Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kde založit blog?

kalutedi
3. dub 2018

Holky, prosím, kde nejlépe vytvořit blog. Žádná specifika, bude tak nějak o všem, spíš to chci vyzkoušet, prostě se potřebuji vypsat🙂 Pochopitelně zdarma, alespoň zatím. Díky

ivuse20
3. dub 2018

Dá se založit na blog.cz ale nevím jak funguje

kalutedi
autor
3. dub 2018

@ivuse20 To já si najdu, spíš mi jde o vlastní zkušenost, kde jste spokojené.

ivuse20
3. dub 2018

@kalutedi jé. tak to já blog nevedu. Tak s vlastní zkušeností neporadím

jajulin
3. dub 2018

Mame skoro 9 let blog na blogspotu. Vse v pohode.

dianka_m
4. dub 2018

Mám blog taky na blogspotu a super.

linbrno
4. dub 2018

já teď váhám nad blogger.com a wordpress.com, blog.cz se mi fakt nelíbí. U WP beru jako výhodu to, že se člověk anučí i s tím redakčním systémem. Jen ze zvědavosti na autorku - o čem chceš psát? Já to u sebe vidím na cestovatelský blog.

evawest
4. dub 2018

Ja mam blog na blogger.com a staci to. Akorat obcas pridavani fotek je na pest.

letadylkokane
4. dub 2018

@linbrno na WP si ale musis kouput hosting a domenu. A nekdo ti system musi tzv. nasadit, nahrat mraky (i bezpecnostnich) pluginu a naucit te s tim zachazet, neni to tezke, ale brnkacka to taky neni. Je to prostredek k tomu, jak mit vylozene svoje webovky (napr. www.linbrno.cz). Jestli hledas neco fakt zdarma a jednoducheho, koukni spis jinam.

linbrno
5. dub 2018

@letadylkokane nemusíš: "pokud nemáte vlastní doménu a prostor (webhosting), využijte WordPress.com, kde si vytvoříte blog, který bude mít název typu „mujblog.wordpress.com“. Stránka je uložena na serverech WordPressu a vy nemusíte nic řešit, pouze začít blogovat. Je ale v angličtině." JInak někoho na pomoc s WP mám a jsem trochu zvyklá s ním dělat (psala jsem pro web o zdravých potravinách, který jel na WP).

bayt
5. dub 2018

No já nevím, na internetu jsou mraky návodů, jak si založit vlatsní web, je to dost snadné. Blogspot je ale fajn.

sviva
5. dub 2018

občas někomu udělám zdarmaweb na wix.com , tam se mi vážně libí, i přes bezplatné možnosti je nabídka široká, je možnost tam ralizovat weby včetně blogů či samotné blogy. Já většinou dělala čisté weby bez blogů. Pro nakouknutí sem něco házím, blog zahrnuje pouze poslední, který je zatím po narození a ve fázi růstového spurtu :D Kdyby tě to jako tvůrčí prostor zaujalo, určitě se ptej. Ve startu nabízí šablony, které si můžeš upravovat podle sebe, což je fajn, umožní to rychlý start s pozdějšími kosmetickými úpravami dle vlastního vkusu... nebo můžeš začít od píky. Bez programátorských schopností si s tím jde opravdu pohrát ve všech parametrech, volně dostupné databáze ikon, symbolů, obrázků jsou také široké + samo sebou možnost nahrání vlastních. Má úpravu i pro zobrazení na mobilu. Má možnost převedení na placenou vlastní domenu, ale není to nutnost, všechny uvedené fungují zdarma. Mám s tím i dobrou zkušenost s vyhledáváním podle hesel na googlu, jen to chce chvíli trpělivosti s nastavením SEO a počátečních pár vyhledání, aby se stránky chytly jako navštěvované.

http://flirthairrenata.wixsite.com/flirthair
https://zitahomolkova.wixsite.com/artevize
https://stuffveci.wixsite.com/wedding
http://codelamama.wixsite.com/stuff

lulu0508
5. dub 2018

Já bloguju blog.cz už asi 10 let a jsem spokojená.

kalutedi
autor
5. dub 2018

díky díky, já kouknu. Třeba se do toho ani nepustím😕

Sem začni psát odpověď...

Odešli