• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kde na internetu nakupovat oblečení? Máte zkušenosti?

27. dubna 2017 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
27. lis 2014 ve 23:12 • azbetta
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Příspěvek obsahoval neférovou reklamu, proto jsme jej odstranili.”
1. pro 2014 v 01:58 • zuzizel
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
6. pro 2014 v 19:47 • vanoce14
proc už po druhé .......narazim na tuto reklamu.... :astonished:
6. pro 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
8. pro 2014 ve 13:01 • phil12
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
10. pro 2014 ve 14:50 • dolce15
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
7. kvě 2015 v 08:47 • terkaap
ahoj, ja nakupujem na http://www.monaliza.sk/. som velmi spokojna ako s vyberom tak aj s kvalitou oblecenia aj topanok...urcite odporucam :slight_smile:
3. srp 2015 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2015 v 09:56 • kenysanque
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
31. led 2016 ve 23:57 • funnymore
Upozornění
Uživatel je nedůvěryhodný. Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o účet vytvořený za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.
Už jsem se tolikrat naštvala a musela vracet že už to radši ani nedoporučuju.
25. únor 2016 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! :slight_smile: nedávno jsem objevila eshop s dámskými punčochami, podkolenkami a nadkolenkami Gabriella - http://www.s-fashion.cz/6-damske-obleceni a chtěla bych se zeptat, jestli ho některá neznáte. Napadlo mě, že bych si nějaký punčochy nakoupila do zásoby a Gabriella si prý oblíbila kamarádka z práce, tak bych je chtěla taky vyzkoušet. Jinak tam toho v dámské sekci bohužel moc nemají :frowning2: a všimla jsem si, že pro muže je tam toho daleko víc :confounded: . Některé pánské košile a džíny vypadají moc hezky. Že bych nějaké koupila jako dárek pro někoho z rodiny? Bohužel mi ty značky, až na některé, nic moc neříkají... Ráda bych znala váš názor :slight_smile:
26. kvě 2016 v 16:27  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem narazila na zajímavý (asi začínající) eshop se značkami jako Armani, Carrera, CK a další - https://diamoci.com/cs/ ! Mají tam oblečení, obuv a kosmetiku a všeho poměrně slušný výběr.. Vypadá to velmi pěkně :slight_smile:. Akorát je to evidentně pouze eshop... Kamennou prodejnu se mi najít nepodařilo.
27. dub v 15:00  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek