Když jdete na gynekologickou prohlídku, jste vyholené?

stekkna
27. čer 2016

Prosím vás...jdete na gynekologii na prohlídku....Jste vyholené??? Omlouvám se za takový dotaz, ale kamarádka šla vyholená k novému lékaři a ten jí sjel že to hrozné :/ Přijde mi to dost divné chování

andelka
27. čer 2016

Částečně ano, resp. úprava proběhne, čistě pro můj pocit. Stejně jako nejdu s chlupatýma nohama, když je dávám nahoru že jo. ALE kdyby to doktor nějak komentoval, tak už tam nevlezu a změním ho. To si nemůže dovolit.

lv
27. čer 2016

kamarádce řekl lékař, že ty chlupy tam mají nějaký význam..no zcela určitě, pokud se to vezme, ovšem v době nošení oděvů ten význam nějak ztratily..lékař si měl svoji preferenci nechat pro sebe, je věc každé, jestli se holí/neholí, zcela/částečně..

stekkna
autor
27. čer 2016

No já jdu právě taky ráno na registraci k novému doktorovi a jsem vyholena a je mi úplně zle od nervů... Má to být nějaký mladý doktor

andelka
27. čer 2016

@stekkna myslím že mladý je zvyklý na kde co, i na módu vyholování. Nebála bych se. Každopádně komentovat by nic neměl, není to profesionální.

sereza
27. čer 2016

@stekkna buď v klidu, je to každý věc a kdyby to komentoval, v pohodě bych mu odpověděla, že je to čistě moje věc, nenervuj se 🙂

ivular
27. čer 2016

@stekkna Ohrozila kamarádka tím vyholením zdraví svoje či někoho jiného? Pokud nikoliv, žádný lékař si NESMÍ DOVOLIT toto jakkoliv komentovat. Panu doktorovi přeji pacientku, která si takové jednání nenechá líbit a sepíše stížnost na ČLK.

stekkna
autor
27. čer 2016

Když já jsem taková blbka že mu není jednoho si kdo myslí. Jsem fakt praštěná... No nějak to přežiji 😀

andreaandrejka
27. čer 2016

@stekkna Prosím tě, na to se fakt vykašli. 🙂 Jsou horší věci na světě. Osobně teda to je to poslední, nad čím bych před návštěvo gyndy přemýšlela. Normální doktor to nekomentuje.

stastnablcha
27. čer 2016

ja som rada ze si sa spytala a nemusela som sa ja 🙂 tiez mi taketo veci behaju po rozume 🙂

darkwitch
27. čer 2016

Co se holení jsou doktori co to prilis nedoporucuji a naopak doktori co to podporuji kamaradce zas doktor vytkl ze neni oholene a jak je hrozne kdyz je zarostla. Moje doktorka to nekomentuje i kdyz vim ze preferuje neholeni, nam to doporucovala kdyz jsme tam sly se skolou na exkurzi i kdyz to uz je taky let...

lenbela
27. čer 2016

Holím. Nedokážu si představit, že ne. Žádný z mých gynekologů ( celkem 3, z toho 2 starší a 1 mladší) to nikdy nekomentoval.

stekkna
autor
27. čer 2016

Holky moc díky

luu25
27. čer 2016

Já se holím dle toho, jak se mi zrovna chce. Přece jen, když to udělám, tak mi všude vyskákají pupínky a svědí mě nově rostoucí chloupky. Na gynekologii chodím jak kdy. Ale doktor nikdy neřekl ani ň. Je to myslím moje věc. Považovala bych za neprofesionální, kdyby měl nějaké kecy a hned bych změnila lékaře.

Hlavně v klidu, není důvod se stresovat. Můj lékař je super, je to jediný doktor, ke kterému ráda chodím! :D Vždy se zasmějeme, atmosféra je uvolněná a ničeho se nebojím....

konekokira
27. čer 2016

Debil doktor. Já teda byla v porodnici na pohotovosti neoholena a tak moc jsem se stydela. Takže já se holim 😀

stekkna
autor
28. čer 2016

Holky včera jsem už nestíhala napsat. Doktor skvělý, v září jsem byla na zákroku a byl to ten stejný, skvělý doktor :D měla jsem radost a docela mě i zaskočilo že si mě pamatoval :D

jirinka1989
31. črc 2016

A když se jde rodit tak zase holí!!! Ať si co chce kdo chce nosí, osobně to s holením mám tak, že to nehrotím, nějaký trochu porost nechávám, chlapovi se to nelíbí úplně vyholené a ke gyndařce se holím...z hygienických důvodů...