 🙂
A co bříško, jak ti roste? je to už hodně vidět? 🙂 🙂

mazlik1
10. dub 2015

Jen v tričku vidět je. V kalhotech se schovává. 🙂 co u tebe?

melien
autor
10. dub 2015

u mě už je to trochu vidět v kalhotech a v tričku.. nosím teda už těhotenský kalhoty,.. je to strašně pohodlné... ale vyskočilo mi to během tydne to bříško, tak uvidíme jak to pujde dál... 🙂 🙂

mazlik1
10. dub 2015

Já mám obyč ale za to dost volné a vysoké. Proto se bříško schovává 😀 ještě že už je tepleji..jinak bych asi musela zainvestovat do ryflí. Ty už neobleču :-/

melien
autor
10. dub 2015

To já zatím všechny obleču, ale tlačí mě pod břichem když v nich delí dobu sedím takže jsem už šla do těch těhotenských, ale taky jsem nechtěla za to utrácet tak jsem sedla na bazary na netu a mám jedny za 360 a jedny 180 a jsou perfektní... trička ty neřeším v lete stejně budu nosit tilka, takže jsem si koupila o číslo větší to by mělo stačit.. =) ráda se pochlubím bříškem.. 🙂 🙂 🙂

melounek89
10. dub 2015

Ahojky, můžu se přidat ? Taky jsem na PN a ty dopoledne do vycházek jsou fáááákt strašně dlouhý :/ Hlavně když už je venku tak krásně, odpočítávám minuty do vycházek 🙂 Jsem z Teplice a taky čekám první miminko...

mazlik1
10. dub 2015

@melien taky trika neřeším. Větší velikost a je to 🙂 ale budu muset muže zatáhnou do obchodu s podprsenkami. To bude mít radost 😀 kupovala jsem nedávno..než jsem zjistila že čekáme cvrčka

melien
autor
10. dub 2015

@melounek89 Ahojky, určitě se můžeš přidat.... =) taky mám vycházky až odpoledne takže rána josu taky taková dlouhá.. i když je pravda že jsem se naučila teď vyspávat až do půl desáté. 😀 😀 musím se trochu naspat.. =)
A už víte co to bude? =) tedy pokud si to nenecháte jako překvapení.. 🙂 🙂

melien
autor
10. dub 2015

@mazlik1 No ty podprsenky to si asi užijeme.. mě se zatím jen spíš jakoby zpevnily než že by se mi zvětšily... takže zatím si vystačím ze starými, ale taky se tomu nevyhnu podle mě se to pak po porodu bude zvětšovat...
nedruhouu stranu, muže být manžel rád ne? spodní prádlo nakupovat se svou ženou.. a ještě ke všemu větší velikost.. =) vždyť to musí být fajn... 😀 😀 😀

mazlik1
10. dub 2015

Nesnáší nákupy 😀 prostě chlap. Ono jde spíše o obvod než velikost. Ale co 😀 snad jej dokopu ať si taky něco koupí- pochopitelně ne podprdu 😀

melien
autor
10. dub 2015

@mazlik1 Musíš mu za to slíbit nějakou odměnu ... a vysvětlit mu, že to ani tak neděla pro Tebe ale hlavně pro to malé... 🙂 🙂 🙂 🙂 Jsme ženy a my to vždy umíme ukecat.. 😝 😝 😝

melounek89
10. dub 2015

@melien My jdeme v úterý na nějakej spešl ultrazvuk ve 13. týdnu a tam nám možná řeknou jestli čekáme Karolínku nebo Vašíka 😉 Teda když se k nám mimísek nebude točit prdelkou 🙂 Určitě to vědět chceme už kvůli oblečkům a výbavičce...i když teda kamarádce tvrdily celou dobu, že čeká holčičku a má 3-letýho klučinu :D Kolikátý týden jsi ty ?

mazlik1
10. dub 2015

@melien přesně 🙂 něco už mě napadne. Ty máš manžela nebo přítele ?

melien
autor
10. dub 2015

@melounek89 Jojo to je genetické vyšetření kde se zjiťtuje downův syndrom a rozštěpy.. taky jsem ho absolvolala, i když si to člověk musí zapaltit, tak má alespoň větší jistotu, že mimiško bude zdravé.
Já jsem teď ve 20tt mám polovinu za sebou.. 🙂 A zatím se nám ještě neukázalo, máme stydlíny tak si myslím že to bude holka... 🙂 🙂 🙂 20.dubna jdeme na další ultrazvuk... tak snad už se nám bobišek ukáže.. 🙂 🙂 🙂 už nás napíná dost... 🙂 🙂

melounek89
10. dub 2015

@melien Já to mám naštěstí ordinováno od Dr. takže jsem platila jen 500 za ty odběry a ultrazvuk mám přes pojišťovnu, navíc VZP na to i přispívá...20 týden, to je paráda 🙂 Já jsem ještě takovej strašpytlík, miminko čekám díky IVF takže pořád trochu strach, obavy aby vše dobře dopadlo 😉

melien
autor
10. dub 2015

@mazlik1 Mám přítele... manželství je u mého přítele bráno jako by zbytečné... ale slíbil mi že jednou si mě vezme... =) Dělám si z něj strandu, že vím že až na starý kolena.. 😀 😀 😀 😀 😀 ale tak snad se dočkám dřív... vyhýbám se tomuto tématu, je ten typ co se blokne když ho do něčeho nutím... ale věřím, že třeba ještě budu překvapená... 🙂 🙂 jsem ráda, že jsem si alespoň zatím pořídily to miminko, což taky byl trochu boj, ale nakonec dospěl k názoru, že když už je mu 30 tak by už asi přece jen měl tu rodinu mít.. 🙂 🙂 chci být mladou maminkou, abych si ještě ten život mohla pořádně s nimi vychutnat.. 🙂 🙂

melien
autor
10. dub 2015

@melounek89 Jo taky jsem u VZP a taky mi na to dali 500Kč.. aha takže ty to máš spíš trošku jako by rizikové... tak to potom máš tyhle výhody že máš ty vyšetření hrazené což je fajne... je fajn že se ty pojištovny snaží pomáhat... a tvoje obavy se samozřejmě dají chápat.. ale já osobně jsem názoru, že vše je o psychice, takže určitě se snaž hodit do pohody, nemysli na ty špatné věci, ale na hezké a pozitivní.. a vždy když přijde nějaký strach, tak si udělej něčím radost.. 🙂 budeme držet plečky, aby všechno bylo fajn... 🙂 🙂

melounek89
10. dub 2015

@melien Beru to tak, že první trimestr je rizikovej pro každou maminu takže teď už jen ten ultrazvuk, který jak věřím dopadne dobře a budeme se naplno těšit 😉 Mě stačí na pohodu sluníčko, procházky a hned je mi líp 🙂 Děkuju za podporu ... Budu končit, venku krásně a za čtvrt hoďky mi začínají vycházky tak se jdu projít 😉 Zatím se mějte a opatrujte se

melien
autor
10. dub 2015

@melounek89 Jojo to je ten správný přistup, taky jsem měla ten prvni trimestr strach.. a jsem ráda, že je vše v pořádku.. Taky vyrážím ven, užit si hezkého dne.. =) taky se opatruj... 🙂

mazlik1
10. dub 2015

@melien Uvidíš..třeba tě požádá až prcek bude venku. takže ti je Kolik? - jsem zvědavina. Taky se chystám ven. Jedem omrknout pozemek na stavění domečku a pokud takto bude i zítra tak opět vzhůru autím na výlet. Dokud ještě mohu 😀

melien
autor
10. dub 2015

@mazlik1 Mě bude v záři 27 ...vždycky jsem chtěla stihnout prvního prcka do 25, tak zase takový skluz nemám.. =) však se ptej to nevadí.. alespoň tu řeč nestojí.....

melien
autor
10. dub 2015

Holky řeknu vám dvě a pul hodiny jsem teď chodila po obchodech se nábytkem a jsem úplně vyřízena... koukala jsem na inspiraci do jakých barev si udělat kuchyňskou linku a obyvací stěnu.. a koukala jsem i na nové židle do jídelny.. řěknu vám za ty židle to jsou pálky jako prase... jsem s toho až úplně zdrchaná .... chci si pořídit šest židlí, ale s těma cenama, nevím nevím teda.. a pak to zabyla když jsem se mrkla kolik stojí kovové garnyže, máme třímetrové okna takže jsou to taky pálky jako svina.. takové prkotiny a dražší než ty židle.. těšila jsem si jak si ten domeček vybavíme a jsme teprve na začátku a já už jsem vyřízená.. 😖 asi jsem moc náročná... 😀 😀

mazlik1
10. dub 2015

@melien nestraš..nás to bude časem taky čekat 😠