Kámoš. Napsat a omluvit se mu?

nikolapokutova
6. srp 2020

Dobrý den, včera večer jsem tu přidávala příspěvek i s fotkami zpráv, některé lidé mi na to psali že toho kamaráda ztrácím i jako kámoše tak i jako přítele že s ním mám jít ven a vyříkat si to.. Děkuji že jste mi aspoň takhle trošičku poradili, i s Hejty 😃...
Myslíte že bych mu měla napsat omluvit se mu? Nebo to nechat plavat a čekat než napíše sám?🙄 Já vím že je blbý to psát na sociální sítě ale já nevím jak si poradit, všechno co napíšu nebo si poradím sama je špatně 🙄
Budu ráda za odpověď..🤭

marti89
6. srp 2020

Nevím, co jste si provedli, ale pokud to má být usmíření na úrovni, tak si to snad vyříkáte osobně a omluva bude také do očí. Poslat omluvu přes sociální síť nebo smskou, je jako se tak rozejít - snadné, ale ubohé.

kajalka
6. srp 2020

Už aby začla škola.. 🙄

sarkoc
6. srp 2020

@marti89 přesně, takhle se se mnou rozešel ex - po Skypu...po sedmi letech! Slaboch...je to teď už sedm let a doteď mě neštve to, že to skončilo, šlo to do kopru už dlouho, ale jak to skončilo...

nikolapokutova
autor
6. srp 2020

@kajalka Co je na tom že chci poradit? A jestli vám něco vadí tak proč to čtete? Vidím že na téhle stránce jen jsou hejty.. to je stejný jako kdybych já vám napsala ,, Už aby jste šla do práce nebo nemáte nic jiného na práci tak musíte být na sociální síti,,😃😃 trošku blbost ne? To potom od čeho je tato stránka? A nepište mi že je pro Matky Atd.. četla jsem že se tady člověk může ze vším svěřit takže tak..

malenka3
6. srp 2020

A kolik že ti teda je?
Ty rady zněly jasně, z očí do očí. Takže se s ním sejdi a řekni mu, co máš na srdci, písemný projev není tvoje silná stránka 🤦‍♀️

zelenaesmolda
6. srp 2020

@nikolapokutova
o co slo?muzes hodit odkaz na puvodni diskuzi?

sudylichozrout
6. srp 2020

@nikolapokutova Divna a svym zpusobem zvracena doba, kdyz se tak dulezite veci jako jsou vztahy, resi, uzaviraji a bori online chatem.
Zkus vylezt z te vasi WhatsApp bubliny, prestan zirat do placky a rekni mu to do oci. Tak se to delalo tisice let a je to overeny zpusob komunikace. Ten nejlepsi.

sudylichozrout
6. srp 2020

@zelenaesmolda Pubertalni debata dvou mladat na WhatsApp. Pravopis desny, obsah nepochopitelny. Vice mene slo ale o to, ze on se naprdnul, protoze z nej slecinka dela dlouhodobe trotla a taha ho za fusekli.

zelenaesmolda
6. srp 2020

@sudylichozrout
jakoze on chce vic a ona ne?

sudylichozrout
6. srp 2020

@zelenaesmolda On chce ne vic, ale chce. Asi se do ni zamiloval a ona toho do jiste miry zneuzivala a balila okate i jine kluky. Pubertalni klasika. Drzela ho u sebe, ale odmitala a kdyz on uz se zacal cukat, tak zacala fnukat.

zelenaesmolda
6. srp 2020

@sudylichozrout
no,asi nevi co chce.rekla bych,ze plati stare zname,ze si uvedomi co mela az kdyz o to prijde.bohuzel to neni pouze pubertalni zalezitost a ma to tak spousta dospelych

orisek56
6. srp 2020

Nevím o co šlo, ale co chceš psát po sociálních sítích, když máš problém s pisemnym vyjádřením? Sorac...... Ale já si to musela dvakrát přečíst. Nebo se domlouvejte posunky, to byla take komunikace ještě před clovekem Homo ksichtokniha a Homo sdruzovatel. To dáš.....