• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kávovar Nescafe Dolce Gusto. Máte zkušenost?

4. prosince 2011 
nevím co to je K+B? :sweat_smile: jo já měla odpoledne :slight_smile:
25. črc 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikjana: to je obchod s elektronikou, a mají tam i kávovary :wink: tady to maj fakt všude, ale mizernej výběr..furt je to latte a capucino, chococino a pak ty pressa, což já nepiju..mně tyhle silný kafe nechutnaj...ale mocca nebo ice, to jsem nikde na živo neviděla ještě :confounded:
25. črc 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak já to nakupuju v supermarketech.....a ty novinky už tam taky mají, ale jak kde
25. črc 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám taky doma, nakonec jsem se rozhodla pro loňský model. Letošní je sice hezčí, ale zase nemusím dát za krásu o 1000 kaček víc :wink: .

Zatím spokojenost, rychle hotové, dobroučké :slight_smile:
27. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak ja ho pouzivam denne ale myslim, ze celkem draho vychazeji ty naplne kdyz si spocitam , ze za 120 kc si udelam jen 8 latte :angry: ...no kazdopripadne jsou z dolce kavy opravdu moc dobre ale cenove nic moc... :dizzy_face:
takze kdybych mela rozhodovat ja nekoupila bych si ho ...na dobrou kavu si muzu zajit s kamaradkou do kavarny a normo kava doma mi taky chutna - uplne nejvic, kdyz mi ji manza udela :grinning:
27. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, kapsle jsou poměrně drahý. Doufám, že by třeba mohli jít s cenou dolů :slight_smile: jak naivní :slight_smile:...

K nám courá poměrně dost návštěv a vařit pořád dokola turka a rozpustný mě nějak neokouzluje a stejně to skoro nikdo už nechce. Vypije se u nás spíš dost čaje. Myslím, že s tímhle bych mohla mít trochu úspěch :slight_smile:. Uvidíme

Zajít do kavárny s kámoškou je pro mě zase o něčem jiným, pěkná atmosféra, atd... ale latté za 65 taky nic levnýho :cry: ale zase mňamka
27. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme, co budu říkat za půl roku :wink:
27. črc 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj uvažuju, že ho koupít manželovi ke 30.narozeninám......máme starej presovač, kterej se super na klasiku, ale takový ty vychytávky se mi zdají lepší právě z tohoto....asi do toho půjdu, ještě ale prosím nějaké reference, ale jde mi spíš o to, jak jste spokojený s jeho chodem (údržba, hlučnost, poruchovost....atd.) :slight_smile:
18. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my ho máme skoro 2 roky a všechno v pohodě :wink: čistit se nemusí, zatím nebyl rozbitej a hlučnej malinko je, ale trvá to chvilku :wink: Já už si to bez něj nedokážu představit :dizzy_face: miluju Laté a v zimě horkou čokoládu :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak co pořád jste z toho nadšený? já mám moc ráda dobrý kafe a rozmýšlím se rozmýšlím, chci si koupit presovač jako dárek ale odrazujou mě kapsle jak je to? a co když máme tvrdou vodu? můžu vařit rovnou z ní? nefiltruju...prosííím rady díky
18. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Drago, já jsem pořád nadšená :wink: ale já nejsem úplně milovník dobrý kávy :wink: já radši Laté a tak :wink: s tou tvrdou vodou neporadím :unamused: jako, jestli piješ jen preso, tak tohle nevyužiješ a radši bych koupila dobrý presovač :wink:
18. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Bille to teď mají za 1999 Kč + bonus body (ev. spousta Billa bodů). Jen nevím, mám-li to kupovat - co když ty kapsle přestanou vyrábět?
18. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
luucia já právě jako mám ráda latté ale i preso jen tak s mlíčkem...no přemýšlím...počítám ...pročítám :grinning:
18. zář 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máme ho 3 měsíce,spokojenost :slight_smile:
18. zář 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga, u nás je tvrdá voda - takže dostať kúpiť špec. odvápňovač na preso a kávovary od Melity. Inak mám DG už druhý rok a super, znamu som nakazila tak, že to nakoniec kúpila celú rodinu :wink:
19. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Draga tak ja budem asi jedina ale mne to prestalo chutit,tak som po nom tužila a ked ho mam tak nepijem zneho kavu,Zato moj muž riadne a to predtym kavu nepil teraz každy den.

Teraz by som chcela už iny,a určite nie na kapsule,počkam si do novej kuchyne a dam si vstavany.
19. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky díky za názory.....jsem se rozhodla, že ho manželovi koupím.....na preso máme ten starší presovač a tenhle bude na takový ty mňamky jednou za čas :slight_smile: a co se týká těch kapslí, tak si myslím, že se vyrábět nepřestanou, když už se prodává tak dlouho a lidi to pořád kupujou :wink:
19. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my ho máme cca dva roky a jsme s ním moc spokojení. koupila jsem ho přes internet a výborná cena (tehdy to bylo do 3 tisíc) a pán mi to dovezl až domů. Na kávičku ke mě chodí kamarádky, protože jim moc chutná. Mě teda nejvíc Ice kafe, to je lahůdka.
20. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přiznávám, že Dolce Gusto mě ani v nejmenším neoslovilo. Umělé nedobré kafe, brr. Ale je to jen názor, třeba mám splašený chuťový buňky :slight_smile: Rozhodně nedám dopustit na klasický pressovač. Máme takový ten automatický, a na zrnkové kafe. Je to bomba. Dá se tam udělat i mlíčná pěna, takže ani lattéčko není problém. A je to super! Navíc když to vezmu do detailů - PC je sice vyšší, ale když pak sečtu provoz (nemusí se kupovat zrovna ta nejdražší káva), tak to nakonec vyjde daleko lépe než DG...
20. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monika6e No jo no, já když čtu toto http://www.kavovary.info/clanky/perfektni-salek-kavy-vysledek-optimalniho-namleti-kavovych-z/, tak bych také chtěla pressovač, ale zatím stačí i kapsle :slight_smile: Zas tak moc kávy nepijeme, aby se to nevyplatilo a já jsem mlsoun, líbí se mi ty kapsle s příchutí :slight_smile:
13. čer 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Máte někdo DG creative? Je to ten s tím displejem...a jak jste spokojené?
Děkuji :wink:
27. lis 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé...tak to je škoda, že nikdo...pořád nevím, jestli ho koupit... :unamused:
4. pro 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek