Kdy kupujete zimní bundičku?

Zajímalo by mě kdy je nejlepší čas koupit pro dítě zimní bundu? Mám počkat až bude opravdu velká zima? nebo ji mám koupit už teď?
kjajule
2. lis 2010
My už máme koupený dvě..jednu meší ta je mu ted akorát a jednu vetší ta mu bude tak v lednu...Koupila jsem už ted kdy mám ještě výber za měsíc už se bude blbě schánet to co já chci...🙂
damanka
2. lis 2010
@karm Já jsem byla minulý týden v HaM a už to bylo velmi přebrané. My dědíme věci po kamarádce, takže jsem se dívala jen ze zvědavosti, ale normálně už bych měla nějakou koupenou.
heresta
2. lis 2010
My už ji měli i na sobě když byla ráno fakt kosa 😉 Jinak jsme ji dostali 😃 už před měsícem
smardik
2. lis 2010
já už mám zimní bundu doma, jedny jsem kupovala už někdy v srpnu a druhou asi před měsícem, ted už je to dost probrané takže bych nečekala
pajafra
2. lis 2010
@damanka U nás v HaM je to přebrané, pořád, nemají tam vůbec žádný výběr, proto vybírám přes mimibazar a jsem maximálně spokojená. Zimní bundu máme, ale budeme ještě kupovat jednu větší.
damanka
2. lis 2010
@pajafra Není to vaše HaM ve Zlíně, z něho mám taky pocit, že tam nic není. V Olomouci jsem s výběrem mnohem spokojenější.
pajafra
2. lis 2010
Ne, to naše je v Brně a máme tady dokonce 2, ale děs, mám pocit, že tam nic nemají. Naposledy jsem byla pro kombinézku a neměli na holčičku ani jednu - jen jeden druh na chlapečky. Podle mě je opravdu lepší objednávat přes net, mají tam daleko větší výběr.
vojtisek2007
2. lis 2010
taky už máme zimní bundy v pohotovosti, kupovala jsem je asi před měsícem, ale jsou jim ještě i ty z loňska...🙂 Zatím je teda ještě nenosíme,máme zateplený podzimní....a kupuju taky přes MMB

Začni psát odpověď...

Odešli