Klub ledňáčků a ledňaček 2009. VI.

urbi
17. kvě 2009

A jedeme dál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ať se nám tu dobře kecá, nespavci ať začnou spát a spáči ať nemění svoje zvyklosti!!!!

tak rychle sem!

sonisek
22. kvě 2009

holky, já se teda omlouvám, ale nedorazím, je toho tolik okolo 😢 Já bych se nedostala ani do Lysý, protože do toho hurvajse bych neprošla s kočárem ☹ A autíčko bude až příští týden...jsem měla možnost kdyžtak se svézt s manželem od kamarádky, ale ten jede zase moc brzy ráno, takže snad příště 😔

jajinka27
22. kvě 2009

ufff to nás moc nebude ☹

anaconda
22. kvě 2009

Jaji,
ok, to beru! 😉

Sluni, písni mi v který ulici má být ten modrý most, nebo-li to parkoviště zadarmo. 😉

jajinka27
22. kvě 2009

urbíku co ty?? snad dorazíš coooo??

jajinka27
22. kvě 2009

Anac...ok, tak si spolu dáme jedno čepovaný 😀

anaconda
22. kvě 2009

Jaji,
jojo, dáme.

Urbík zřejmě klepe kosu, když má ty narozeniny 😀 😀 😀 😀 😀

jajinka27
22. kvě 2009

no Míšoooo, teeeeeda 😀

nelinkav
22. kvě 2009

Holky, hezky si ten sraz užijte 🙂 Doufám, že už bude lepší počasí a ne jak dneska.

Ilčo, pevné nervy 😔 Těm chlapům to fakt nedoklapne, možná proto maj kdesi (tuším Švédsko) povinný, že je půlrok na mateřské chlap... Já bych sice nerada šla od Stellinky, ale těm našim polovičkám by to strašně prospělo. Akorát nějak nevím, jestli my, ženský, bychom se zvládly chovat tak sobecky, jak oni, že bychom je nechávaly furt doma samotný a ještě držkovaly, že nejsou naleštěný lustry 😅

Jinak já teď sedím sama doma, mm je v hospě. Snad stokrát se mě zeptal, jestli může, tuším, že doufal, že ho budu přemlouvat, ať si jde oddechnout. To ví že jo 😝 Nakonec se aspoň dušoval, že brzy přijde... Včera si šplhl, páč krom vyžehlení tuny prádla zvládl vyměnit prázdnou tubu od pasty za plnou (stalo se poprvé za ty roky, vždycky čekal, že novou donesu ze skříně já!) a dokonce sám od sebe po sprchování vyčistil sprcháč z čirýho skla 😀

Urbi, příjemný večer 😎 😀

kacatko03
22. kvě 2009

péťi ted mi manža vysvětloval kde zaparkovat, tak vedle metra Holešovic je parkoviště to P+R 😉 tak já parkuju tam pokud tam trefíííím 😕

hele a cline dorazí??? to teda zatím nás moc nebude 😀 hele a Jiránek tam bude jedinej chlap nebo jde ještě nějaký taťka? 😀

jajinka27
22. kvě 2009

cline nevim a tonica už taky nedala vědět co a jak??

urbi
autor
22. kvě 2009

člověk se jednou neozve a už se dostává do sprostých řečí 😀
jako jestli se dá klepat kosa i u žehlení, tak to jsem prošvihla prima zážitek

děkuju všem za přání, jste milé 😵 😵 😵

Leni, fotky nedošly 😖

a vám ty moje došly v poho? Peťa měla nějaký problém.... Peti, vůbec nevím, čím to je..

no a nám se hatí plány - na tu neuro jdeme v neděli, takže víkend v Práglu padá, tudíž by se jelo jen zítra na sraz.... tak nevím nevím, když vidím tu chabou účast... ☹

urbi
autor
22. kvě 2009

navíc hlavní téma - tchyně Anac, díky účasti Jiránka taky padá.... hoďte mi nějaká jiná lákadla 😀

urbi
autor
22. kvě 2009

jako takhle mě nenalákáte 😒 😀

petruna26
22. kvě 2009

Míšo, ty voe, nás tam bude míň než na "normálním" srazu 😢
Soňule, ty máš taky trestnej bod...
Ještě, že jde apoň Jája a Anac - takže 3 jsme jistý, Verča taky na chvíli, Peťka chudák z největší dálky a Beru se zatím neví...

Tonika nemůže, Jájo..

Tak dáme Jiránkovi hlídat smečku a půjdem na pivo 😀

jajinka27
22. kvě 2009

no počkeeeeeeej, to si děláš srandu neee?? ☹

febris
22. kvě 2009

luco nedostal ted nedavno kubik nakou vakcinu?

jajinka27
22. kvě 2009

ještě snad půjde Martina nebo neee??

anaconda
22. kvě 2009

Urbi,
Ty jedna mrško!!! By jste si mě braly do huby i otevřeně na srazu, joooo? To by se mi taky mohly splašit kopyta a mohla bych rozdat pár záhlavců, si nemysli! 😠

Navíc Jirane zřejmě klepne pepka, až zjistí, že je tam sám chlap, ale nějak to zvládnout musí, že? Například být to obráceně a já byý sama žena mezi chlapy, jsem ve svém živlu..... 😅 😅

Už se ptal, jestli je v té stromovce nějaká hospoda, že si prý dřepne do ní a my si prý máme dělat, co chceme. Třeba povídat, že? 😀

Jo a dámy,
řádně si promasírujte panty na puse, protože dostanou dosti záhul. Mě to stačilo jen v tom Pelhřimově 😉

petruna26
22. kvě 2009

😀 😀 😀 Míšo, Miško, Mišulko, Mišičko, Mišulinko pojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeď 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Míšo, Miško, Mišulko, Mišičko, Mišulinko pojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeď 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Míšo, Mišulko, Mišičko, Mišulinko pojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeď 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Míšo, Mišulko, Mišičko, Mišulinko pojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeď 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Míšo, Mišulko, Mišičko, Mišulinko pojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeď 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jajinka27
22. kvě 2009

anac...hospoda je až u Zoo, hned dvě 😀

petruna26
22. kvě 2009

Jojo, Marťa to je fakt 🙂 (už se těším na chobotnici, asi na ní budu celou dobu hrát 🙂 )

urbi
autor
22. kvě 2009

jako kdo jde najisto? jestli tam budeme 4, tak mě TOm pak zabije, že jsme kvůli tomu jeli.... 😝

petruna26
22. kvě 2009

Jo, ale maj tam dobrou Plzeň a dobrý záchody 🙂

anaconda
22. kvě 2009

tady někomu evidentně přeskočilo 😀 😀 😀 😀 😀

urbi
autor
22. kvě 2009

Petru, to je působivé 😀

jajinka27
22. kvě 2009

😀 😀 😀 Míšo, Miško, Mišulko, Mišičko, Mišulinko pojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeď 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 Míšo, Miško, Mišulko, Mišičko, Mišulinko pojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeď 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Míšo, Mišulko, Mišičko, Mišulinko jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeď Míšo, Mišulko, Mišičko, Mišulinko pojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeď 😀 😀 😀 😀 😀 😀

urbi
autor
22. kvě 2009

jéjej, Peťa se chystá zase chlastat.... Anac, vem kameru 😀

petruna26
22. kvě 2009

Míšo - jistojistě já, Jája, Marťa, Verča, Peťka Krutík, Anac... a nejspíš i Beru (tak na koho jsem zapomněla?)

anaconda
22. kvě 2009

s tou účastí jste mě teda taky překvapily. Nic moc, tedy, ale alespoň mi moc nevyděsíte Jiránka 😉 😀 😀 😀

urbi
autor
22. kvě 2009

Jaji, zkopírované to ztrácí na intenzitě 😀