Klasická menstruace, negativní TT a těhotenství, je to vůbec možné?

hasara33
9. říj 2018

Ahojky všem, nedávno jsme s kamarádkou řešily jestli je vůbec možné aby žena, která je těhotná měla normální, pravidelnou menstruaci a do toho ještě i negativní test 😀 neptám se, protože bych měla podezření u sebe, já už díky bohu těhotná jsem ✌️ nicméně tvrdila mi, že o tom někde slyšela nebo četla každopádně já si myslím, že to snad ani možné být nemůže 😀 chtěla bych na tohle téma trochu diskutovat, co si myslíte vy? Slyšely jste někdy o tom nebo snad znáte někoho kdo to tak měl? 😊

klea81
9. říj 2018

Negativní test nevím, ale menstruaci má spousta žen i během těhotenství, to zase tak vzácné není, jedna moje kamarádka zjistila těhotenství ve 20 tt, druhá ve 24 tt

bartche
9. říj 2018

Podle mě to možné není, MS při těhotenství jop, ale test by měl být pozitivní s tím, jak rostou hladiny hormonů - což by při běžném těhotenství mělo a test by to měl tím pádem rozeznat...

hasara33
autor
9. říj 2018

To jo, ale zase jsou taky případy kdy z nějakého neznámého důvodu ženám test ukazuje negativitu i když vědí, že jsou těhotné ....takže teoreticky by se tyhle dvě věci mohly spojit 😀😀 ale říkám když třeba dotyčná to dítě chce tak je určitě šťastná, ale co taková, která jí nechce ..to asi musí pak být docela šok 🙄