Kávovar Nescafe Dolce Gusto. Máte zkušenost?

martek
3. črc 2008

Ahoj holky, nemamte nektera tenhle kavovar????
docela o nem uvazuji, ale zajima mne osobni zkusennost...
diky
martek 😉

mikijana
25. črc 2009

nevím co to je K+B? 😅 jo já měla odpoledne 🙂

sisstin
25. črc 2009

mikjana: to je obchod s elektronikou, a mají tam i kávovary 😉 tady to maj fakt všude, ale mizernej výběr..furt je to latte a capucino, chococino a pak ty pressa, což já nepiju..mně tyhle silný kafe nechutnaj...ale mocca nebo ice, to jsem nikde na živo neviděla ještě 😖

mikijana
25. črc 2009

aha tak já to nakupuju v supermarketech.....a ty novinky už tam taky mají, ale jak kde

markettka
27. črc 2009

Tak už mám taky doma, nakonec jsem se rozhodla pro loňský model. Letošní je sice hezčí, ale zase nemusím dát za krásu o 1000 kaček víc 😉 .

Zatím spokojenost, rychle hotové, dobroučké 🙂

svetruska
27. črc 2009

Ahojky holky,

tak ja ho pouzivam denne ale myslim, ze celkem draho vychazeji ty naplne kdyz si spocitam , ze za 120 kc si udelam jen 8 latte 😠 ...no kazdopripadne jsou z dolce kavy opravdu moc dobre ale cenove nic moc... 😵
takze kdybych mela rozhodovat ja nekoupila bych si ho ...na dobrou kavu si muzu zajit s kamaradkou do kavarny a normo kava doma mi taky chutna - uplne nejvic, kdyz mi ji manza udela 😀

markettka
27. črc 2009

Jj, kapsle jsou poměrně drahý. Doufám, že by třeba mohli jít s cenou dolů 🙂 jak naivní 🙂...

K nám courá poměrně dost návštěv a vařit pořád dokola turka a rozpustný mě nějak neokouzluje a stejně to skoro nikdo už nechce. Vypije se u nás spíš dost čaje. Myslím, že s tímhle bych mohla mít trochu úspěch 🙂. Uvidíme

Zajít do kavárny s kámoškou je pro mě zase o něčem jiným, pěkná atmosféra, atd... ale latté za 65 taky nic levnýho 😢 ale zase mňamka

markettka
27. črc 2009

Uvidíme, co budu říkat za půl roku 😉

pavlinka3
18. zář 2009

ahoj uvažuju, že ho koupít manželovi ke 30.narozeninám......máme starej presovač, kterej se super na klasiku, ale takový ty vychytávky se mi zdají lepší právě z tohoto....asi do toho půjdu, ještě ale prosím nějaké reference, ale jde mi spíš o to, jak jste spokojený s jeho chodem (údržba, hlučnost, poruchovost....atd.) 🙂

luucia
18. zář 2009

Ahojky, my ho máme skoro 2 roky a všechno v pohodě 😉 čistit se nemusí, zatím nebyl rozbitej a hlučnej malinko je, ale trvá to chvilku 😉 Já už si to bez něj nedokážu představit 😵 miluju Laté a v zimě horkou čokoládu 😵

draga
18. zář 2009

holky tak co pořád jste z toho nadšený? já mám moc ráda dobrý kafe a rozmýšlím se rozmýšlím, chci si koupit presovač jako dárek ale odrazujou mě kapsle jak je to? a co když máme tvrdou vodu? můžu vařit rovnou z ní? nefiltruju...prosííím rady díky

luucia
18. zář 2009

Drago, já jsem pořád nadšená 😉 ale já nejsem úplně milovník dobrý kávy 😉 já radši Laté a tak 😉 s tou tvrdou vodou neporadím 😒 jako, jestli piješ jen preso, tak tohle nevyužiješ a radši bych koupila dobrý presovač 😉

medvik
18. zář 2009

V Bille to teď mají za 1999 Kč + bonus body (ev. spousta Billa bodů). Jen nevím, mám-li to kupovat - co když ty kapsle přestanou vyrábět?

draga
18. zář 2009

luucia já právě jako mám ráda latté ale i preso jen tak s mlíčkem...no přemýšlím...počítám ...pročítám 😀

kalina
18. zář 2009

holky máme ho 3 měsíce,spokojenost 🙂

musko
19. zář 2009

Draga, u nás je tvrdá voda - takže dostať kúpiť špec. odvápňovač na preso a kávovary od Melity. Inak mám DG už druhý rok a super, znamu som nakazila tak, že to nakoniec kúpila celú rodinu 😉

womenne
19. zář 2009

Draga tak ja budem asi jedina ale mne to prestalo chutit,tak som po nom tužila a ked ho mam tak nepijem zneho kavu,Zato moj muž riadne a to predtym kavu nepil teraz každy den.

Teraz by som chcela už iny,a určite nie na kapsule,počkam si do novej kuchyne a dam si vstavany.

pavlinka3
19. zář 2009

tak holky díky za názory.....jsem se rozhodla, že ho manželovi koupím.....na preso máme ten starší presovač a tenhle bude na takový ty mňamky jednou za čas 🙂 a co se týká těch kapslí, tak si myslím, že se vyrábět nepřestanou, když už se prodává tak dlouho a lidi to pořád kupujou 😉

petra.vavra
20. zář 2009

ahoj, my ho máme cca dva roky a jsme s ním moc spokojení. koupila jsem ho přes internet a výborná cena (tehdy to bylo do 3 tisíc) a pán mi to dovezl až domů. Na kávičku ke mě chodí kamarádky, protože jim moc chutná. Mě teda nejvíc Ice kafe, to je lahůdka.

monika6e
20. zář 2009

Tak přiznávám, že Dolce Gusto mě ani v nejmenším neoslovilo. Umělé nedobré kafe, brr. Ale je to jen názor, třeba mám splašený chuťový buňky 🙂 Rozhodně nedám dopustit na klasický pressovač. Máme takový ten automatický, a na zrnkové kafe. Je to bomba. Dá se tam udělat i mlíčná pěna, takže ani lattéčko není problém. A je to super! Navíc když to vezmu do detailů - PC je sice vyšší, ale když pak sečtu provoz (nemusí se kupovat zrovna ta nejdražší káva), tak to nakonec vyjde daleko lépe než DG...

liliana32
12. kvě 2010
cherryann
13. čer 2011

@monika6e No jo no, já když čtu toto http://www.kavovary.info/clanky/perfektni-salek..., tak bych také chtěla pressovač, ale zatím stačí i kapsle 🙂 Zas tak moc kávy nepijeme, aby se to nevyplatilo a já jsem mlsoun, líbí se mi ty kapsle s příchutí 🙂

maja3.s
27. lis 2011

Ahoj holky. Máte někdo DG creative? Je to ten s tím displejem...a jak jste spokojené?
Děkuji 😉

maja3.s
4. pro 2011

Jééé...tak to je škoda, že nikdo...pořád nevím, jestli ho koupit... 😒