Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

ma12
8. črc 2009

Hani: diky za vysvetleni pro lidi 😉 , tim padem jsme dvojnasobne radsi, ze se na to prislo uz ted.
jaji: vitej v klubu hubnoucich. Ja budu mit problem, me taaaak chutnaj nezdravy jidla

jajinka27
8. črc 2009

marti...no to me taky, ale pro me je horsi vzdat se slanych tycinek a tak 😅 Donalda a kfc jsem bojkotovala skoro rok kdyz sem chtela zhubnout a chodila cvicit

jdeme ven, zase sami,mě to taaaak neba

berunka
8. črc 2009

holky budete se divit ale i ja jsem si rikala ze s postavou musim neco delat nebot mam bricho jak ve tretim mesici a to me teda stve 😠

hanka128
8. črc 2009

no pro mě poslední hřebíček do rakve byla teď fotka kde jsme 4 generace ženských-maru, já , babi a prababi-hmmm a začínám se podobat své mamce víc než dost 😔 se na tu fotku nemůžu podívat 😢 snad na podzim to bude lepší 😵

anaconda
8. črc 2009

Tak pražandy hub lačných, právě mi volala tatík, že našel cca 400 pravých hřibů a to je projížďkou lesa autem - je línej a nerad dělá kroky navíc.... 😅 a nabídl se, že Vám je klíďo píďo nasbírá. Stačí jen říct na kdy. To je, co? 😕

kacatko03
8. črc 2009

hojte. tak jsme zpět od dr. Toba měl v noci horečky tak dostal čípek a dobrý, dr říkal že to jsou zuby že už mu každou chvilku vylezou, že jinak vypadá zdravě, v krku nic a poslechu nic. ale mám ho hlídat to je jasný. jinak to zarudnutí, TBC bylo zahojeně a v poho, malej se ale osypal i na břiše a pod plínkou tak dr říkal že je to z pocení.
očkováni nebylo bude za týden, snad

jinak máme 9,5kg a 73cm 😅

hancazivocich
8. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... - náš ,,líný" výtvor! Já je fakt bacím! 😠
Houby, houby, houbičky - 400? To je síla, my se kdysi u babičky museli s bráchou vrátit pro dvouušák, co jich bylo, ale 400 nikoliv - asi.... Nikdo si to netroufl spočítat 😉

berunka
8. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tak jsem přihodila pár nových foteček,na jedné je vidět nové háro 😀

koalice
8. črc 2009

Ma, tváří se různě , hrdinové 😉

A hřiby rostou, můžu potvrdit. Muž přinesl domů prezent- samí praváci , kováři, křemenáči. Dělala jsem smaženici, omáčku i polívku, bylo to výborný. Kdyby v jednom kuse nelilo, vypravila bych se i s malým v manduce, ale u nás je jak na apríla, chvíli dusno, chvíli bouřka, zrovna včera jsem zmokla odpolední cestou do školky a to to máme 10 min tam i nazpět, odcházela jsem za slunečna. na zahradě mi rostou žampióny už od května, ale těch už jsme přejedení, hřiby jsou hřiby.....

koalice
8. črc 2009

Jo a k těm kočárům. Peg perego opravdu nejde do úplného lehu, to ten náš chicco jde, jde i přehazovat korba, ale zas na druhou stranu je PP trochu stabilnější, každej golfáč má něco pro a proti.
Momentálně řešíme jídelní židličku, mužovi jsem ukazovala pár na internetu- Fábulu, Chicco apod a rozhodně to nechce, žádné vypolstrované plasty. Klasická dřevěná se stolečkem se mu taky nelíbí , tak fakt nevím, co nakonec vykoumáme....

jajinka27
8. črc 2009

tyyy joo tolik hub jooo??? no já je beru, ale jde o to zda se k tobě pojede, jinak si dojedem my pražáci o víkendu 🙂))

ma12
8. črc 2009

Tak jsme zpet, Anicka to brala statecne. Mame 66 cm a 6,6 kg.
Ja houby sbiram rada, mene rada je uz jim 😉

kacatko03
8. črc 2009

koal: a co tu stolní? jak se připevnuje na stul? 🙂

ma12
8. črc 2009

Zuzi: hezkej uces. Odkud znam jen ten kloboucek, bundicku a saticky 😀 😀 😀 , az se uvidime, mam dalsi zasilku, puvodne pripravenou pro kamosku, ten ktery se ztratil ten bracha, ale uvidime se az pristi tyden, a to uz jeji holcicce bude maly, takze to ceka na Vas holciny 😅

berunka
8. črc 2009

Marti tak to je super protoze zjistuju ze Ele uz je dost vecicek malych 😒 co jsi pro ni brala a jaky velikosti?dekuju za pochvalu vlasku,uz to potrebovaly chudinky moje 😀

koalice
8. črc 2009

Kačátko, tak to rozhodně taky nechce. Jen tak prolítnul nabídku a zatím si vybral peg perego tatamia a to mi příjde za židličku strašně moc peněz...
Jinak jsem ráda, že exantém u Tobíka neměl s očkováním žádnou souvislost 😉

koalice
8. črc 2009

Ma, moc hezký cifry

ma12
8. črc 2009

Koal: ted to vidim, sami sestky 😀
Beru: ono toho moc nebude, na ebay meli hezky veci, schanim 6-9 mesicu rompery (bodicka s nohavickama), tak jsem to projizdela

nelinkav
8. črc 2009

Pane jo, Marti, ta Anička porostla! Už šlape na paty Stellince a to furt byla daleko za ní 😉 Je to holt holka šikovná.

Na to PP se ptala Kalian a já pochopila, že sondovala, jak je na tom to gt3, tak aby to nevypadalo, že každej tvrdíme něco jinýho... GT3 do lehu jo, golfky ne.

Koal, tu stejnou židličku už tu má někdo vybranou, jen nevím kdo... My o židličce ještě vůbec nepřemýšleli, já mám "jen" dva požadavky - aby byla bezpečná pro mládě a designově se hodila do bytu 😅 Tuším, že to nebude jen tak.

berunka
8. črc 2009

ja jsem se na ebay taky dneska koulala ale ja bych ted momentalne nejvic potrebovala bodycka a overalky a teplacky 🙂 a prijde mi ze oni snad jedou nejvic v trickach nebo co 😎

kacatko03
8. črc 2009

Zuzi: já ten učes nějak nevidím...co je to za učes? ala příroda nebo jsi byla u kadeřnice?
já jdu zítra ke kadeřnici, malého bude hlídat celej den babička a dopoledne jedu s Tomem měřit a pak konečně ostříhat, v pátek na svatbu, snad nebude malej mít teploty. taky sem zvědavá jak bude probíhat svatební oběd s malým, to bude ještě zajímavé 😝

jajinka27
8. črc 2009

no ja mam z e-bay taky milion tricek, zatim k nicemu

bodycky odted nakupuji ve Vlasimi 😀

ma12
8. črc 2009

Beru: tak teplacky myslim nejaky mam. no jo, tricka tam leti a ty jsou na draka. ja se po necem mrknu

kacatko03
8. črc 2009

Koal: my máme židličku Peg perego prima papa, je po F tenkrát stála okolo 4.000 ale zato je to držák a furt jak nová a to ji pak měli pujčenou ještě dvoje známí na dítko.

kacatko03
8. črc 2009

koal: ty jo ale je fakt dobrá ta tatamia...a hodně skladná to koukám, ale ta cena je fakt nářez.

berunka
8. črc 2009

Veru mam to sestrihany na mikado a vzadu mam jakoby "bouli" zkusim najit jeste nejakou fotku kde to bude lip videt 😉

kacatko03
8. črc 2009

Zuzi: joo vzadu to máš vystříhane a sestříhané 🙂 to mám já 🙂

berunka
8. črc 2009

tak tady na tech fotkach to mozna bude trochu lip videt 😀 mam to na krku delsi,nahore sestizeny kratsi 🙂

ma12
8. črc 2009

beru: to by bylo aby sis nevybrala 😉