Kamarádka těhulka na drb a tak 🙂

melien
7. dub 2015

Ahojky holky, hledám nějakou novou kamarádku, která by byla na tom podobně jako já.. těhulka... abychom si mohli navzájem poradit nebo třeba jen podrbat....
A přečkat to těhotenství spolu .... Jsem poprvé těhotná a bohužel na neschopence tak je to doma dlouhé, když okolí pracuje...

melien
autor
10. dub 2015

@mazlik1 nestraším, jen říkám co jsem sama dneska objevila.. no tak člověk se asi musí dívat za včas a opravdu využít každé akce.. 🙂 je pravda, že zatím bude fajn když toho nabydku nebude zase tak překážet... 😀 😀

petrasipkova1
10. dub 2015

@melien Ahojky holky, tak jsem se teď vrátila z Prahy, byly jsme na kontrole, tak se musim pochlubit s naší princeznou, už je hlavičkou dolu, tak doufám, že už tak zůstane, má krásných 1072 g, porodní odhad 3200 g, a už teď je to nejhezčí miminko na světě 😀 samozřejmě pro nás 😉

Jinak dům jsme stavěli taky, začali jsme v roce 2011, a pořád doděláváme, teď zrovna manžel dodělává koupelnu v patře, abychom mohli mít už ložnici v patře, teď spíme v přízemí kde je malý pokojík, kam bysme se s postýlkou nevešli. 😉 Zařizování domu je to nejhorší, protože peníze po stavbě už nejsou a tak to nejde jak bych chtěla, ale i tak jsme štastní, že jsme ve svém 🙂

melien
autor
10. dub 2015

@petrasipkova1 Krásná je beruška, krásná, je fajn, že je všechno v pořádku... 🙂 🙂 🙂
My tedy rekonstruujeme starší domeček, co zdědil přítel, takže je tu práce ještě tak na xlet, ale je fajn že je tu velký dvůr a hlavně zaharada, takže jsme oba spokojeni... hlavně jak říkáš že bydlíme sami... teď je to trošku bojovnější tady, ale jsem mladí takže si myslím, že to musíme všechno zvládnout.. a co nás nezabije to nás musí posílit... =)

petrasipkova1
10. dub 2015

@melien Díky 🙂 Tak alespoň máte kde bydlet a můžete opravovat podle svých možností, to je výhoda rekonstrukce 🙂 , my museli udělat všechno hned, takže nic moc, ale naštěstí už moc nechybí a zbytek holt musí počkat jako zahrada atd., hlavně že bydlíme 🙂

melien
autor
10. dub 2015

@petrasipkova1 Jojo tak v tom máš pravdu ale je tu hodně věci co se musí udělat a tou největší je asi střecha a okna... ještě si docela makneme, abychom to všechno stihli do terminu, ale já věřím že to vše vyjde.. a že nakonec bude jen a jen spokojeni.. =)

melien
autor
13. dub 2015

Ahoj holky tak jak jste si užily ten uplynulý krásný víkend.. proběhli nějaké výlety nebo první grilovačky.. 🙂 🙂
Já jsem byla celý víkend na zahrádce a užívala jsem si sluníčka a trochu tu svojí zahrádku zvelebovala, dokoce jsem i trochu chytla brvu.. 🙂 a patříme mezi ty co si nenechali ujít první grilování.. to byla paráda.. 🙂 🙂

mazlik1
13. dub 2015

@melien taky jsem chtěla opékat..ale tchyně byla proti..že je ještě chladno :-/ ale naštěstí na výletě neměla kecy proti první zmrzlině 😀

ipkh
13. dub 2015

Tak my jsme se doma take pustili do prace na zahrade, pul skleniku zasazeno, asi 120 rajcat rozdeleno do kelimku, prvni parky na ohni taky byli.
Ja dneska polehavam, citim podbrisek... Doufam, ze jserm to neprehnala, fakt jsem se snazila setrit a zapojit i zbytek rodiny...

melien
autor
13. dub 2015

Tak je pravda, že jsem taky spíš už kolem páté začali, protože večer už byla fakt zima, ale bylo tu super i tak.. 🙂 🙂 🙂 ale zmrzlinku bych si taky dala, uplně jsi mi udělal chutě.. 🙂 🙂 🙂

melien
autor
13. dub 2015

@ipkh Tedá 120 rajčat?? 🙂 🙂 to s tím chodíte ale do trhu pak ne?? 🙂 🙂 ja jsem ted zatím okopvala česnek a chystala jsem si zahonek na jahudky.... ale kvitečka jsem si hlavně sázela do květníku.. 🙂 🙂 to já můžu.. přitel řezal s jeho otcem dřevo tak jsem pak šla taky pomáhat, myslela jsem si že mi taky bude druhy den bolet břicho, ale překvapivě v pohodě, hold drobek musí trénovat 🙂 🙂 🙂
Udělej si dneska odpočinkovej den.. a uvidíš že to bude v pohodě... 🙂 🙂

mazlik1
13. dub 2015

@melien ;) byla báječná..na to že jsme si ji dávali před 7 večer 😀 bylo potřeba se před zpáteční cestou autem nějak nabít 😀

melien
autor
13. dub 2015

@mazlik1 🙂 když je chuť tak je prostě chuť s tím nic neuděláš.. 🙂 🙂

mazlik1
13. dub 2015

@melien to jo..a nejhorší je,když tě chytí třeba večer a doma toho moc není 😀

melien
autor
13. dub 2015

@mazlik1 Tak tohle naštěstí často nemám... což je vlastně dobře... 🙂 🙂 většinou se o tom musí třeba začít mluvit nebo tak... ale nemám takové ty chutě jako že prostě zničeho nic na něco dostanu chuť a musím to nutně mit.. to měla moje švagrová, ta říkala, že byla schopná k kvůli tomu i brečet... 😀 😀 😀 😀

mazlik1
13. dub 2015

@melien to já naštěstí taky ne 😀 a když už náhodou tak si to dopřeji dotatečně. Teďka někdy si dám rakvičky se šlehačkou a později vafle (ale ty kdo ví kdy) možná na oslavu pokud vše dobře dopadne na druhotrimestrálním screningu. Mám z něj trochu nervičky. Na prvním jsem nebyla

ipkh
13. dub 2015

@melien sazet jich budu na druhou pulku skleniku uz jen tak 30. Zbytek rozdam po rodine a znamych... To je tak, kdyz si neco nasejes a za par dnu dostanes misto 10 pozadovanych vzrostlych tak 25... Doma nas je 7 a z toho 5 chlapu, tak se vse sni...
Dopoledne odpocivam,navareno mam ze vcera. V poledne, az me zacnou vychazky,tak se chci otocit do lidlu a odpoledne musim na rodicak tomu mladsimu, tak doufam, ze tam nebudu nikde dlouho stat na chodbe, maji to jen jako konzultace, ne spolecnou schuzku... A zitra tomu starsimu, tam je to ale domluvene na cas.

melien
autor
13. dub 2015

@mazlik1 taky se snažím si sladké dávat spíše za odměnu protože bych se taky pak za chvilku nemusela hnout, ale je pravda, že teď už ty chutě nejsou tak zle na to sladké jak na začatku těhu.. takže se mi i ulevilo.. občas si dám nějakou dobrotu.. 🙂
Taky když jsem šla na tu prvni genetiku jak jsem byla nervozní, noc předtím jsem i nespala, ale pak jsem si řekla, prostě že to bude určitě v pohodě.. a bylo..=) pak jsme si zašli s přítelem na výborný oběd.. =) 🙂 🙂

melien
autor
13. dub 2015

@ipkh Tak jak mate vlekou rodinu tak to je pravda to se ztratí ani člověk neví jak.. =)
Vidím, že lidl boduje dneska na všech frontách 🙂 🙂 taky se tam teda chystám i když nevím jestli ještě dneska. na druhou stranu aby tam ještě něco zbylo... 😀 😀 😀 mám dneska v planu procházku z kamaradkou z vesnice.. má 2letou holčičku, je to teda číslo, takže si asi dneska zase zařádíme... =)

mazlik1
13. dub 2015

Já zase mám raději slané 🙂
nějak holt bude..navíc tam jdu sama.
@melien

mazlik1
13. dub 2015

@melien 😀 já tam dnes vyslala manžela (pokud mu vyjde čas) minule tam měli moje oblíbené jablíčka. A globus kde je prodavají máme daleko :-/

ipkh
13. dub 2015

Zname me rikaly, ze pokud nesezenu v Lidlu co chci v den akce, je to dobre zkusit to jeste tak dva dny po pocatku, ze spousta lidi toho koupi vic a doma pi vyzkouseni vraci... 😉

melien
autor
13. dub 2015

@mazlik1 Uvidíš, že to bude v pohodě... 🙂 nas čeka další genetika v pondělí... těšíme se, že malé zase uvidíme, a že snad už se nám ukáže... radi bychom už věděli, co to je.. 🙂 🙂
Ja si nějak nemužu dovolit vyslat přítele, on nakupování nesnáší, takže zatím ještě jezdím sama, ale už se mi parkrát taky udělalo zle, tak zachvilku mu nezbyde než jezdit semnou..

melien
autor
13. dub 2015

@ipkh tak to je užitečná informace..=) takže se ještě tedy nevzdávám, a taky vyrazím ... =) udělat si radost.. =)

mazlik1
13. dub 2015

@melien to asi žádný chlap.. Též bych ráda znala pohlaví. Tak snad mi jej už řeknou.

melien
autor
13. dub 2015

nevím, občas mám pocit, že se to těhotenství táhne.. už bych nejraději toho drobka měla vedle sebe... 🙂 🙂 🙂

mazlik1
13. dub 2015

Souhlasím 🙂 alespoň už cítím kopanečky. Tak je to hned lepší..teda pokud se neusadí na nějakém špstném místě..to jej pak musím trošku popohnat 🙂)

melien
autor
13. dub 2015

tak muj drobek zase až tak bych řekla necestuje.. spíš jako se tak převrací... ale ještě se mi nestalo že by mi třeba nějak blbe sedl nebo tak.... zatím teda.. 🙂 🙂 🙂

mazlik1
13. dub 2015

jsou to jen vyjímky, ale je to sranda 😀

melien
autor
13. dub 2015

už teď musíme vědět že je máme... 🙂 🙂 🙂

mazlik1
13. dub 2015

😉